Pomoč pogostih vprašanjPomoč pogostih vprašanj   IščiIšči   Seznam članovSeznam članov   Skupine uporabnikovSkupine uporabnikov   Registriraj seRegistriraj se   Tvoj profilTvoj profil   Prijava za pregled zasebnih sporočilPrijava za pregled zasebnih sporočil   PrijavaPrijava 

zvoĆØniki DALI
Pojdi na stran 1, 2  Naslednja
 
Objavi novo temo   Odgovori na to temo    Kazalo po www.audio-kontakt.com forumu -> HI-FI
Poglej prejšnjo temo :: Poglej naslednjo temo  
Avtor Sporočilo
gcn64



Pridružen/-a: Sob Apr 2009 23:55
Prispevkov: 17
Kraj: Maribor

PrispevekObjavljeno: Sre Apr 08, 2009 21:04    Naslov sporočila: zvoĆØniki DALI Odgovori s citatom

Pozdravljeni!

Zanima me, vaÅ”e mnenje o zvoĆØnikih DALI. Pozitivne, negativne stvari. Skratka vse kaj se da napisat o zvoĆØnikih:) Ima kdo mogoĆØe serijo mentor, helicon ali euphonia? KakÅ”ne kable uporabljate ter komponente...

lp
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Numb



Pridružen/-a: Tor Maj 2008 16:01
Prispevkov: 1127
Kraj: Ljubljana

PrispevekObjavljeno: Sre Apr 08, 2009 21:13    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Med zvoĆØniki ki sem jih posluÅ”al sedaj, so me Å”e najmanj navduÅ”ili od vseh ostalih. Kakih 8 let nazaj so pa me. PosluÅ”al sem pa Ikon in Å”e eno serijo nižje.
Hvalijo pa Lektor serijo na vseh možnih testih, koliko je na tem pa ne vem.

Lp
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Pestilence.



Pridružen/-a: Tor Maj 2008 10:34
Prispevkov: 2583
Kraj: Å kofja Loka

PrispevekObjavljeno: Sre Apr 08, 2009 21:13    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Jaz težko reĆØem podrobnega. Sem nekaj deset ur posluÅ”al Dali Concept(najnižja serija), pri kolegu doma. Me niso pretirano navduÅ”ili.. oz. pustili ravnega.

Ikon so mi bili že bliže. Niso slabi, samo niso mi pasali. Težko reĆØem kar bi me sploh motilo:) Mislim pa da je bil bas.. Visoki toni so mi res super Smile
Sem pa posluŔal Ikon 2.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
ProJet



Pridružen/-a: Sre Feb 2009 17:54
Prispevkov: 1241
Kraj: Ljubljana

PrispevekObjavljeno: Sre Apr 08, 2009 21:21    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Friend (3 leta prvi lastnik) prodaja Euphonia MS5 za smeÅ”nih 4kā‚¬. Za ta denar veliko zvoĆØnika, res pa je da rabiÅ” maĆØo frÅ”terkr Shocked

Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
gcn64



Pridružen/-a: Sob Apr 2009 23:55
Prispevkov: 17
Kraj: Maribor

PrispevekObjavljeno: Sre Apr 08, 2009 22:43    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

4kā‚¬ Surprised Surprised Surprised res lepa cena ni kaj
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Gorazd



Pridružen/-a: Pon Maj 2008 14:44
Prispevkov: 316
Kraj: Sl. Bistrica

PrispevekObjavljeno: Sre Apr 08, 2009 22:49    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

gcn64 je napisal/a:
4kā‚¬ Surprised Surprised Surprised res lepa cena ni kaj


Ja, samo dejanska cena je pa preko 10k ā‚¬. Wink

Jaz poganjam z Nuforce integrircem concept 8. ƈe želiÅ”, se lahko kdaj oglasiÅ” n jih posluÅ”aÅ”, pa boÅ” sam ocenil kaj in kako. Bi pa jih definitivno zamenjal za M&D.

Potrebno Ŕe ugorovit, kako jih naj AljoŔi maznem Laughing

Lp, G
_________________
"I am the master of my fate
I am the captain of my soul"

DanishAudiophileLoudspeakerIndustries
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo MSN Messenger - naslov
ProJet



Pridružen/-a: Sre Feb 2009 17:54
Prispevkov: 1241
Kraj: Ljubljana

PrispevekObjavljeno: Sre Apr 08, 2009 23:25    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

gcn64 je napisal/a:
4kā‚¬ Surprised Surprised Surprised res lepa cena ni kaj


High End florstanderja za manj Ŕe nism vidu. Shocked

Lahko pa se greÅ” Copycyclone pa boÅ” prÅ”paru 3,9kā‚¬ Mr. Green

Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
gcn64



Pridružen/-a: Sob Apr 2009 23:55
Prispevkov: 17
Kraj: Maribor

PrispevekObjavljeno: Čet Apr 09, 2009 17:06    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

haha dobra slika.

Toti na sliki sedi na ferŔterkeriji kr jo je treba gonit da Ŕpila Very Happy Very Happy

Gorazd:

sam imam doma ikon 8 in imam namene it samo navzgor glede tega Smile
Hvala vseeno...


