Pomoč pogostih vprašanjPomoč pogostih vprašanj   IščiIšči   Seznam članovSeznam članov   Skupine uporabnikovSkupine uporabnikov   Registriraj seRegistriraj se   Tvoj profilTvoj profil   Prijava za pregled zasebnih sporočilPrijava za pregled zasebnih sporočil   PrijavaPrijava 

Slabe izkušnjez UPS dostavno službo

 
Objavi novo temo   Odgovori na to temo    Kazalo po www.audio-kontakt.com forumu -> Ostalo
Poglej prejšnjo temo :: Poglej naslednjo temo  
Avtor Sporočilo
civo666



Pridružen/-a: Sre Maj 2008 20:36
Prispevkov: 58
Kraj: Maribor

PrispevekObjavljeno: Pon Jul 09, 2012 12:19    Naslov sporočila: Slabe izkušnjez UPS dostavno službo Odgovori s citatom

Prepričan sem, da je že bil odprt en thread na temo katastrofe naših hitrih dostavljalcev pošte a ga zdaj v napadu besa ne najdem.

Moja izkušnja z UPS je katastrofalna. V treh poskusih mi ne morejo dostavit pošiljke, kljub temu, da imajo mojo telefonsko, moj naslov, ...vse.

Ker me ob dani uri ni bilo na naslovu, se pošiljka vrača na Brnik, kjer si jo lahko sam dvignem vsak dan do 17h.

Če mi pa kaj ni prav pa mi žal ne morejo pomagat. Centrala na Brniku nima kontakta s svojimi šoferji, ker so to samo podizvajalci, ki vsak dan zjutraj poberejo robo in jih lepo Kuri bolac za to, kdaj bo prejemnik pošiljko dobil.

Od zdaj vsem svojim partnerjem v tujini vnaprej sporočam, da kupim od njih samo pod pogojem, da ne pošljejo z UPS-om.

MOj nasvet je samo, da se teh šalabajzerjev izogibajte, kolikor je le mogoče.
Toliko! Ko se poleže bes pa še kaj dodam.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Špilferderber



Pridružen/-a: Čet Dec 2009 1:24
Prispevkov: 775

PrispevekObjavljeno: Sre Avg 22, 2012 09:41    Naslov sporočila: Odgovori s citatom



še kr te išče..
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
before



Pridružen/-a: Pon Maj 2008 19:23
Prispevkov: 2796
Kraj: Ruše

PrispevekObjavljeno: Sre Avg 22, 2012 10:13    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Jaz sem pred par leti prejel pošiljko poslano z hitro pošto UPS in vse je bilo v redu. In bil sem zadovoljen - vse do današnjega dne, ko se bom pritožil nad uslugo! Pošiljko mi namreč ni dostavila prikupna uslužbenka na fotografiji, ampak nek moški. Evil or Very Mad

Laughing Laughing
_________________
Cenite to kar imate in stremite k boljšemu! To je moj recept za zadovoljstvo.

Audiohedonist
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Špilferderber



Pridružen/-a: Čet Dec 2009 1:24
Prispevkov: 775

PrispevekObjavljeno: Sre Avg 22, 2012 11:11    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

before je napisal/a:
Pošiljko mi namreč ni dostavila prikupna uslužbenka na fotografiji, ampak nek moški.


"Cenite to kar imate..."
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
before



Pridružen/-a: Pon Maj 2008 19:23
Prispevkov: 2796
Kraj: Ruše

PrispevekObjavljeno: Sre Avg 22, 2012 12:34    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Špilferderber je napisal/a:
before je napisal/a:
Pošiljko mi namreč ni dostavila prikupna uslužbenka na fotografiji, ampak nek moški.


"Cenite to kar imate..."

Da... ampak stremite k boljšemu! Wink
_________________
Cenite to kar imate in stremite k boljšemu! To je moj recept za zadovoljstvo.

Audiohedonist
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
3000ES



Pridružen/-a: Sre Jul 2012 8:19
Prispevkov: 228
Kraj: Ljubljana

PrispevekObjavljeno: Sre Avg 22, 2012 12:54    Naslov sporočila: Re: Slabe izkušnjez UPS dostavno službo Odgovori s citatom

civo666 je napisal/a:
Ker me ob dani uri ni bilo na naslovu, se pošiljka vrača na Brnik, kjer si jo lahko sam dvignem vsak dan do 17h.

Nič boljši ni DHL. Sem moral na Brnik po paket, ker gospodje dostavljajo le dopoldan in če nikogar ni doma se lahko pod nosom obrišeš. Kot da so le oni dopoldan v službi. Rolling Eyes
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Pestilence.



Pridružen/-a: Tor Maj 2008 10:34
Prispevkov: 2583
Kraj: Škofja Loka

PrispevekObjavljeno: Sre Avg 22, 2012 13:22    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Ampak pri teh dostavljalcih je treba pazit da se pri naročilu izbere popoldanska/dopoldanska dostava, odvisno kdaj je človek doma. Drugače pač moraš sam po paket.

Kdo pa je on da bo neko stranko čakal do večera?
_________________
Music was my refuge. I could crawl into the space between the notes and curl my back to loneliness.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
mravlcax



Pridružen/-a: Pet Okt 2008 17:06
Prispevkov: 84
Kraj: Ljubljana

PrispevekObjavljeno: Sre Avg 22, 2012 16:59    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Nikoli nisem imel problemov z dostavnimi službami! Enostavno sem si ob prvem obvestilu prenaročil pošiljko v službo in dobil paket že naslednji dan.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
dr.sah



Pridružen/-a: Sob Sep 2008 21:41
Prispevkov: 1403
Kraj: LJUBLJANA

PrispevekObjavljeno: Sob Avg 25, 2012 12:24    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Tudi jaz si naročim v službo in je. Najraje delam z DHL, ker so zelo hitri. So pa mi zadnič eno škatlo čist demoliral, in je bilo kar nekaj švicanja ob odpiranju. Ampak na koncu je bilo vse ok.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Pokaži sporočila:   
Objavi novo temo   Odgovori na to temo    Kazalo po www.audio-kontakt.com forumu -> Ostalo Časovni pas GMT + 2 uri, srednjeevropski - poletni čas
Stran 1 od 1

 
Pojdi na:  
Ne, ne moreš dodajati novih tem v tem forumu
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Ne, ne moreš urejati svojih prispevkov v tem forumu
Ne, ne moreš brisati svojih prispevkov v tem forumu
Ne ne moreš glasovati v anketi v tem forumu


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group


Zadnje teme - HI-FI

Zadnje teme - ostalo

VIDEOTEKA
© www.audio-kontakt.com  |  info@audio-kontakt.com  |  Pogoji uporabe