Pomoč pogostih vprašanjPomoč pogostih vprašanj   IščiIšči   Seznam članovSeznam članov   Skupine uporabnikovSkupine uporabnikov   Registriraj seRegistriraj se   Tvoj profilTvoj profil   Prijava za pregled zasebnih sporočilPrijava za pregled zasebnih sporočil   PrijavaPrijava 

Dela kdo AV omarice?

 
Objavi novo temo   Odgovori na to temo    Kazalo po www.audio-kontakt.com forumu -> Ostalo
Poglej prejšnjo temo :: Poglej naslednjo temo  
Avtor Sporočilo
dr.sah



Pridružen/-a: Sob Sep 2008 21:41
Prispevkov: 1403
Kraj: LJUBLJANA

PrispevekObjavljeno: Ned Okt 07, 2012 21:14    Naslov sporočila: Dela kdo AV omarice? Odgovori s citatom

RazmiÅ”ljam da bi dal komu naredit omaro za komponente, pa me zanima ĆØe je kdo tu mizar, ki bi to znal spraviti skupaj za nek normalen denar. Nisem Å”e povsem ziher, ali bi se spustil v to, malo cincam.
http://www.audio-kontakt.com/index.php?page=view_gal&id_up=416
Rad bi dokaj podobno tej ki jo imam kar se dimenzij tiĆØe, samo da bi bila par cm viÅ”je od tal, par cm globja, in spredaj imela dva poloviĆØna stekla, kot zaÅ”ĆØito, v beli barvi. In Å”e ena malenkost zadaj.
Simpl in preprosto.

Kaj me moti pri tej? Ne morem skriti kablov, ker imam zadaj razdelilnik, in to me moti k hudiĆØ.

Kolk bi dal? Pojma nimam. 300?

Ker nagledal sem se na goglu teh omar, pa ni nikjer toĆØno tega kar hoĆØem.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
dr.sah



Pridružen/-a: Sob Sep 2008 21:41
Prispevkov: 1403
Kraj: LJUBLJANA

PrispevekObjavljeno: Ned Okt 07, 2012 21:55    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

http://www.optimuminternational.co.uk/international/our-products/bdi-by-optimum/the-full-bdi-range/mirage/product-details/Mirage8224BL1050mm.html?ProductID=341

Nekaj takega.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
gwb



Pridružen/-a: Sob Mar 2009 9:15
Prispevkov: 506
Kraj: Ljubljana

PrispevekObjavljeno: Ned Okt 07, 2012 21:58    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Dragov (drago67) brat je mizar. ƈe mu poveÅ”/nariÅ”eÅ” kaj, ti bo verjetno proti plaĆØilu naredil... Prav tako tudi katerikoli drugi mizar.

Ampak ĆØe že dajeÅ” delati omarico - dobro naÅ”tudiraj kaj bi rad. Å koda metati denar proĆØ za izdelek, ki ne bo niĆØ lepÅ”i in funcionalnejÅ”i, kot kateri "konfekcijski" ampak samo mnogo dražji.

ƈe rabiÅ” zvedeti kakÅ”en doloĆØen arhitektonsko/mizarski detajlĆØek - le mirno vpraÅ”aj!
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
benz220d



Pridružen/-a: Čet Jul 2012 20:37
Prispevkov: 237
Kraj: Celje

PrispevekObjavljeno: Ned Okt 07, 2012 22:33    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

živjo, v moji temi lahko vidiÅ” preprost regal za hi-fi ki mi ga je naredil mizar po naroĆØilu, v bistvu gre za enak design kot je ostalo pohiÅ”tvo, da imaÅ” neko celoto, je masivni javor debeline 42mm in je konkretno težak in masiven, audiofill ga je videl tudi v živo...

drugaĆØe pa po mojih izkuÅ”njah (predpogoj je da imaÅ” mizarja ki se spozna) lahko prideÅ” "poceni" skozi...jaz sem vse pohiÅ”tvo razen kuhinje dal delati mizarju, spalnica, dnevna, kopalnica...vse masivni les, ki je dosti bolj prijazen in kvaliteten za bivanje kot iverica in zdrav, sploh v spalnih prostorih...cenovno me je priÅ”lo iisto kot bi kupoval nek srednji rang pohiÅ”tva v centrih (npr. alples, gorenje ipd) pa imam masivo, razlika je ker ĆØe delaÅ” direktno z mizarjem ni trgvske marže in tisto razliko v ceni lahko vložiÅ” v material in kvaliteto...

