Pomoč pogostih vprašanjPomoč pogostih vprašanj   IščiIšči   Seznam članovSeznam članov   Skupine uporabnikovSkupine uporabnikov   Registriraj seRegistriraj se   Tvoj profilTvoj profil   Prijava za pregled zasebnih sporočilPrijava za pregled zasebnih sporočil   PrijavaPrijava 

Nekaj malega moĆØi v avtu

 
Objavi novo temo   Odgovori na to temo    Kazalo po www.audio-kontakt.com forumu -> Avto HI-FI
Poglej prejšnjo temo :: Poglej naslednjo temo  
Avtor Sporočilo
pinc76



Pridružen/-a: Sre Apr 2008 13:09
Prispevkov: 194
Kraj: Tabor

PrispevekObjavljeno: Pon Jun 02, 2008 15:20    Naslov sporočila: Nekaj malega moĆØi v avtu Odgovori s citatom

Zdravo


Da ne bo tema prazna zaĆØnem z nekaj slikicami suba za v avto BMW ,nevem oznake vem samo to da je lastnika sezuval v njem .
Kaj veĆØ o tem projektu lahko pove AUDIOEXPERT (BoÅ”tjan) saj je bil to njegov projek,jast sem samo kiÅ”to delal.
Pa poglejmo kakŔno sliko











LP Pinc76
_________________
Les je naravni materijal zato barvne in strukturne spremembe niso del reklamacij

www.rmsound.si
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Obišči avtorjevo spletno stran
audiofill



Pridružen/-a: Tor Apr 2008 19:48
Prispevkov: 5406
Kraj: Celje

PrispevekObjavljeno: Pon Jun 02, 2008 16:28    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Ojla!

ZadnjiĆØ sem pri BoÅ”tjanu gledal en subwoofer za katerega si Å”katlo naredil ti, oziroma tvoj brat, ne spomnim se toĆØno. Notri se nahaja basovec z napisom Chorus ali nekaj podobnega. Moram priznati, da sem kar zijal kako kvalitetno je Å”katla obdelana od zunaj. TakÅ”ne perfektno zaobljene robove ne vidiÅ” kar tako. Vsaka ĆØast!

Ko smo glih pri BoÅ”tjanu... zadnjiĆØ sem posluÅ”al ferÅ”terkerijo v njegovem avtomobilu in me je skoraj odpihnilo. Dobesedno! ƈe to nima kakÅ”nih 5 Kilowatov naj me koklja brcne. 200 metrov stran se na kafiĆØih tresejo stekla, kafiĆØ majstri pa ga rotijo naj za božjo voljo utiÅ”a, saj stranke mislijo da gre za potres. Najbolj primerna beseda, ki mi v tem trenutku pade na pamet za opisat tole je mindblowing. Laughing
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Pošlji E-sporočilo
pinc76



Pridružen/-a: Sre Apr 2008 13:09
Prispevkov: 194
Kraj: Tabor

PrispevekObjavljeno: Pon Jun 02, 2008 19:36    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Zdravo

Vem da ima tale kiÅ”ta v sebi 2kw Shocked sinusne moĆØi.Kar pa se tiĆØe Å”katle pri boÅ”tjanu si najbrž gledal sub katerega sem naredil za fest na sosednjem forumu

Si ga mogoĆØe uspel sliÅ”ati ti povem da prav tako lepo Å”pila kot izgleda Laughing


LP Pinc76
_________________
Les je naravni materijal zato barvne in strukturne spremembe niso del reklamacij

www.rmsound.si
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Obišči avtorjevo spletno stran
audiofill



Pridružen/-a: Tor Apr 2008 19:48
Prispevkov: 5406
Kraj: Celje

PrispevekObjavljeno: Pon Jun 02, 2008 21:17    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

