Pomoč pogostih vprašanjPomoč pogostih vprašanj   IščiIšči   Seznam članovSeznam članov   Skupine uporabnikovSkupine uporabnikov   Registriraj seRegistriraj se   Tvoj profilTvoj profil   Prijava za pregled zasebnih sporočilPrijava za pregled zasebnih sporočil   PrijavaPrijava 

Ali mi kdo posodi stojala

 
Objavi novo temo   Odgovori na to temo    Kazalo po www.audio-kontakt.com forumu -> Ostalo
Poglej prejšnjo temo :: Poglej naslednjo temo  
Avtor Sporočilo
dr.sah



Pridružen/-a: Sob Sep 2008 21:41
Prispevkov: 1403
Kraj: LJUBLJANA

PrispevekObjavljeno: Pet Avg 03, 2012 10:40    Naslov sporočila: Ali mi kdo posodi stojala Odgovori s citatom

za zvoĆØnike?
rad bi ena stojala za kratek ĆØas na posojo, ĆØe se komu kje valjajo. Lahko so povsem navadna, v kakrÅ”nemkoli stanju, samo da zvoĆØnik stoji gor.
Kakih dragih si rajŔi nebi sposodil. Very Happy Very Happy Very Happy
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
mestn pu



Pridružen/-a: Sre Jan 2009 22:21
Prispevkov: 2635
Kraj: domžale

PrispevekObjavljeno: Pet Avg 03, 2012 10:58    Naslov sporočila: Re: Ali mi kdo posodi stojala Odgovori s citatom

dr.sah je napisal/a:
za zvoĆØnike?
rad bi ena stojala za kratek ĆØas na posojo, ĆØe se komu kje valjajo. Lahko so povsem navadna, v kakrÅ”nemkoli stanju, samo da zvoĆØnik stoji gor.
Kakih dragih si rajŔi nebi sposodil. Very Happy Very Happy Very Happy
Bi Ŕlo.
En parĆØek zelo "dostojnih" Audiomasa Å”tenderjev brez praske na dveh kovinskih nogah opremljenih z spiki in podlogami za spike.
NiĆØ kaj dosti slabÅ”i od betonskih Audiomasa.
Uporabljam jih samo za teste, trenutno "poĆØivajo", ker je dovolj druge robe za testirat.

ZS Wink
_________________
Great people talk about ideas, average people talk about things, small people talk about other people.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
trancedeejay
Site Admin


Pridružen/-a: Sob Mar 2008 9:01
Prispevkov: 1372
Kraj: Zgornja Besnica

PrispevekObjavljeno: Pet Avg 03, 2012 12:51    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

HI
Od AudioMase imaŔ stojala? Katera pa? ImaŔ kakŔno sliko?
Have a nice Day

Matt
_________________
MUSIC IS THE KEY
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
mestn pu



Pridružen/-a: Sre Jan 2009 22:21
Prispevkov: 2635
Kraj: domžale

PrispevekObjavljeno: Ned Avg 05, 2012 13:21    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

trancedeejay je napisal/a:
HI
Od AudioMase imaŔ stojala? Katera pa? ImaŔ kakŔno sliko?
Have a nice Day

Matt
Khm. Kupil sem jih že zelo dolgo nazaj iz druge roke in kolikor se spomnim, je prodajalec rekel, da gre za Audiomaso.
Brat ima betonske Audiomasa, tile pa, nikoli jih nisem slikal, imajo dva masivna, okrogla kovinska nosilca in sivo eloksacijo in so se Å”e pod vsakim zvoĆØniÅ”kim parom lepo izkazala, zato niso naprodaj.
_________________
Great people talk about ideas, average people talk about things, small people talk about other people.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
MAre007



Pridružen/-a: Čet Dec 2010 10:23
Prispevkov: 605
Kraj: Ljubljana

PrispevekObjavljeno: Ned Avg 05, 2012 15:07    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

mestn pu je napisal/a:
trancedeejay je napisal/a:
HI
Od AudioMase imaŔ stojala? Katera pa? ImaŔ kakŔno sliko?
Have a nice Day

Matt
Khm. Kupil sem jih že zelo dolgo nazaj iz druge roke in kolikor se spomnim, je prodajalec rekel, da gre za Audiomaso.
Brat ima betonske Audiomasa, tile pa, nikoli jih nisem slikal, imajo dva masivna, okrogla kovinska nosilca in sivo eloksacijo in so se Å”e pod vsakim zvoĆØniÅ”kim parom lepo izkazala, zato niso naprodaj.

