Pomoč pogostih vprašanjPomoč pogostih vprašanj   IščiIšči   Seznam članovSeznam članov   Skupine uporabnikovSkupine uporabnikov   Registriraj seRegistriraj se   Tvoj profilTvoj profil   Prijava za pregled zasebnih sporočilPrijava za pregled zasebnih sporočil   PrijavaPrijava 

Logitech Harmony

 
Objavi novo temo   Odgovori na to temo    Kazalo po www.audio-kontakt.com forumu -> HI-FI dodatki
Poglej prejšnjo temo :: Poglej naslednjo temo  
Avtor Sporočilo
DOLAR



Pridružen/-a: Tor Jul 2009 14:03
Prispevkov: 746
Kraj: bUNGA bUNGA

PrispevekObjavljeno: Pet Maj 04, 2012 13:25    Naslov sporočila: Logitech Harmony Odgovori s citatom

Mam Logitechov Harmony remote 700. Ima še kdo kaj podobnega?
Z nastavljanjem activities je kar nekaj težav. Activities je v osnovi super zadeva v praksi pa mi še ne deluje najbolje. Ne upošteva zadnje pozicije vira na ojaèevalcu, pri razliènih activity-jih kaže razlièna imena vhodov istega ojaèevalca (enkrat cd, drugiè line 1...) V konèni fazi potem rabim 20x stisnit gumb, da je bodisi vse nastavljeno, ugasnjeno....
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
dr.sah



Pridružen/-a: Sob Sep 2008 21:41
Prispevkov: 1403
Kraj: LJUBLJANA

PrispevekObjavljeno: Sob Maj 05, 2012 08:43    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Jaz imam harmony 900.

Da se dokaj dobro vse nastaviti, vsak gumb lahko tudi sam preimenuješ v vsaki aktivnosti.....

Prej sem imel model one, še prej pa 895.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
snifix



Pridružen/-a: Pon Sep 2009 20:31
Prispevkov: 208
Kraj: Komenda

PrispevekObjavljeno: Ned Maj 13, 2012 21:04    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Živio,

vidim, da imate že nekaj izkušenj, zato bi vprašal katerega univerzalca mi priporoèate za uprvlanje trenutnih naprav:

- Samsung plasma
- T2
- WD TV Live
-Pioneer dvd
- Nad receiver
- Matrix DAC
- Klima naprava Smile

Se pravi vsaj 7 naprav, za katere se da univerzalca tudi nauèiti.

Hvala in lep pozdrav,
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Pošlji E-sporočilo
trancedeejay
Site Admin


Pridružen/-a: Sob Mar 2008 9:01
Prispevkov: 1372
Kraj: Zgornja Besnica

PrispevekObjavljeno: Ned Maj 13, 2012 21:08    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Tudi pri nas imamo Harmony 700 in se izogibamo opcije activites.
Daljinec dela dobro, sedaj ga še tisti uporabljajo ko niso nikoli vedeli za katero napravo je kateri daljinec.
Have a nice Day

Matt
_________________
MUSIC IS THE KEY
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Soundfreak



Pridružen/-a: Tor Sep 2008 14:38
Prispevkov: 492
Kraj: Okolica Ribnice

PrispevekObjavljeno: Ned Maj 13, 2012 23:04    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Imam model One. Vse dela BP, edino pri TVju si ne zapomni zadnjega vira. Mislim, da je to problem v softwareu, saj mi je od zaèetke vse delovalo kot mora. Po posodobitvi pa se je pojavil omenjei problemèek.

@Snifx
Priporoèam enega od Logitechovih modelov. Imajo odlièno bazo naprav, doloèeni modeli imajo tudi možnost uèenja ukazov.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo MSN Messenger - naslov
Pokaži sporočila:   
Objavi novo temo   Odgovori na to temo    Kazalo po www.audio-kontakt.com forumu -> HI-FI dodatki Časovni pas GMT + 2 uri, srednjeevropski - poletni čas
Stran 1 od 1

 
Pojdi na:  
Ne, ne moreš dodajati novih tem v tem forumu
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Ne, ne moreš urejati svojih prispevkov v tem forumu
Ne, ne moreš brisati svojih prispevkov v tem forumu
Ne ne moreš glasovati v anketi v tem forumu


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group


Zadnje teme - HI-FI

Zadnje teme - ostalo

VIDEOTEKA
© www.audio-kontakt.com  |  info@audio-kontakt.com  |  Pogoji uporabe