2 KW praviÅ”, kaj si ja nor Shocked

Za to poganjat pa že rabiŔ orenk elektrarno Very Happy

Nažalost tistega vuferĆØka s Chorusom nisem sliÅ”al, upam da ga bom imel kdaj priliko. Sicer pa sem kar se tiĆØe avto ferÅ”terkerije ĆØisto out odkar imam otroke. Popolnoma me je pohodil ĆØas in pojma nimam kaj se v zadnjih letih dogaja v tej sferi. Polj pa revež pridem k BoÅ”tjanu, me zvleĆØe v tisto svojo raketo in naÅ”opa muziko da trga gate... da ti hudiĆØ ja naredi luÅ”te in zaĆØneÅ” grizit nohte ker si bil zadnje ĆØase preveĆØ v minusu in ti banka noĆØe poveĆØat limita. Laughing Laughing Laughing
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Pošlji E-sporočilo
Pestilence.



Pridružen/-a: Tor Maj 2008 10:34
Prispevkov: 2583
Kraj: Å kofja Loka

PrispevekObjavljeno: Pon Jun 02, 2008 21:41    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Avtoakustika... meni je vÅ”eĆØ v mejah normale.

Sem pa zadnjiĆØ videl 5kW samo na subu. Ground Zero ojaĆØevalci(plutonium serija), ter kup akumulatorjev. Taka elektronika mora veliko pokurit...
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
AUDIOEXPERT



Pridružen/-a: Sre Maj 2008 15:50
Prispevkov: 407
Kraj: CELJE

PrispevekObjavljeno: Čet Jun 05, 2008 09:40    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Ma ja,kot je bilo videti v Sinsheimu,gre trend spet v sound quality.Tudi naŔa ekupa je orientirana v to smer,samo pri avtih je druga scena.Vsak te spraŔuje samo po wattih,ne vpraŔajo iz kakega materiala je tuljava,kak je tuljavnik,samo watti....
Firme to pridno izkoriÅ”ĆØajo in piÅ”ejo enormne watte na Å”katle,ko pa prebereÅ” RMS med vrsticami....No imaÅ” pa tudi svetle izjeme,ki so pravi glasboljubci tudi v avtu.
Taki bolj ekstremni avti pa se delajo predvsem za showe in za promocijo blagovne znamke.Pri nas je zaenkrat Å”e tako,da se bo nekdo obregnil vate samo,ĆØe bo asfalt trgalo,ĆØe narediÅ” lepo montažo,poliester,lepe Å”katle bodo rekli,u kako lepo,kolk watow pa ima? Laughing
DrugaĆØe pa" SAMO DA SE DOGAJA !
_________________
TRGOVINA AUDIOEXPERT V CELJU !
www.audioexpert.si
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Obišči avtorjevo spletno stran Telefon: 040 557 500
AUDIOEXPERT



Pridružen/-a: Sre Maj 2008 15:50
Prispevkov: 407
Kraj: CELJE

PrispevekObjavljeno: Čet Jun 05, 2008 09:42    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

ƈe pa sluĆØajno koga zanima,kaj poĆØnemo v naÅ”i sound garage !
http://foosa.vladster.org/KRANJEC%20AUDIO/galerija/
_________________
TRGOVINA AUDIOEXPERT V CELJU !
www.audioexpert.si
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Obišči avtorjevo spletno stran Telefon: 040 557 500
Pokaži sporočila:   
Objavi novo temo   Odgovori na to temo    Kazalo po www.audio-kontakt.com forumu -> Avto HI-FI Časovni pas GMT + 2 uri, srednjeevropski - poletni čas
Stran 1 od 1

 
Pojdi na:  
Ne, ne moreš dodajati novih tem v tem forumu
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Ne, ne moreš urejati svojih prispevkov v tem forumu
Ne, ne moreš brisati svojih prispevkov v tem forumu
Ne ne moreš glasovati v anketi v tem forumu


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group


Zadnje teme - HI-FI

Zadnje teme - ostalo

VIDEOTEKA
© www.audio-kontakt.com  |  info@audio-kontakt.com  |  Pogoji uporabe