Pomoč pogostih vprašanjPomoč pogostih vprašanj   IščiIšči   Seznam članovSeznam članov   Skupine uporabnikovSkupine uporabnikov   Registriraj seRegistriraj se   Tvoj profilTvoj profil   Prijava za pregled zasebnih sporočilPrijava za pregled zasebnih sporočil   PrijavaPrijava 

hifi miza
Pojdi na stran Prejšnja  1, 2, 3, 4, 5  Naslednja
 
Objavi novo temo   Odgovori na to temo    Kazalo po www.audio-kontakt.com forumu -> HI-FI dodatki
Poglej prejšnjo temo :: Poglej naslednjo temo  
Avtor Sporočilo
fjaka



Pridružen/-a: Sre Maj 2008 17:04
Prispevkov: 1747
Kraj: Ljubljana

PrispevekObjavljeno: Čet Dec 05, 2013 01:05    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

...internet....Ebay....kljuĆØna beseda..."spikes"....
_________________
Ŕoo mazgoon
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
trancedeejay
Site Admin


Pridružen/-a: Sob Mar 2008 9:01
Prispevkov: 1372
Kraj: Zgornja Besnica

PrispevekObjavljeno: Čet Dec 05, 2013 01:21    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

PokliĆØi v Corrado. Mislim, da imajo nekaj podobnega - so imeli razstavljeno na HI-FI Showu.
Have a nice Day

Matt
_________________
MUSIC IS THE KEY
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
simon740



Pridružen/-a: Sob Sep 2012 15:59
Prispevkov: 975
Kraj: MARIBOR

PrispevekObjavljeno: Čet Dec 05, 2013 10:51    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

fjaka in
trancedeejay

hvala

Lp,
Simon
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
polanc



Pridružen/-a: Pet Dec 2013 21:00
Prispevkov: 40
Kraj: Sevnica

PrispevekObjavljeno: Sob Dec 28, 2013 18:57    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Zanima me kako se obnesejo marmorne ploÅ”ĆØe,na katere bi postavil posamezne komponente?Debelina recimo 3 cm.
LP Iztok
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Telefon: 041 554 028
ck



Pridružen/-a: Pon Feb 2009 19:27
Prispevkov: 1605
Kraj: kamnik

PrispevekObjavljeno: Sob Dec 28, 2013 22:41    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

polanc je napisal/a:
Zanima me kako se obnesejo marmorne ploÅ”ĆØe,na katere bi postavil posamezne komponente?Debelina recimo 3 cm.
LP Iztok


Ponavadi grdo. Lesene so lepÅ”e, drugaĆØe je pa OK.
_________________
LP
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
nek_do



Pridružen/-a: Čet Okt 2009 21:22
Prispevkov: 2276
Kraj: Ljubljana

PrispevekObjavljeno: Ned Dec 29, 2013 11:12    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

ck je napisal/a:
polanc je napisal/a:
Zanima me kako se obnesejo marmorne ploÅ”ĆØe,na katere bi postavil posamezne komponente?Debelina recimo 3 cm.
LP Iztok


Ponavadi grdo. Lesene so lepÅ”e, drugaĆØe je pa OK.

ToĆØno tako. Za marmor se ve kje mu je mesto. Med cipresami. V redu pa je tudi konkretno kaljeno steklo.
_________________
Lep je dan
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
CASTOR



Pridružen/-a: Pet Okt 2008 16:18
Prispevkov: 1087
Kraj: KOZINA

PrispevekObjavljeno: Ned Dec 29, 2013 11:28    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Marmor ali granit so plemeniti kamni. Pravilno uporabljeni so najcenejŔa hifi miza. Rzmerje C/K, pa gre absolutno njim v prid.

lp
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Pošlji E-sporočilo Telefon: 041722387
ambasador



Pridružen/-a: Sre Feb 2011 19:52
Prispevkov: 5984
Kraj: Izola

PrispevekObjavljeno: Ned Dec 29, 2013 12:16    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

CASTOR je napisal/a:
Marmor ali granit so plemeniti kamni. Pravilno uporabljeni so najcenejŔa hifi miza. Rzmerje C/K, pa gre absolutno njim v prid.

lp


Tako je. Ni slabih in dobrih materialov - obstaja samo slaba in dobra uporaba materialov.
V Hi-Fi-ju je vse preveĆØ govora o slabih in dobrih. Pa gre tako: ĆØe mi je nekaj uspelo z doloĆØenim materialom - je dober. ƈe neĆØesa ne znam uporabiti ali mi vedno spodleti - nikoli nisem jaz kriv - kriv je material.

