Pomoč pogostih vprašanjPomoč pogostih vprašanj   IščiIšči   Seznam članovSeznam članov   Skupine uporabnikovSkupine uporabnikov   Registriraj seRegistriraj se   Tvoj profilTvoj profil   Prijava za pregled zasebnih sporočilPrijava za pregled zasebnih sporočil   PrijavaPrijava 

Bose Acoustimass - porazna kritika

 
Objavi novo temo   Odgovori na to temo    Kazalo po www.audio-kontakt.com forumu -> HI-FI
Poglej prejšnjo temo :: Poglej naslednjo temo  
Avtor Sporočilo
twom



Pridružen/-a: Sob Feb 2009 21:47
Prispevkov: 221
Kraj: Ljubljana

PrispevekObjavljeno: Ned Apr 05, 2009 22:19    Naslov sporočila: Bose Acoustimass - porazna kritika Odgovori s citatom

Pred morebitnim nakupom toplo priporočam tole branje: http://www.intellexual.net/bose.html.

Prispevek je malo daljši, ampak se ga vseeno splača prebrati do konca (demo postavitve, marketing, patenti, ...)

citat iz prispevaka:
Citiram:
And as a former employee of two of the top five largest hifi audio specialty retailers in the United States, I personally know how stubborn Bose is about not allowing their speakers to participate in fair speaker comparisons in listening rooms. I know how Bose reps require that a store's floor plan has to place Acoustimass/LifeStyle systems in separate areas with their own displays far away from other speakers.


Lep pozdrav,
Peter

P.S. Ker so mi bili (in so mi še vedno) zelo všeč, sem tudi sam razmišljal o nakupu Acoustimass 5 (2+1) za v kuhinjo. Majni in lepi in baje soliden zvok.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Pestilence.



Pridružen/-a: Tor Maj 2008 10:34
Prispevkov: 2583
Kraj: Škofja Loka

PrispevekObjavljeno: Ned Apr 05, 2009 23:37    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Meni pa se te bose škatlice nikoli niso zdele nič posebnega. Je pa res da pri nas ni kake velike izbire manjših 2.1 zvočniških sistemov.
Meni je vsak micro-component sistem igral bolje:)

Kolikšna pa je cena?
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
JEREMIJA



Pridružen/-a: Ned Nov 2008 22:37
Prispevkov: 97
Kraj: LJUBLJANA

PrispevekObjavljeno: Pon Apr 06, 2009 17:30    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Bose je bil vedno za tiste,ki so se radi postavljali kaj imajo doma ne pa za resnične audiofile.Meni osebno so od Bose-a igrali samo tisti,ki jih je imel Domicelj v Dots-u,model 901.

Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
lesinar



Pridružen/-a: Čet Jan 2009 19:28
Prispevkov: 106
Kraj: koper

PrispevekObjavljeno: Sre Apr 08, 2009 21:41    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Pri bose (Accusticmas )sem enkrat 15 let nazaj v lokalu videl samo te male škatlice zaman sem iskal sub (dobro skrit).....basa pa koliko hočeš
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
dr.sah



Pridružen/-a: Sob Sep 2008 21:41
Prispevkov: 1403
Kraj: LJUBLJANA

PrispevekObjavljeno: Sre Apr 08, 2009 21:49    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

tako slabi pa le niso. Se mi dozdeva, da je pluvanje čez Bose pravi šport.

tukaj
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Pokaži sporočila:   
Objavi novo temo   Odgovori na to temo    Kazalo po www.audio-kontakt.com forumu -> HI-FI Časovni pas GMT + 2 uri, srednjeevropski - poletni čas
Stran 1 od 1

 
Pojdi na:  
Ne, ne moreš dodajati novih tem v tem forumu
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Ne, ne moreš urejati svojih prispevkov v tem forumu
Ne, ne moreš brisati svojih prispevkov v tem forumu
Ne ne moreš glasovati v anketi v tem forumu


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group


Zadnje teme - HI-FI

Zadnje teme - ostalo

VIDEOTEKA
© www.audio-kontakt.com  |  info@audio-kontakt.com  |  Pogoji uporabe