Lahko pa jih sedaj poslikaŔ in pokažeŔ, sicer si lahko ustvarimo mnenje, da samo nakladaŔ. lp
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
MAre007



Pridružen/-a: Čet Dec 2010 10:23
Prispevkov: 605
Kraj: Ljubljana

PrispevekObjavljeno: Ned Avg 05, 2012 17:24    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

mestn pu je napisal/a:
trancedeejay je napisal/a:
HI
Od AudioMase imaŔ stojala? Katera pa? ImaŔ kakŔno sliko?
Have a nice Day Matt
En parĆØek zelo "dostojnih" Audiomasa Å”tenderjev brez praske na dveh kovinskih nogah opremljenih z spiki in podlogami za spike. ... Khm. Kupil sem jih že zelo dolgo nazaj iz druge roke in kolikor se spomnim, je prodajalec rekel, da gre za Audiomaso.
Brat ima betonske Audiomasa, tile pa, nikoli jih nisem slikal, imajo dva masivna, okrogla kovinska nosilca in sivo eloksacijo in so se Å”e pod vsakim zvoĆØniÅ”kim parom lepo izkazala, zato niso naprodaj.

Najprej so bili Audiomasa, potem "kolikor se spomnim, je prodajalec rekel, da gre za Audiomaso", vpraŔanje, kaj je res. Lahko pa jih sedaj poslikaŔ in pokažeŔ, sicer si lahko ustvarimo mnenje, da samo nakladaŔ. lp
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
trancedeejay
Site Admin


Pridružen/-a: Sob Mar 2008 9:01
Prispevkov: 1372
Kraj: Zgornja Besnica

PrispevekObjavljeno: Ned Avg 05, 2012 23:13    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Audiomasa zvoĆØniÅ”ka stojala (moja) so vidna na TEJ povezavi.

En par Audiomasa stojal imam v ĆØeÅ”nji, drugega v mahagoniju (btw. ĆØeÅ”nja so lepÅ”i).

Neka navadna stojala (iverka) lahko podarim ĆØe kdo želi.
Have a nice Day

Matt
_________________
MUSIC IS THE KEY
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Jan.



Pridružen/-a: Čet Jun 2012 13:37
Prispevkov: 128

PrispevekObjavljeno: Ned Avg 05, 2012 23:41    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

lahko slikas iverna stojala prosim?
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
markoni



Pridružen/-a: Pon Mar 2009 23:09
Prispevkov: 541
Kraj: Ljubljana

PrispevekObjavljeno: Pon Avg 06, 2012 00:25    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Ma naklada !!! Laughing
_________________
Only trust your hart (ears) ! Elephant man ......
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
mestn pu



Pridružen/-a: Sre Jan 2009 22:21
Prispevkov: 2635
Kraj: domžale

PrispevekObjavljeno: Pon Avg 06, 2012 09:24    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

MAre007 je napisal/a:
mestn pu je napisal/a:
trancedeejay je napisal/a:
HI
Od AudioMase imaŔ stojala? Katera pa? ImaŔ kakŔno sliko?
Have a nice Day Matt
En parĆØek zelo "dostojnih" Audiomasa Å”tenderjev brez praske na dveh kovinskih nogah opremljenih z spiki in podlogami za spike. ... Khm. Kupil sem jih že zelo dolgo nazaj iz druge roke in kolikor se spomnim, je prodajalec rekel, da gre za Audiomaso.
Brat ima betonske Audiomasa, tile pa, nikoli jih nisem slikal, imajo dva masivna, okrogla kovinska nosilca in sivo eloksacijo in so se Å”e pod vsakim zvoĆØniÅ”kim parom lepo izkazala, zato niso naprodaj.

Najprej so bili Audiomasa, potem "kolikor se spomnim, je prodajalec rekel, da gre za Audiomaso", vpraŔanje, kaj je res. Lahko pa jih sedaj poslikaŔ in pokažeŔ, sicer si lahko ustvarimo mnenje, da samo nakladaŔ. lp
Ja veliki inkvizitor, tako bo kot se ti zdi, poslikal bom, itd..ti skuhal kavo in spekel rogljiĆØke, se posul s pepelom, Å”e kaj? Laughing

Za povrh vsega se do sedaj nihĆØe ni oglasil za izposojo stojal, kljub ZSu kje me najde.
Zato sem napisal ZS, ker je izposoja stvar tistega, ki posoja in tistega, ki si izposoja in nikogar drugega.