Sem pa imel concept serijo že doma (6) in moram reĆØt da za svoj denar igrajo veĆØ kot odliĆØno. Vsaj meni.
Z ikon 8 pa sem tudi zadovoljen. Visoki toni so odliĆØni, basi tudi. Tako da me dali zaenkrat Å”e ni razoĆØaral Smile
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
JAZZZ



Pridružen/-a: Sre Apr 2008 12:32
Prispevkov: 2770
Kraj: POSAVEC

PrispevekObjavljeno: Čet Apr 09, 2009 18:19    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Imel sem Dali Skyline 2000 z ribonom (trak dolg 1m). Po teh zvoĆØnikih normalnih visokotoncev ne morem posluÅ”ati. No ja, verjetno se najde tudi kak meni prebavljiv. ZvoĆØnik je bil odprt in zelo kritiĆØen do ostalega sistema. Basa je bilo hitro preveĆØ in to sem reÅ”il z moĆØnim ojaĆØevalcem (Electrocompaniet in kasneje Primare Serija 200) in dobrimi kabli (Transparent Reference).
_________________
"There are two kinds of fools. One says-this is old and therefore good. The other says-this is new and therefore better." Bob Katz
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Obišči avtorjevo spletno stran
Gorazd



Pridružen/-a: Pon Maj 2008 14:44
Prispevkov: 316
Kraj: Sl. Bistrica

PrispevekObjavljeno: Čet Apr 09, 2009 20:44    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Ok, ni problema Smile Pol pa bi se ti res splaĆØalo Euphonia MS5 vzeti, ĆØe boÅ” ostal na DALI.

Si jih že prodal ali Ŕe jih prodajaŔ..


Lp, G
_________________
"I am the master of my fate
I am the captain of my soul"

DanishAudiophileLoudspeakerIndustries
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo MSN Messenger - naslov
gcn64



Pridružen/-a: Sob Apr 2009 23:55
Prispevkov: 17
Kraj: Maribor

PrispevekObjavljeno: Čet Apr 09, 2009 21:36    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

mislim da si me malo narobe razumel Smile

ZvoĆØnikov ikon 8 ne prodajam saj jih imam relativno kratek ĆØas in sem z njimi zadovoljen. 1x prihodnosti pa bom nabavil nekaj kvalitetnejÅ”ega...

Temo sem odprl zato da bi se razpisali tisti ki si zvoĆØnike dali lastijo oz. so si jih ali pa imajo kakrÅ”nekoli izkuÅ”nje z njimi...

lp
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Gorazd



Pridružen/-a: Pon Maj 2008 14:44
Prispevkov: 316
Kraj: Sl. Bistrica

PrispevekObjavljeno: Čet Apr 09, 2009 23:20    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Ups Embarassed Embarassed

Se opraviĆØujem, res sem napaĆØno interpretiral post Smile

No, tudi meni so moji zvoĆØniki ĆØist ok, ĆØeprav verjamem, da bi se jih dalo Å”e kaj navit (kakÅ”en tweek ali pa tuning). Povezani so pa z Nuforce IA-7 V2 intergrircem in chord company silver screen kablom.

Lp, G
_________________
"I am the master of my fate
I am the captain of my soul"

DanishAudiophileLoudspeakerIndustries
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo MSN Messenger - naslov
mestn pu



Pridružen/-a: Sre Jan 2009 22:21
Prispevkov: 2635
Kraj: domžale

PrispevekObjavljeno: Čet Apr 09, 2009 23:28    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Imel kratek ĆØas neke Dali 5005 floorstanderje in klasiko so igrali, presenetljivo, veĆØ kot solidno, vsa ostala glasba pa je zvenela grozljivo ubito in vreÅ”ĆØeĆØe...
Spominjali so me na neke Focal zvoĆØniÅ”ke kable, ki so mi nekoĆØ priÅ”li v roke in bi bili idealni za pogrebne sveĆØanosti..

Njihovi driverji so bili popolnoma brez potencijala za kako vsaj manjŔo izboljŔavo..

So pa bili zelo lepi in sem jih odliĆØno prodal naprej.. Laughing
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
ProJet



Pridružen/-a: Sre Feb 2009 17:54
Prispevkov: 1241
Kraj: Ljubljana

PrispevekObjavljeno: Čet Apr 09, 2009 23:36    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

gcn64 je napisal/a:
haha dobra slika.

Toti na sliki sedi na ferŔterkeriji kr jo je treba gonit da Ŕpila Very Happy Very Happy


Ne, neeee, narobe si razlagaÅ”, ravno nasprotno, to je vozilo na hipersoniĆØni pogon. Shocked
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Antony



Pridružen/-a: Pon Maj 2008 8:37
Prispevkov: 295
Kraj: Žabnica

PrispevekObjavljeno: Pet Apr 10, 2009 09:38    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

ProJet je napisal/a:
Friend (3 leta prvi lastnik) prodaja Euphonia MS5 za smeÅ”nih 4kā‚¬. Za ta denar veliko zvoĆØnika, res pa je da rabiÅ” maĆØo frÅ”terkr Shocked


ĆØe prav vidim so priklopljeni na tvoj ferÅ”terker?
_________________
Izdelava spletnih strani www.trsplet.com - www.tonimeglic.com
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Pokaži sporočila:   
Objavi novo temo   Odgovori na to temo    Kazalo po www.audio-kontakt.com forumu -> HI-FI Časovni pas GMT + 2 uri, srednjeevropski - poletni čas
Pojdi na stran 1, 2  Naslednja
Stran 1 od 2

 
Pojdi na:  
Ne, ne moreš dodajati novih tem v tem forumu
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Ne, ne moreš urejati svojih prispevkov v tem forumu
Ne, ne moreš brisati svojih prispevkov v tem forumu
Ne ne moreš glasovati v anketi v tem forumu


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group


Zadnje teme - HI-FI

Zadnje teme - ostalo

VIDEOTEKA
© www.audio-kontakt.com  |  info@audio-kontakt.com  |  Pogoji uporabe