Pomoč pogostih vprašanjPomoč pogostih vprašanj   IščiIšči   Seznam članovSeznam članov   Skupine uporabnikovSkupine uporabnikov   Registriraj seRegistriraj se   Tvoj profilTvoj profil   Prijava za pregled zasebnih sporočilPrijava za pregled zasebnih sporočil   PrijavaPrijava 

B&C SUB
Pojdi na stran Prejšnja  1, 2
 
Objavi novo temo   Odgovori na to temo    Kazalo po www.audio-kontakt.com forumu -> Do-It-Yourself
Poglej prejšnjo temo :: Poglej naslednjo temo  
Avtor Sporočilo
CRV



Pridružen/-a: Sre Jun 2011 9:37
Prispevkov: 338
Kraj: Domžale

PrispevekObjavljeno: Sob Nov 03, 2012 13:14    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

micko66,ker si iz Medvod se zapeljeÅ” v SenĆØur v trgovino KAMM tam imajo skoraj da milijon razliĆØnih vijakov ni da ni !
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
pinc76



Pridružen/-a: Sre Apr 2008 13:09
Prispevkov: 194
Kraj: Tabor

PrispevekObjavljeno: Sob Nov 03, 2012 19:07    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Zdravo

micko666 je napisal/a:
@ Berni, letvice so 5,5 mm nižje od zunanjega roba.

@ lumpi, bom Å”el pogledat v Zoro, mogoĆØe pa najdem kaj zanimivega Smile

@pinĆØ, pa to ti kupiÅ” že perforirano ali samo plato brez perforacije? ƈe je že perforirana je 45 eur zelo poceni. Brez roba bi pa lahko živel Smile

Hvala vsem za pomoĆØ. Enkrat do srede grem do kolega, da mi poÅ”triha bokse. Bom prilepil slike, da bomo skupaj videli, ĆØe je uspelo Smile


PloÅ”ĆØa je perforirana mer 2oox1oo cm debeline 1.5mm.
Z debelino ploĆØevine se zviÅ”uje cena vendar ni tako velika razlika.


LP Pinc76
_________________
Les je naravni materijal zato barvne in strukturne spremembe niso del reklamacij

www.rmsound.si
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Obišči avtorjevo spletno stran
Bwaze



Pridružen/-a: Tor Okt 2011 20:59
Prispevkov: 408
Kraj: Kamnik

PrispevekObjavljeno: Ned Nov 04, 2012 10:44    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

To ti za razmeroma majhen denar naredimo pri nas, ĆØe bi rad ploÅ”ĆØo s toĆØno takÅ”no perforacijo:

http://www.go-toni.si/

PlaĆØaÅ” samo ploĆØevino, ki jo rabiÅ”, takÅ”ni konci se valjajo naokrog. Samo perforiranje gre pa na prebijalki s hitrostjo cirka 300 lukenj / minuto, tako da tudi ne bo treba plaĆØevat ure dela, bo gotovo v kakih 20 minutah. Smile
_________________
Pezzer Ritter Wenne Knecht!
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
micko666



Pridružen/-a: Čet Jun 2012 10:54
Prispevkov: 92
Kraj: Medvode

PrispevekObjavljeno: Ned Nov 04, 2012 10:50    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

@ CRV, sem že razmiŔljal, da bi Ŕel v KAMM pogledat Smile

@audio_holic, tej firmi sem pisal mail že dolgo nazaj, pa nisem dobil odgovora. Sem predvideval, da niso resni Smile oĆØitno jih bom moral poklicat.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
micko666



Pridružen/-a: Čet Jun 2012 10:54
Prispevkov: 92
Kraj: Medvode

PrispevekObjavljeno: Ned Nov 04, 2012 10:55    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

@ Bwaze, pa lahko naredite perforacijo z robom ali brez?

http://shrani.si/f/1j/C6/48osZD4u/speaker-grill.png
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
berni



Pridružen/-a: Pon Jan 2010 11:49
Prispevkov: 1407
Kraj: maribor

PrispevekObjavljeno: Ned Nov 04, 2012 11:32    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

micko666 je napisal/a:
@ Bwaze, pa lahko naredite perforacijo z robom ali brez?

http://shrani.si/f/1j/C6/48osZD4u/speaker-grill.png

Na prebijalcu ti lahko naredi kakor hoĆØeÅ”. Wink
_________________
Lp
Bernard
--------------
Live and let live.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
micko666



Pridružen/-a: Čet Jun 2012 10:54
Prispevkov: 92
Kraj: Medvode

PrispevekObjavljeno: Ned Nov 04, 2012 13:00    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

OdliĆØno Smile
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
audio_holic



Pridružen/-a: Pon Maj 2008 13:50
Prispevkov: 323
Kraj: Ljubljana

PrispevekObjavljeno: Ned Nov 04, 2012 14:34    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

micko666 je napisal/a:

@audio_holic, tej firmi sem pisal mail že dolgo nazaj, pa nisem dobil odgovora. Sem predvideval, da niso resni Smile oĆØitno jih bom moral poklicat.



Jaz sem jih prviĆØ sreĆØal lani na MOS v Celju. Zelo prijazni in ustrežljivi. Da se dobit tudi kake male kose, vse pa poÅ”iljajo po povzetju. Najbolje, da jih res pokliĆØeÅ” Cool
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Pokaži sporočila:   
Objavi novo temo   Odgovori na to temo    Kazalo po www.audio-kontakt.com forumu -> Do-It-Yourself Časovni pas GMT + 2 uri, srednjeevropski - poletni čas
Pojdi na stran Prejšnja  1, 2
Stran 2 od 2

 
Pojdi na:  
Ne, ne moreš dodajati novih tem v tem forumu
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Ne, ne moreš urejati svojih prispevkov v tem forumu
Ne, ne moreš brisati svojih prispevkov v tem forumu
Ne ne moreš glasovati v anketi v tem forumu


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group


Zadnje teme - HI-FI

Zadnje teme - ostalo

VIDEOTEKA
© www.audio-kontakt.com  |  info@audio-kontakt.com  |  Pogoji uporabe