Pomoč pogostih vprašanjPomoč pogostih vprašanj   IščiIšči   Seznam članovSeznam članov   Skupine uporabnikovSkupine uporabnikov   Registriraj seRegistriraj se   Tvoj profilTvoj profil   Prijava za pregled zasebnih sporočilPrijava za pregled zasebnih sporočil   PrijavaPrijava 

Tujci

 
Objavi novo temo   Odgovori na to temo    Kazalo po www.audio-kontakt.com forumu -> Ostalo
Poglej prejšnjo temo :: Poglej naslednjo temo  
Avtor Sporočilo
CASTOR



Pridružen/-a: Pet Okt 2008 16:18
Prispevkov: 1087
Kraj: KOZINA

PrispevekObjavljeno: Sre Maj 08, 2013 00:38    Naslov sporočila: Tujci Odgovori s citatom

Hvala bogu in partiji, da je lastnik moje firme tujec. Imam službo, delo in Å”e to med bolje plaĆØanimi v naÅ”i branži.

lp
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Pošlji E-sporočilo Telefon: 041722387
ducar



Pridružen/-a: Sob Apr 2012 13:13
Prispevkov: 611
Kraj: Ardro

PrispevekObjavljeno: Sre Maj 08, 2013 00:52    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

NajboljÅ”i lastniki firme so delojemalci, zaposleni v lastni firmi, vkljuĆØno z upravo. Nadzorniki smo mi, zaposleni. Å koda, da je bil tak model v naÅ”i deželi bolj izjema kot pravilo. Pri nas smo to izpeljali in deluje. Je bila pa kar borba. Vsem zaposlenim je cilj ĆØimveĆØja dividenda. KrivinaÅ”i polako odlaze, ostane samo zdravo jedro. OloÅ” pa piĆØkari na raznih vstajah.
Tuji lastniki vseeno gledajo predvsem na svoje interese. ƈe ne gre drugaĆØe je to Å”e vedno bolje, kot da ste pod rukovodiocem s FDV-ja, ali kumrovÅ”kim kadrom.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
CASTOR



Pridružen/-a: Pet Okt 2008 16:18
Prispevkov: 1087
Kraj: KOZINA

PrispevekObjavljeno: Sre Maj 08, 2013 01:31    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Svoje ĆØase sem bil zaposlen v MEHANOTEHNIKI IZOLA, pa zraven Å”e predstavnik sindikata svojega oddelka ali nekaj podobnega. Takratni direktor je bil g. Marjan Starc in firmi je Å”lo slabo, pa Å”e danes mislim, da za to ni bil kriv direktor. Na sestanku predsedstva sindikata firme, ko smo razglabljali kaj ukrenit, da dobimo plaĆØe in reÅ”imo firmo, sem predlagal, da se sindikalno dogovorimo, da firmo prodamo direktorju za 1 takratni dinar, pod pogojem, da zadrži zaposlene. NE ME VPRAÅ AT ƆEGA VSEGA SEM BIL DELEŽEN. No firmo je na koncu dobil preko kreditov v last lokalni tajkun in že dolgo je ni veĆØ.

lp
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Pošlji E-sporočilo Telefon: 041722387
Pokaži sporočila:   
Objavi novo temo   Odgovori na to temo    Kazalo po www.audio-kontakt.com forumu -> Ostalo Časovni pas GMT + 2 uri, srednjeevropski - poletni čas
Stran 1 od 1

 
Pojdi na:  
Ne, ne moreš dodajati novih tem v tem forumu
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Ne, ne moreš urejati svojih prispevkov v tem forumu
Ne, ne moreš brisati svojih prispevkov v tem forumu
Ne ne moreš glasovati v anketi v tem forumu


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group


Zadnje teme - HI-FI

Zadnje teme - ostalo

VIDEOTEKA
© www.audio-kontakt.com  |  info@audio-kontakt.com  |  Pogoji uporabe