Pomoč pogostih vprašanjPomoč pogostih vprašanj   IščiIšči   Seznam članovSeznam članov   Skupine uporabnikovSkupine uporabnikov   Registriraj seRegistriraj se   Tvoj profilTvoj profil   Prijava za pregled zasebnih sporočilPrijava za pregled zasebnih sporočil   PrijavaPrijava 

Record Store Day

 
Objavi novo temo   Odgovori na to temo    Kazalo po www.audio-kontakt.com forumu -> Dogodki v svetu HI-FI-ja, sreĆØanja
Poglej prejšnjo temo :: Poglej naslednjo temo  
Avtor Sporočilo
tomazb



Pridružen/-a: Tor Sep 2012 20:34
Prispevkov: 29
Kraj: ljubljana

PrispevekObjavljeno: Pet Apr 19, 2013 10:03    Naslov sporočila: Record Store Day Odgovori s citatom

zanimiva zadeva, ki pa pri nas Ŕe ni zalaufala?

kolkr sm opazil se VINILNIK iz maribora trudi to vsaj malo spremenit.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Slinch



Pridružen/-a: Ned Jul 2009 16:17
Prispevkov: 467
Kraj: LJ

PrispevekObjavljeno: Pet Apr 19, 2013 14:28    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Me je že zadnjih par let prijelo, da bi se odpravil ĆØez lužo, ampak je vseeno prevelik stroÅ”ek. Zdaj, ko se je Å”e razÅ”irilo po evropi, bi pa že Å”lo. NamreĆØ veliko trgovinic v angliji in nemĆØiji aktivno sodeluje. Bi bilo izjemno kaj podobnega doživet pri nas, pa kaj ko ni trga za to.

Kaj vinilnik ima kaj organizirano jutri? Ker potem se z veseljem oglasim Smile
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Obišči avtorjevo spletno stran
tomazb



Pridružen/-a: Tor Sep 2012 20:34
Prispevkov: 29
Kraj: ljubljana

PrispevekObjavljeno: Sob Apr 20, 2013 14:04    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

nja, kolikor sm malo pogledal nimajo kakega posebnega programa kot je to navada v tujini. so paĆØ odprti in imajo popuste na plate. vsekakor vredno nadgradnje v prihodnje Smile
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Slinch



Pridružen/-a: Ned Jul 2009 16:17
Prispevkov: 467
Kraj: LJ

PrispevekObjavljeno: Sob Apr 20, 2013 18:50    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Ne vem zakaj sem priĆØakoval veĆØ, ampak je kar logiĆØno da je kot je. ƈisto enako kot vse ostale second hand trgovinice z vinilom pri nas.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Obišči avtorjevo spletno stran
audiofrik



Pridružen/-a: Pet Dec 2008 17:19
Prispevkov: 1491
Kraj: LJUBLJANA

PrispevekObjavljeno: Sob Apr 20, 2013 19:42    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

ne Ŕtekam na kak poseben program ciljate, bil sem v kar precej second handih po evropi ampak povsod imajo samo plate za prodajo. nobenega programa nisem zasledil. a je kdo mislil da popoldan Miles Davis podpisuje rabljene vinilke in deli avtograme????
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Slinch



Pridružen/-a: Ned Jul 2009 16:17
Prispevkov: 467
Kraj: LJ

PrispevekObjavljeno: Sob Apr 20, 2013 21:00    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Odvisno, ĆØe je tomazb mislil program kot ponudbo ali program kot dogajanje.

Osebno sem kar se ponudbe tiĆØe srĆØno želel videti kaj drugega kot vsaj dve desetletji stare in v najboljÅ”em primeru za silo ohranjene plate. ƈeprav sem vedel da realne možnosti za to skoraj ni.

S "posebej organizirano" sem pa ciljal na ekskluzivne "record store day" izdaje, ker sem paĆØ zasledil ime Å”tacune na uradni RSD strani. Sem se pa zavedal, da je možnosti za to Å”e bistveno manj kot za zgornji odstavek.

DrugaĆØe pa luÅ”tna Å”tacuna, ampak na žalost ni interesa med ljudmi, da bi takÅ”na zadeva lahko živela Sad
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Obišči avtorjevo spletno stran
audiofrik



Pridružen/-a: Pet Dec 2008 17:19
Prispevkov: 1491
Kraj: LJUBLJANA

PrispevekObjavljeno: Sob Apr 20, 2013 22:48    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

ĆØe se prodajajo plate so veĆØina stare, saj je to nekje logiĆØno, ohranjenost je seveda predvsem stvar lastnikov, tudi v LJ sem parkrat videl plate samo za smeti, zunaj takih paĆØ ne jemljejo v prodajo,

drugaĆØe pa osebno ne zamenjam nobene nove reizdaje za staro, ĆØeprav ne ravno super ohranjeno, mislim da razlaga ni potrebna
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
tomazb



Pridružen/-a: Tor Sep 2012 20:34
Prispevkov: 29
Kraj: ljubljana

PrispevekObjavljeno: Pon Apr 22, 2013 10:54    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

v mislih sem imel, da bi namesto milesa avtograme delil john.

sicer se pa da kaj majhnega in luÅ”nega organizirat tudi Å”e z živeĆØimi in manj zveneĆØimi (neznanimi) imeni.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
audiofrik



Pridružen/-a: Pet Dec 2008 17:19
Prispevkov: 1491
Kraj: LJUBLJANA

PrispevekObjavljeno: Pon Apr 22, 2013 11:40    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

prosim bolj konkretno kaj malega luŔtnega si imel v mislih(upam da ne kaj Vatikanskega)
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Pokaži sporočila:   
Objavi novo temo   Odgovori na to temo    Kazalo po www.audio-kontakt.com forumu -> Dogodki v svetu HI-FI-ja, sreĆØanja Časovni pas GMT + 2 uri, srednjeevropski - poletni čas
Stran 1 od 1

 
Pojdi na:  
Ne, ne moreš dodajati novih tem v tem forumu
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Ne, ne moreš urejati svojih prispevkov v tem forumu
Ne, ne moreš brisati svojih prispevkov v tem forumu
Ne ne moreš glasovati v anketi v tem forumu


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group


Zadnje teme - HI-FI

Zadnje teme - ostalo

VIDEOTEKA
© www.audio-kontakt.com  |  info@audio-kontakt.com  |  Pogoji uporabe