Pomoč pogostih vprašanjPomoč pogostih vprašanj   IščiIšči   Seznam članovSeznam članov   Skupine uporabnikovSkupine uporabnikov   Registriraj seRegistriraj se   Tvoj profilTvoj profil   Prijava za pregled zasebnih sporočilPrijava za pregled zasebnih sporočil   PrijavaPrijava 

Predelava FirmWare DVD BlueRay predvajalnika Philips BDP3000

 
Objavi novo temo   Odgovori na to temo    Kazalo po www.audio-kontakt.com forumu -> Video oprema
Poglej prejšnjo temo :: Poglej naslednjo temo  
Avtor Sporočilo
B-king



Pridružen/-a: Ned Dec 2012 19:50
Prispevkov: 6
Kraj: Nekje med Triglavom in morjem

PrispevekObjavljeno: Ned Feb 24, 2013 02:04    Naslov sporočila: Predelava FirmWare DVD BlueRay predvajalnika Philips BDP3000 Odgovori s citatom

Pozdravljeni!

Zanima me ali je mogoče CD/DVD predvajalnik predelati v "net" komponento, preko katere s PC-ja pošiljaš sliko v TV.
Torej imam računalnik, ki je v mreži in deli mrežni HDD disk, na katerem so večinoma filmi in slike. Imam Philipsov DVD Blue Ray predvajalnik BDP3000, predvajalnik z mrežnim vhodom (ne vem ali je mrežni vhod samo za nadgradnjo ali tudi za strimanje). Na ta vhod priključiš FTP kabel z Internetno povezavo, da lahko nadgradi FirmWare te komponente.
Zanima me, ali bi lahko kako predelal Firware (ga pobral s kake spletne strani), da bi lahko preko tega predvajalnika pregledoval omrežje in omrežne diske? Je to sploh mogoče?
FirmWare treutno ne omogoča brskanja po omrežju oziroma po mrežnih diskih. Omogoča pa brskanje po USB-ključu.
Mogoče pozna kdo kako WEB stran, kjer se folk ukvarja izkljuučno z predelavami FirmWera za določene DVD predvajalnike.

Hvala in Lep pozdrav
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
kalimero



Pridružen/-a: Pon Sep 2008 21:25
Prispevkov: 283
Kraj: Šmartno pri Litiji

PrispevekObjavljeno: Ned Feb 24, 2013 11:45    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Zakaj ne vprašaš strica Googla?
_________________
www.marsaudio.eu - zastopnik za Jantzen Audio in Fountek
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Pošlji E-sporočilo Obišči avtorjevo spletno stran Telefon: 040758875
B-king



Pridružen/-a: Ned Dec 2012 19:50
Prispevkov: 6
Kraj: Nekje med Triglavom in morjem

PrispevekObjavljeno: Ned Feb 24, 2013 13:22    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

kalimero je napisal/a:
Zakaj ne vprašaš strica Googla?


Hvala za odgovor. Stvar sem že iskal po Googlu, toda našel sem informacije zgolj o uradnem FirmWare, ki pa tega kar jaz želim ne podpira.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Pipster123



Pridružen/-a: Sre Mar 2012 14:27
Prispevkov: 100
Kraj: Novo mesto

PrispevekObjavljeno: Ned Feb 24, 2013 15:34    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Običajno se firmware-i bolj dodelujejo kot predelujejo. Če že v osnovi ni bilo te opcije obstaja zelo majhna verjetnost, da jo bo predelan firmware dodal. V omari mi leži en xtreamer viška, če te zanima na ZS...
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Pokaži sporočila:   
Objavi novo temo   Odgovori na to temo    Kazalo po www.audio-kontakt.com forumu -> Video oprema Časovni pas GMT + 2 uri, srednjeevropski - poletni čas
Stran 1 od 1

 
Pojdi na:  
Ne, ne moreš dodajati novih tem v tem forumu
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Ne, ne moreš urejati svojih prispevkov v tem forumu
Ne, ne moreš brisati svojih prispevkov v tem forumu
Ne ne moreš glasovati v anketi v tem forumu


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group


Zadnje teme - HI-FI

Zadnje teme - ostalo

VIDEOTEKA
© www.audio-kontakt.com  |  info@audio-kontakt.com  |  Pogoji uporabe