Pomoč pogostih vprašanjPomoč pogostih vprašanj   IščiIšči   Seznam članovSeznam članov   Skupine uporabnikovSkupine uporabnikov   Registriraj seRegistriraj se   Tvoj profilTvoj profil   Prijava za pregled zasebnih sporočilPrijava za pregled zasebnih sporočil   PrijavaPrijava 

Podarim

 
Objavi novo temo   Ta tema je zaklenjena: ne moreš urejati sporočil ali odgovarjati na objave.    Kazalo po www.audio-kontakt.com forumu -> Ostalo
Poglej prejšnjo temo :: Poglej naslednjo temo  
Avtor Sporočilo
bomau



Pridružen/-a: Pon Maj 2010 12:08
Prispevkov: 1
Kraj: Ljubljana

PrispevekObjavljeno: Sre Mar 23, 2011 17:11    Naslov sporočila: Podarim Odgovori s citatom

Gramofon Thorens TD-110, neuporabljan zadnjih 10+ let, potrebno je namazati ležaje...
GRAMOFONA NI VEČ
in
Sony CDP 511 ODŠEL....

Borut,
031 260 562


Nazadnje urejal/a bomau Čet Mar 24, 2011 11:12; skupaj popravljeno 1 krat
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Obišči avtorjevo spletno stran Telefon: 031260562
pasuljaris



Pridružen/-a: Pet Apr 2009 22:13
Prispevkov: 1526
Kraj: maribor

PrispevekObjavljeno: Čet Mar 24, 2011 07:51    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

http://www.bolha.com/akustika-podarim/melita-golob-tesko-je-reci-oprosti-podarim37253


Laughing Laughing Laughing
_________________
Usoda se igra s človekom, človek pa igra na trobento.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
janzi



Pridružen/-a: Čet Maj 2008 8:45
Prispevkov: 1021
Kraj: GROSUPLJE / LJUBLJANA

PrispevekObjavljeno: Čet Nov 10, 2011 11:34    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Podarim !

Ker sam ne morem izkoristiti podarjam 2 kupona (za par) za:

začetni tečaj družabnih plesov - za Cha cha cha, rumbo, jive, salso, sambo, angleški in dunajski valček, foxtrot, tango in osnove Vrednost

Kupon je veljaven do: 30.11.2011

Podjetje:
Špela Dance Center
Dunajska cesta 190
1000 Ljubljana
01/590-63-665; 031/311-500
recepcija@speladance.com
www.speladance.com

Opombe:

•vsak kupon velja za dva obiska;
•termini vadb: ob četrtkih od 19.45 do 21.15;
_________________
''You can hear a lot by listening !!''
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
civo666



Pridružen/-a: Sre Maj 2008 20:36
Prispevkov: 58
Kraj: Maribor

PrispevekObjavljeno: Tor Jan 17, 2012 11:26    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Podarim stenske nosilce za zvočnike. Nikoli uporabljeni. Ne vem, koliko imajo niilnost, niti za kakšne dimenzije zvočnikov so.
Našel sem jih v kleti ob "letnem čiščenju". Kar je v njej, podarim.
Najraje osebni prevzem v MB ali pošljem na stroške obdarjenega.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Mr.Zigy



Pridružen/-a: Pon Jun 2008 11:29
Prispevkov: 310
Kraj: Ljubljana-Vic

PrispevekObjavljeno: Tor Feb 21, 2012 02:53    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

civo666 je napisal/a:
Podarim stenske nosilce za zvočnike. Nikoli uporabljeni. Ne vem, koliko imajo niilnost, niti za kakšne dimenzije zvočnikov so.
Našel sem jih v kleti ob "letnem čiščenju". Kar je v njej, podarim.
Najraje osebni prevzem v MB ali pošljem na stroške obdarjenega.



Tole bi pa mene zanimal .... če jih še maš ??? Very Happy Very Happy
_________________
Please visit my web site ! Very Happy
Home Page:
Zigy's Home Page
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Pošlji E-sporočilo Obišči avtorjevo spletno stran MSN Messenger - naslov
audiofill



Pridružen/-a: Tor Apr 2008 19:48
Prispevkov: 5406
Kraj: Celje

PrispevekObjavljeno: Čet Jul 12, 2012 11:19    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Aktivnemu soforumašu podarim LDR predojačevalnik Beautiful Eva z daljinskim upravljalnikom:





Tistemu ki ga bo uporabljal in se ne bo že jutri prodajal na bolhi.

Več o zadevšni tukaj.

S pošiljanjem po pošti se ne bom ubadal. Prideš naokol, kaj spijemo, kakšno rečemo in je to to. Smile
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Pošlji E-sporočilo
jernejc



Pridružen/-a: Ned Avg 2008 9:24
Prispevkov: 1044
Kraj: Novo mesto

PrispevekObjavljeno: Čet Jul 12, 2012 11:23    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Jaz bi ga vzel, ga v cca pol leta temeljito stestiral, si nabral izkušnje in ga podaril dalje.
LP Jernej
_________________
Ohm sweet ohm.

