Pomoč pogostih vprašanjPomoč pogostih vprašanj   IščiIšči   Seznam članovSeznam članov   Skupine uporabnikovSkupine uporabnikov   Registriraj seRegistriraj se   Tvoj profilTvoj profil   Prijava za pregled zasebnih sporočilPrijava za pregled zasebnih sporočil   PrijavaPrijava 

DVDplayer-''problem''

 
Objavi novo temo   Odgovori na to temo    Kazalo po www.audio-kontakt.com forumu -> CD, Vinil, DVD, Blu-ray
Poglej prejšnjo temo :: Poglej naslednjo temo  
Avtor Sporočilo
aleksander



Pridružen/-a: Sob Nov 2008 17:47
Prispevkov: 658
Kraj: Ajdovscina

PrispevekObjavljeno: Pet Mar 06, 2009 23:49    Naslov sporočila: DVDplayer-''problem'' Odgovori s citatom

pozdravljeni,
imam vprašanje oziroma problem..

imam DVD-CD Predvajalnik Onkyo DV-SP504E in ,ko predvajam filme v divX formatu se mi pogosto dogaja da mi film začne po nekaj časa trokirat in ustavljat sliko...ponavadi bolj proti koncu filma...ko predvajam muziko ali original dvd se mi to nikoli ne zgodi..



Kaj bi lahko bilo narobe,se je komu že dogajalo kaj podobnega?
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Pošlji E-sporočilo Yahoo Messenger - naslov MSN Messenger - naslov
Numb



Pridružen/-a: Tor Maj 2008 16:01
Prispevkov: 1127
Kraj: Ljubljana

PrispevekObjavljeno: Sob Mar 07, 2009 08:53    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Meni se to isto dogaja pri dvd-rjih sicer, ampak je pomoje problem v pekaču, jaz sem kupil novega in do sedaj dela v redu.
Divx formatov pa skoraj ne uporabljam.

Sklepal sem vsaj, da je to problem, trdil pa ne bom.

Lp
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Soundfreak



Pridružen/-a: Tor Sep 2008 14:38
Prispevkov: 492
Kraj: Okolica Ribnice

PrispevekObjavljeno: Sob Mar 07, 2009 10:00    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Problem je definitivno v pekaču! Poskusi zmanjšat hitrost "pečenja" in tako bo bolje, vsaj pri meni je!

LP
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo MSN Messenger - naslov
Numb



Pridružen/-a: Tor Maj 2008 16:01
Prispevkov: 1127
Kraj: Ljubljana

PrispevekObjavljeno: Sob Mar 07, 2009 10:31    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Čeprav sem se potem igral, in te dvdje katerim se je ustavljala slika, potem prestavil v običajen dvd player iz leta 2000 kateri naj ne bi niti bral dvd-rjev, in so delali normalno.

Tako da je mogoče to kombinacija že ubogega pekača in današnjih cheap playerjev. Čeprav v tvojem primeru ni ravno poceni player.

To je problem te današnje tehnologije, vse preveč nekih faktorjev ki vplivajo na končni rezultat.

Lp-jke pa videokasete nazaj! Laughing

Lp
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
aleksander



Pridružen/-a: Sob Nov 2008 17:47
Prispevkov: 658
Kraj: Ajdovscina

PrispevekObjavljeno: Sob Mar 07, 2009 15:30    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Sem razmišljal ja da je problem v pekaču..Bom poskusil na manjši hitrosti posnet...nevem pa zakaj mi noče predvajat v DVD-rip formatu??
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Pošlji E-sporočilo Yahoo Messenger - naslov MSN Messenger - naslov
Pokaži sporočila:   
Objavi novo temo   Odgovori na to temo    Kazalo po www.audio-kontakt.com forumu -> CD, Vinil, DVD, Blu-ray Časovni pas GMT + 2 uri, srednjeevropski - poletni čas
Stran 1 od 1

 
Pojdi na:  
Ne, ne moreš dodajati novih tem v tem forumu
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Ne, ne moreš urejati svojih prispevkov v tem forumu
Ne, ne moreš brisati svojih prispevkov v tem forumu
Ne ne moreš glasovati v anketi v tem forumu


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group


Zadnje teme - HI-FI

Zadnje teme - ostalo

VIDEOTEKA
© www.audio-kontakt.com  |  info@audio-kontakt.com  |  Pogoji uporabe