vse se da samo vzami si ĆØas in malo povpraÅ”aj za kakÅ”nega dobrega mizarja v okolici..pa daj mu ĆØas Laughing
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
snifix



Pridružen/-a: Pon Sep 2009 20:31
Prispevkov: 208
Kraj: Komenda

PrispevekObjavljeno: Pon Okt 08, 2012 13:12    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Živio,

tvoj cenovni razred je OK. Moja omarica je priÅ”la nekaj ĆØez 300 eur (toĆØne se zdaj ne spomnim). Da ne bo pomote, je iz iverala in ne iz masive - narejena po naroĆØilu. Je pa malo daljÅ”a kot jo imaÅ” v mislih ti, ima tudi dobro reÅ”itev za skriti kable. Trenutno ne morem nalimat slik, ĆØe pa želiÅ” ti lahko kakÅ”no na hitro poÅ”ljem preko MMS-a ali maila.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Pošlji E-sporočilo
Mr.Zigy



Pridružen/-a: Pon Jun 2008 11:29
Prispevkov: 310
Kraj: Ljubljana-Vic

PrispevekObjavljeno: Pon Okt 08, 2012 13:29    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Najbolje je da greÅ” do kakÅ”nega dobrega mizarja. Mu poveÅ” kaj želiÅ”.. sabo imej skico z merami in ti bo on lahko naredu predraĆØun ...izbereÅ” kakÅ”en dekor želiÅ”.... ƈe se boÅ” odloĆØal za iverko vzemi debeline najmanj 32 mm, Å”e bolje veĆØ Razz
Osebno poznam Mizarstvo Erjavec-kuhinje Erjavec ker sem 1 leto delal pri njih in morm reĆØt ...kvaliteta vrhunska...so pa tudi dražji....najbolj je da jih ĆØe želiÅ” kontaktiraÅ” ali pa se osebno oglasiÅ” pri njih da naredi predraĆØun. Lahko pa tudi pri npr. mizarstvo Art ali pa mizarstvo Zupanc... kot predlog Wink
Mislim da bi pri Mizarstvo Art ali pa kje drugje priÅ”el skozi v tvojem budgetu...za Erjavca pa nisem prepriĆØan
_________________
Please visit my web site ! Very Happy
Home Page:
Zigy's Home Page
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Pošlji E-sporočilo Obišči avtorjevo spletno stran MSN Messenger - naslov
dr.sah



Pridružen/-a: Sob Sep 2008 21:41
Prispevkov: 1403
Kraj: LJUBLJANA

PrispevekObjavljeno: Pon Okt 08, 2012 13:51    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

sem poslal na Art povpraŔevanje, pa da vidimo.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Mr.Zigy



Pridružen/-a: Pon Jun 2008 11:29
Prispevkov: 310
Kraj: Ljubljana-Vic

PrispevekObjavljeno: Čet Okt 11, 2012 23:20    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

dr.sah je napisal/a:
sem poslal na Art povpraŔevanje, pa da vidimo.

Me prav zanima koliko bo predraĆØun ...fino bi bilo tudi videti kaj si jim poslal ...mere...želje ... Razz
_________________
Please visit my web site ! Very Happy
Home Page:
Zigy's Home Page
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Pošlji E-sporočilo Obišči avtorjevo spletno stran MSN Messenger - naslov
Pokaži sporočila:   
Objavi novo temo   Odgovori na to temo    Kazalo po www.audio-kontakt.com forumu -> Ostalo Časovni pas GMT + 2 uri, srednjeevropski - poletni čas
Stran 1 od 1

 
Pojdi na:  
Ne, ne moreš dodajati novih tem v tem forumu
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Ne, ne moreš urejati svojih prispevkov v tem forumu
Ne, ne moreš brisati svojih prispevkov v tem forumu
Ne ne moreš glasovati v anketi v tem forumu


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group


Zadnje teme - HI-FI

Zadnje teme - ostalo

VIDEOTEKA
© www.audio-kontakt.com  |  info@audio-kontakt.com  |  Pogoji uporabe