Just saw a gold plated optical fibre. Apparently the gold made it sound marvelous according to the salesman.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
audiofill



Pridružen/-a: Tor Apr 2008 19:48
Prispevkov: 5406
Kraj: Celje

PrispevekObjavljeno: Čet Jul 12, 2012 11:25    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

jernejc je napisal/a:
Jaz bi ga vzel, ga v cca pol leta temeljito stestiral, si nabral izkušnje in ga podaril dalje.
LP Jernej


Sem vedel da bo šlo v prave roke. Cool
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Pošlji E-sporočilo
DOLAR



Pridružen/-a: Tor Jul 2009 14:03
Prispevkov: 746
Kraj: bUNGA bUNGA

PrispevekObjavljeno: Čet Jul 12, 2012 12:15    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Uff, sem prepozen. Jaz bi ga rabil začasno, dokler se ne odločim za neko trajnejšo rešitev.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
before



Pridružen/-a: Pon Maj 2008 19:23
Prispevkov: 2796
Kraj: Ruše

PrispevekObjavljeno: Sre Jul 25, 2012 16:24    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Podarim iomega zip 250MB enoto za shranjevanje podatkov. Seveda je zraven vsa pripadajoča oprema (kabli, instalacijski CD...) in tri diskete (2 kom. 100MB in 1 kom. 250MB).




Sicer si ne predstavljam, da bi ta naprava koga zanimala, razen morda zbiralcev računalniških retro strojnih naprav, ampak vseeno raje ponudim, ker mi bo težko to vreči vstran, še posebej, ker je praktično neuporabljeno.
_________________
Cenite to kar imate in stremite k boljšemu! To je moj recept za zadovoljstvo.

Audiohedonist
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
SCHalko



Pridružen/-a: Tor Sep 2008 16:49
Prispevkov: 166
Kraj: Velenje

PrispevekObjavljeno: Čet Jul 26, 2012 11:16    Naslov sporočila: Podarim Odgovori s citatom

Podarim HIFI stereo videorekorder Panasonic NV-HV60, skoraj nerabljen. Po nesreči (otroška igra) ima počeno sprednje steklo pred zaslonom.
PODARJENO...
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo MSN Messenger - naslov
Numb



Pridružen/-a: Tor Maj 2008 16:01
Prispevkov: 1127
Kraj: Ljubljana

PrispevekObjavljeno: Ned Sep 16, 2012 13:09    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Podarim nekomu, ki pride odšravfat in odpeljat Smile



12 Ikeinih polic za cd-je, ali dvd-je. Na tole zadevo gre slabik 2k cdjev, če je namontirana kot pri meni.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Numb



Pridružen/-a: Tor Maj 2008 16:01
Prispevkov: 1127
Kraj: Ljubljana

PrispevekObjavljeno: Ned Sep 16, 2012 14:24    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Dodam še nekaj audio revij.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
0844Ales



Pridružen/-a: Tor Jan 2009 15:09
Prispevkov: 98
Kraj: Kamnik

PrispevekObjavljeno: Sob Mar 23, 2013 11:55    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Grafična tablica Trust TB-6300, brezhibna. V peresu in miški je ena AAA baterija (kupite jih sami), rezervnih nastavkov za pero nimam. Gonilniki so na naslednji povezavi:
http://www.trust.com/products/productdrivers.aspx?ProductCategory=INPUT&ProductGroup=GRAPHIC-TABLETS&artnr=15357

TABLICA ODDANA.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
baokuo



Pridružen/-a: Pet Maj 2019 10:05
Prispevkov: 1
Kraj: roma

PrispevekObjavljeno: Pet Maj 10, 2019 10:25    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

0844Ales je napisal/a:
Grafična tablica Trust TB-6300, brezhibna. V peresu in miški je ena AAA baterija (kupite jih sami), rezervnih nastavkov za pero nimam. Gonilniki so na naslednji povezavi:
http://www.trust.com/products/productdrivers.aspx?ProductCategory=INPUT&ProductGroup=GRAPHIC-TABLETS&artnr=15357

TABLICA ODDANA.


Sam imam XP-Pen Deco 01 Drawing Pad ki ima sicer razmeroma velik površino ( Aktivna površina 10"x6.25") ter ne prikazuje slike. 8192 občutljivost pisala,ločljivost 5080 lpi .

Osebno sem zelo zadovoljen ter jo kar nekaj ubporabljamv photoshopi ter priložen programu(kjer se pozna razlika v risanu med močnim pritiskom in rahlim pritiskom) .

https://www.xp-pen.com/product/84.html
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Pokaži sporočila:   
Objavi novo temo   Ta tema je zaklenjena: ne moreš urejati sporočil ali odgovarjati na objave.    Kazalo po www.audio-kontakt.com forumu -> Ostalo Časovni pas GMT + 2 uri, srednjeevropski - poletni čas
Stran 1 od 1

 
Pojdi na:  
Ne, ne moreš dodajati novih tem v tem forumu
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Ne, ne moreš urejati svojih prispevkov v tem forumu
Ne, ne moreš brisati svojih prispevkov v tem forumu
Ne ne moreš glasovati v anketi v tem forumu


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group


Zadnje teme - HI-FI

Zadnje teme - ostalo

VIDEOTEKA
© www.audio-kontakt.com  |  info@audio-kontakt.com  |  Pogoji uporabe