Pomoč pogostih vprašanjPomoč pogostih vprašanj   IščiIšči   Seznam članovSeznam članov   Skupine uporabnikovSkupine uporabnikov   Registriraj seRegistriraj se   Tvoj profilTvoj profil   Prijava za pregled zasebnih sporočilPrijava za pregled zasebnih sporočil   PrijavaPrijava 

Onkyo AV receiver mikrofon

 
Objavi novo temo   Odgovori na to temo    Kazalo po www.audio-kontakt.com forumu -> Domaèi kino
Poglej prejšnjo temo :: Poglej naslednjo temo  
Avtor Sporočilo
Antun



Pridružen/-a: Tor Sep 2010 8:52
Prispevkov: 192
Kraj: Kamnik

PrispevekObjavljeno: Tor Apr 24, 2012 20:49    Naslov sporočila: Onkyo AV receiver mikrofon Odgovori s citatom

Mi lahko kdo posodi mikrofon za Onkyo AV receiver. Obmocje Ljubljana ali Kamnik.

Imam od Yamahe ampak ne vem ce pase na Onkyo.
Hvala
_________________
Audiatur et altera pars!
De gustibus non est dispuntandum.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
bogomir 4051



Pridružen/-a: Tor Dec 2008 19:42
Prispevkov: 1440
Kraj: ljubljana

PrispevekObjavljeno: Sre Apr 25, 2012 19:14    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Bom vprašal prijatelja,ki ima Onkyo. Po moje ga èez vikend ne bo rabil. Se javim, ko ga dobim na vezo.
LpM.
_________________
miro
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Telefon: 031361550
Antun



Pridružen/-a: Tor Sep 2010 8:52
Prispevkov: 192
Kraj: Kamnik

PrispevekObjavljeno: Sre Apr 25, 2012 19:49    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Super. Ta mikrofon za avtomatsko nastavitev imajo Onkyo AV receiverji od serije 6 dalje, ce se ne motim.
Potrebujem ga samo toliko, da izvedem avtomatski setup. Ne mudi se. Ce bi ga dobil naslednji teden oz vikend bo OK.
Hvala

Lp
_________________
Audiatur et altera pars!
De gustibus non est dispuntandum.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
bogomir 4051



Pridružen/-a: Tor Dec 2008 19:42
Prispevkov: 1440
Kraj: ljubljana

PrispevekObjavljeno: Čet Apr 26, 2012 15:17    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Antun@
pozdravljen, danes mi je prijatelj Nenad dostavil mikrofon za Onkyo serije 800. Ker za praznike nikamor ne grem, ga lahko dobiš kadar koli hoèeš. Poklièi me na spodaj navedeni gsm, da se dogovoriva.

LpM.
_________________
miro
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Telefon: 031361550
krokar



Pridružen/-a: Pon Maj 2008 21:45
Prispevkov: 1454
Kraj: Ĺ tajerska

PrispevekObjavljeno: Čet Jul 19, 2012 16:02    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Se bom pa kar prikljuèil!
Osebno sicer tega mikrofona ne uporabljam, a èe stvar prodajaš dalje, potem se prièakuje, da bo v kompletu.
Ko sem od nekoga v MB kupil Onkyo TX-NR1007, sem se šele na poti nazaj domov spomnil, da mi ni priložil mikrofona.Ko sem ga poklical, je rekel, da ga je paè pozabil in da "mora biti nekje" ter da mi ga bo poslal.Seveda mi ga ni in sploh mislim, da je vprašanje, èe ga je imel.
Ker sem ravno dobil TX-NR5007, sedaj starega prodajam.Zaenkrat sicer lahko dam zraven tega, ki sem ga dobil z novim receiverjem, a vseeno mi manjka eden.
Malce sem brskal po netu, a zaenkrat nisem našel nekega naslova kam bi se obrnil, da bi ga kupil.Ima kdo kako idejo?Bi bil hvaležen!
In ko sem ravno pri tem:AV receiverji so res že postali tako komplicirani za konfiguriranje s vsemi funkcijami in nastavitvami, da tudi od relativno izkušenih ljudi zahtevajo nadvse pozorno branje navodil, pa še tako se skrivajo raznorazne pasti.Vzamimo za primer video nastavitev, kjer ima receiver možnost nastavitve tako na vhodu kot na izhodu za TV, a potem se parametri še loèeno nastavljajo na TV-ju in satelitskem sprejemniku.V prvem momentu sem bil dobesedno šokiran nad kakovostjo slike, ki je bila ena sama katastrofa in sem malce prehitro poslal jezen mail na prodajalca, da mi je podtaknil aparat z defektnim HDMI boardom.Z veliko potrpežljivost mi je sliko nekako uspelo spraviti na zadovoljiv nivo, a še "to ni to".Poleg tega še nisem iznašel naèin kako preko HDMI spraviti zvok do zvoènikov(na TV zvoènike gre, a koga to zanima!).
Zvok pa lahko reproduciram, ko je prikljuèena mreža(predvidevam, da bo šlo tudi z drugimi viri, a preko digitalnih zvoènih vhodov) in poslušam glasbo z internetnega radia ali PC-ja.Zvok je tak, da dol padeš in niè ne zaostaja izza stereo ojaèevalnikov ranga 1000€ ali celo veè!
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
bronx



Pridružen/-a: Čet Jul 2009 16:16
Prispevkov: 39
Kraj: kranj

PrispevekObjavljeno: Čet Jul 19, 2012 16:08    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Zdravo jest mam enga viška enkrat rabljen original od onkya dam za 15€, èe te zanima povej
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Pošlji E-sporočilo
krokar



Pridružen/-a: Pon Maj 2008 21:45
Prispevkov: 1454
Kraj: Ĺ tajerska

PrispevekObjavljeno: Čet Jul 19, 2012 23:05    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Imaš ZS!
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
krokar



Pridružen/-a: Pon Maj 2008 21:45
Prispevkov: 1454
Kraj: Ĺ tajerska

PrispevekObjavljeno: Sob Jul 21, 2012 15:27    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Evo, sem se muèil po e-bayu, pa preko pooblašèenega servisa v Avstriji, potem pa stvar tako enostavno rešiš na temle forumu! Very Happy
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Pokaži sporočila:   
Objavi novo temo   Odgovori na to temo    Kazalo po www.audio-kontakt.com forumu -> Domaèi kino Časovni pas GMT + 2 uri, srednjeevropski - poletni čas
Stran 1 od 1

 
Pojdi na:  
Ne, ne moreš dodajati novih tem v tem forumu
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Ne, ne moreš urejati svojih prispevkov v tem forumu
Ne, ne moreš brisati svojih prispevkov v tem forumu
Ne ne moreš glasovati v anketi v tem forumu


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group


Zadnje teme - HI-FI

Zadnje teme - ostalo

VIDEOTEKA
© www.audio-kontakt.com  |  info@audio-kontakt.com  |  Pogoji uporabe