Glede slik pa.

Å ele ko bom prodajal(nabrala se mi je grmada NOS lamp in Å”uko in IEC konektorjev viÅ”ka), takrat bom za doloĆØene artikle zagotovo prilepil kako sliko.
_________________
Great people talk about ideas, average people talk about things, small people talk about other people.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
mestn pu



Pridružen/-a: Sre Jan 2009 22:21
Prispevkov: 2635
Kraj: domžale

PrispevekObjavljeno: Pon Avg 06, 2012 09:37    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

markoni je napisal/a:
Ma naklada !!! Laughing
Spet! Shocked

Ker ni bilo nikogar po stojala, sem iz ĆØistega dolgĆØasa vzel letkolm, led free ETI spajko, prgiÅ”ĆØe pasivnih elementov in z vsem tem dokonĆØno uspeÅ”no odpilil manjÅ”o zrnatost(teĆØnobo) v visokih in delno v srednjih tonih, na KT77 ampu.
_________________
Great people talk about ideas, average people talk about things, small people talk about other people.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
MAre007



Pridružen/-a: Čet Dec 2010 10:23
Prispevkov: 605
Kraj: Ljubljana

PrispevekObjavljeno: Pon Avg 06, 2012 11:08    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

mestn pu je napisal/a:
Glede slik pa.

Å ele ko bom prodajal(nabrala se mi je grmada NOS lamp in Å”uko in IEC konektorjev viÅ”ka), takrat bom za doloĆØene artikle zagotovo prilepil kako sliko.

Kot sem priĆØakoval, si spet samo nakladal o svojih stojalih "brez praske" ter seveda nadaljeval s svojim monologom, ki s to temo nima popolnoma niĆØ! lp
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
markoni



Pridružen/-a: Pon Mar 2009 23:09
Prispevkov: 541
Kraj: Ljubljana

PrispevekObjavljeno: Pon Avg 06, 2012 14:34    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Bravo ƈmare !
_________________
Only trust your hart (ears) ! Elephant man ......
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
mestn pu



Pridružen/-a: Sre Jan 2009 22:21
Prispevkov: 2635
Kraj: domžale

PrispevekObjavljeno: Pon Avg 06, 2012 16:36    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

MAre007 je napisal/a:
mestn pu je napisal/a:
Glede slik pa.

Å ele ko bom prodajal(nabrala se mi je grmada NOS lamp in Å”uko in IEC konektorjev viÅ”ka), takrat bom za doloĆØene artikle zagotovo prilepil kako sliko.

Kot sem priĆØakoval, si spet samo nakladal o svojih stojalih "brez praske" ter seveda nadaljeval s svojim monologom, ki s to temo nima popolnoma niĆØ! lp
Ker Ŕe nisi porajtal..
Kadar se zaĆØne na forumu klobasanje, vedno rad pristavim tudi jaz moj lonĆØek in malo klobasam.. Wink
_________________
Great people talk about ideas, average people talk about things, small people talk about other people.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
dr.sah



Pridružen/-a: Sob Sep 2008 21:41
Prispevkov: 1403
Kraj: LJUBLJANA

PrispevekObjavljeno: Pon Avg 06, 2012 17:15    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Mestni mi je takoj ponudil stojala, žal jih jaz nisem Ŕel iskat.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Pokaži sporočila:   
Objavi novo temo   Odgovori na to temo    Kazalo po www.audio-kontakt.com forumu -> Ostalo Časovni pas GMT + 2 uri, srednjeevropski - poletni čas
Stran 1 od 1

 
Pojdi na:  
Ne, ne moreš dodajati novih tem v tem forumu
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Ne, ne moreš urejati svojih prispevkov v tem forumu
Ne, ne moreš brisati svojih prispevkov v tem forumu
Ne ne moreš glasovati v anketi v tem forumu


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group


Zadnje teme - HI-FI

Zadnje teme - ostalo

VIDEOTEKA
© www.audio-kontakt.com  |  info@audio-kontakt.com  |  Pogoji uporabe