Center sveta je ego nekritiĆØnega avdiofila, zato imamo ogromno centrov sveta, hahaha

ps: marmor je sploŔen izraz kot les. Teak=smreka=hrast=bukev=balza=legno santo, itd??
_________________
Carpe Diem
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
polanc



Pridružen/-a: Pet Dec 2013 21:00
Prispevkov: 40
Kraj: Sevnica

PrispevekObjavljeno: Ned Dec 29, 2013 12:37    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Imam gramofon Yamaha PF 800,kamnosek mi je odrezal belo plato,spredaj lepo poŔevno in na to poŔevnino napisal YAMAHA..ni slabo.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Telefon: 041 554 028
drago67



Pridružen/-a: Čet Okt 2008 19:24
Prispevkov: 1088
Kraj: ljubljana

PrispevekObjavljeno: Ned Dec 29, 2013 12:38    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

polanc je napisal/a:
Imam gramofon Yamaha PF 800,kamnosek mi je odrezal belo plato,spredaj lepo poŔevno in na to poŔevnino napisal YAMAHA..ni slabo.


dej kako fotko nalimaj..
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
polanc



Pridružen/-a: Pet Dec 2013 21:00
Prispevkov: 40
Kraj: Sevnica

PrispevekObjavljeno: Ned Dec 29, 2013 18:34    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Bom slikal,sedaj sem jo pa zvagal,18,7 kg.Gramofon je bil brez kakih posebnih stojal miren,neobĆØutljiv na vibracije.PloÅ”ĆØa je bila direkt na steno nameÅ”ĆØena.Je pa res da ima gramofon neko sub Å”asijo in je na treh toĆØkah vzmeten,roĆØica pa je dvojna zaradi nekih manjÅ”ih zvijanj,Ne poznam toĆØno sistema in se opraviĆØujem,ĆØe nisem morda kaj prav napisal.Delal je pa gramofon v sklopu 10 komponent,ki so bile v letih 85 do 90 ocenjene v glavnem kot referenz klase v svojem rangu.Eq recimo je imel že takrat zraven mikrofon s pomoĆØjo katerga si je sam poÅ”telal akustiko sobe.Seveda je pa Å”la tehnologija naprej in me gotovo precej pohodila v 20 letih moje neaktivnosti na hifi podroĆØju.
LP Iztok
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Telefon: 041 554 028
Simon Limon



Pridružen/-a: Sre Apr 2013 16:08
Prispevkov: 58
Kraj: Vrhnika

PrispevekObjavljeno: Pon Dec 30, 2013 15:25    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Marmor all the way. V Hotavljah se ga dobi za tako smeÅ”en denar, da sploh ne bi razmiÅ”ljal o lesu ali ĆØim drugim. Govorim o podstavkih.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
diyfreak



Pridružen/-a: Pon Okt 2011 23:29
Prispevkov: 489
Kraj: MARIBOR

PrispevekObjavljeno: Pon Dec 30, 2013 15:31    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Å e nekaj fotk od Polanca - Iztoka






Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
siroliver



Pridružen/-a: Sob Nov 2009 12:34
Prispevkov: 998
Kraj: Izola

PrispevekObjavljeno: Pon Dec 30, 2013 17:01    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

To pa res izgleda kot nagrobni spomenik Yamahi,manjkajo samo letnice rojstva in smrti Laughing
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
polanc



Pridružen/-a: Pet Dec 2013 21:00
Prispevkov: 40
Kraj: Sevnica

PrispevekObjavljeno: Pon Dec 30, 2013 17:06    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

ja imaÅ” prav,letnica rojstva bi lahko bla gor,smrti pa ne more bit,ker je Yamaha nesmrtna.Je pa marmor res fajn za te stvari.Sedaj bom par starih spomenikov porabil za celo omaro za mojih 9 komponent nesmrtne Yamahe.. Laughing
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Telefon: 041 554 028
Pokaži sporočila:   
Objavi novo temo   Odgovori na to temo    Kazalo po www.audio-kontakt.com forumu -> HI-FI dodatki Časovni pas GMT + 2 uri, srednjeevropski - poletni čas
Pojdi na stran Prejšnja  1, 2, 3, 4, 5  Naslednja
Stran 4 od 5

 
Pojdi na:  
Ne, ne moreš dodajati novih tem v tem forumu
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Ne, ne moreš urejati svojih prispevkov v tem forumu
Ne, ne moreš brisati svojih prispevkov v tem forumu
Ne ne moreš glasovati v anketi v tem forumu


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group


Zadnje teme - HI-FI

Zadnje teme - ostalo

VIDEOTEKA
© www.audio-kontakt.com  |  info@audio-kontakt.com  |  Pogoji uporabe