Pomoč pogostih vprašanjPomoč pogostih vprašanj   IščiIšči   Seznam članovSeznam članov   Skupine uporabnikovSkupine uporabnikov   Registriraj seRegistriraj se   Tvoj profilTvoj profil   Prijava za pregled zasebnih sporočilPrijava za pregled zasebnih sporočil   PrijavaPrijava 

Swiss High End 2013

 
Objavi novo temo   Odgovori na to temo    Kazalo po www.audio-kontakt.com forumu -> Dogodki v svetu HI-FI-ja, sreĆØanja
Poglej prejšnjo temo :: Poglej naslednjo temo  
Avtor Sporočilo
siroliver



Pridružen/-a: Sob Nov 2009 12:34
Prispevkov: 998
Kraj: Izola

PrispevekObjavljeno: Sre Okt 23, 2013 18:41    Naslov sporočila: Swiss High End 2013 Odgovori s citatom


Leto je naokoli in po LJ in ZG na vrsti tudi ZĆ¼rich.Lani je bila fotoreportaza nekaterim zanimiva ,pa jo zato letos ponovim,ceprav v skrajsani obliki ker nisem vsega poslikal.
Doloceni razstavljalci so se res potrudili,nekateri pa so po treh dnevih (bil Sem zadnji dan sejma )imeli ze poln kufer vsega.
Omenjam samo sobe ali izdelke ki so mi bili res zanimivi.



Jo Sound,tudi sam Jo je bil prisoten,prijazen entuziast,sva rekla besedo ali dve,kot sami vidite Full Range Voxativ v taksnih in drugacnih ohisjih.







V tej sobi Sem se zadrzal dlje ker je razstavljalec poskrbel da smo imeli priliko srecat mozakarje iz angleske firme Chord (kabli ).Ti so nam pripravili pol urno prezentacijo svojih kablov,zgodovino firme nekaj besed o sami filozofiji proizvajanja kablov.Teoreticni del,materiali za prevodnike,izolacije ,itd.in pa prakticni prikaz spremembe v zvoku z uporabo razlicnih kablov tako povezovalnih kot digitalnih od najnizjih serij pa do top modelov .





Blumenhofer Acoustics-Hegel-Gato Audio



Dali-Audiolab



Audiolab Q DAC in M PWR 2x40w koncna





Pri Focalih Sem se zadrzal skoraj urco ker tako dolga je bila tudi predstavitev.Gospod ki je imel v rokah prezentacijo je bil prava enciklopedija .Preden smo kerkoli slisali nam je detaljno opisal celoten sistem.Grande Utopio nam je opisal do zadnjega vijaka.Sledili so glasbeni inserti.Najprej smo poslusali Focale z Accuphase elektroniko,zadnjih 20min pa je fokale presaltal na Devialete.


Ayon-Marten

Albarry

Bryston-PMC

Vandersteen

Heil A.M.T.-Primare-Copland_Sugden

Za letos toliko,sem bil pa letos kar aktiven,pred ZH Sem bil tudi na LJ Multimedii in se v Soul Audiu.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
joztom



Pridružen/-a: Pon Jan 2013 11:07
Prispevkov: 1946
Kraj: Ljubljana

PrispevekObjavljeno: Sre Okt 23, 2013 18:52    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Na one Focale bi me Å”e dobil, priznam, te majhne membrane pa nevemkakÅ”no oblikovanje naj pa kar nesejo. Elektronika mora biti nevtralna in neobĆØutljiva na zvoĆØnike in kabeljne, to se iÅ”ĆØe, ne pa ĆØarovnije in prilagoditve firme na firmo. Tisti, že videni, keramiĆØni srednjetonec je hiter, nima pa "grla od pevca", tako, da zaenkrat Å”e vedno na papir prisegam, pa ĆØeprav ga sam nimam, imam bextrene ali kako se že reĆØe pri KEF driverjih. Focala bi rad videl ta rumenega s 15Ā½, kje se kaj takega najde.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
CASTOR



Pridružen/-a: Pet Okt 2008 16:18
Prispevkov: 1087
Kraj: KOZINA

PrispevekObjavljeno: Sre Okt 23, 2013 23:21    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Ma, kaj ta rumenega focala iz kevlarja? ƈe rabiÅ” te smeti, jih imam Å”e nekaj doma.

lp
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Pošlji E-sporočilo Telefon: 041722387
Pokaži sporočila:   
Objavi novo temo   Odgovori na to temo    Kazalo po www.audio-kontakt.com forumu -> Dogodki v svetu HI-FI-ja, sreĆØanja Časovni pas GMT + 2 uri, srednjeevropski - poletni čas
Stran 1 od 1

 
Pojdi na:  
Ne, ne moreš dodajati novih tem v tem forumu
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Ne, ne moreš urejati svojih prispevkov v tem forumu
Ne, ne moreš brisati svojih prispevkov v tem forumu
Ne ne moreš glasovati v anketi v tem forumu


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group


Zadnje teme - HI-FI

Zadnje teme - ostalo

VIDEOTEKA
© www.audio-kontakt.com  |  info@audio-kontakt.com  |  Pogoji uporabe