Pomoč pogostih vprašanjPomoč pogostih vprašanj   IščiIšči   Seznam članovSeznam članov   Skupine uporabnikovSkupine uporabnikov   Registriraj seRegistriraj se   Tvoj profilTvoj profil   Prijava za pregled zasebnih sporočilPrijava za pregled zasebnih sporočil   PrijavaPrijava 

buffered gainclone
Pojdi na stran Prejšnja  1, 2
 
Objavi novo temo   Odgovori na to temo    Kazalo po www.audio-kontakt.com forumu -> Do-It-Yourself
Poglej prejšnjo temo :: Poglej naslednjo temo  
Avtor Sporočilo
ro-bi



Pridružen/-a: Sob Maj 2009 1:55
Prispevkov: 238
Kraj: ĆØrna

PrispevekObjavljeno: Sre Apr 09, 2014 17:40    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Vse ĆØipe sem dobil direktno od proizvajalca TI Smile
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
audiofrik



Pridružen/-a: Pet Dec 2008 17:19
Prispevkov: 1491
Kraj: LJUBLJANA

PrispevekObjavljeno: Sre Apr 09, 2014 20:14    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

si pa res imel sreĆØo ali pa lažeÅ”, po mojih izkuÅ”njah z podobnimi firmami na proÅ”nje za par vzorcev ipd ne odgovarjajo, tudi na sejmih se težko kaj dogovoriÅ”...za kupit pa ni problema ampak vsaj par tisoĆØ kosov in navzgor...pa Å”e to seveda ne direkt ampak preko zastopnika za podroĆØje oz državo
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
ro-bi



Pridružen/-a: Sob Maj 2009 1:55
Prispevkov: 238
Kraj: ĆØrna

PrispevekObjavljeno: Sre Apr 09, 2014 20:25    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

audiofrik je napisal/a:
si pa res imel sreĆØo ali pa lažeÅ”

Ne lažem- nikoli!
Dobil sem cca 100 kosov direkt iz fabrike. Zdaj ĆØe jih ti ne znaÅ”, ti pa ne morem pomagat.
lp
R
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
audiofrik



Pridružen/-a: Pet Dec 2008 17:19
Prispevkov: 1491
Kraj: LJUBLJANA

PrispevekObjavljeno: Sre Apr 09, 2014 20:48    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

super, lahko samo prosim ĆØe kakega prodaÅ”, jaz pri njih nisem res že dolgo poskusil, paĆØ pa vem pri drugih firmah, ĆØe dobiÅ” vzorec gratis na sejmu Å”e mogoĆØe, par kosov je že problem na maile in podobno pa vem da gre težko, o kakih koliĆØinah deset dvajset kosov pa vem da se težko pogovarjaÅ”, to je zanje drobiž, plus tega imajo za vsako regijo zastopnike ki so Å”e bolj zoprni ĆØe ne gre za tisoĆØe kosov, vsaj moje izkuÅ”nje so take.

vem pa vsaj iz drugega materiala sploh op kake so razlike med proizvajalci da o dobesedno ponaredkih ne govorim
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
ro-bi



Pridružen/-a: Sob Maj 2009 1:55
Prispevkov: 238
Kraj: ĆØrna

PrispevekObjavljeno: Sre Apr 09, 2014 20:58    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Prijavi se in zahtevaj sample. PoŔljejo brez problema.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
mravlcax



Pridružen/-a: Pet Okt 2008 17:06
Prispevkov: 84
Kraj: Ljubljana

PrispevekObjavljeno: Čet Apr 10, 2014 11:33    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Eno majhno vezje na hitro z uporabo LM3886. Sem pa to vezavo že uporabil, sicer z navadnimi elementi, in moram reĆØt da je super, igra boljÅ”e kot tista, ki je v datasheetu. Dimenzije pa so 79mm*37mm.

[/img]
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
DAVOR



Pridružen/-a: Pon Maj 2008 17:27
Prispevkov: 454
Kraj: Maribor

PrispevekObjavljeno: Čet Apr 10, 2014 18:01    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

pozdrav,

in kaj se je spremenilo oz kaj si ugotovil da zelo ali najbolj vpliva na zvoĆØen rezultat.

l.p.
_________________
KISS- Keep It Simple and Smart
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo MSN Messenger - naslov
mravlcax



Pridružen/-a: Pet Okt 2008 17:06
Prispevkov: 84
Kraj: Ljubljana

PrispevekObjavljeno: Pet Apr 11, 2014 10:04    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

DAVOR je napisal/a:
pozdrav,

in kaj se je spremenilo oz kaj si ugotovil da zelo ali najbolj vpliva na zvoĆØen rezultat.

l.p.


Najbolj vplivajo vrednosti uporov in pa "star ground" vezja.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
ro-bi



Pridružen/-a: Sob Maj 2009 1:55
Prispevkov: 238
Kraj: ĆØrna

PrispevekObjavljeno: Pon Apr 28, 2014 22:55    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Imel sem možnost primerjat ta ojaĆØevalec z enim mojim starejÅ”im, solid state, z driverskim ĆØipom LM4702 in darlingtoni, preampa sta zelo podobna.
Gainclone je zgoraj bolj odprt, stage je malo Å”irÅ”i. Na nižjih frekvencah ima tranzistorki malo veĆØji Å”us, bas je bolj udaren in bolje kontroliran.
Llahko reĆØem, da sem po primerjavi, kar malo preseneĆØen, kako Å”pila (GC).
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
ro-bi



Pridružen/-a: Sob Maj 2009 1:55
Prispevkov: 238
Kraj: ĆØrna

PrispevekObjavljeno: Pon Apr 28, 2014 23:13    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

ƈe kdo želi, ga seveda lahko pride posluÅ”at.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Pokaži sporočila:   
Objavi novo temo   Odgovori na to temo    Kazalo po www.audio-kontakt.com forumu -> Do-It-Yourself Časovni pas GMT + 2 uri, srednjeevropski - poletni čas
Pojdi na stran Prejšnja  1, 2
Stran 2 od 2

 
Pojdi na:  
Ne, ne moreš dodajati novih tem v tem forumu
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Ne, ne moreš urejati svojih prispevkov v tem forumu
Ne, ne moreš brisati svojih prispevkov v tem forumu
Ne ne moreš glasovati v anketi v tem forumu


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group


Zadnje teme - HI-FI

Zadnje teme - ostalo

VIDEOTEKA
© www.audio-kontakt.com  |  info@audio-kontakt.com  |  Pogoji uporabe