Pomoč pogostih vprašanjPomoč pogostih vprašanj   IščiIšči   Seznam članovSeznam članov   Skupine uporabnikovSkupine uporabnikov   Registriraj seRegistriraj se   Tvoj profilTvoj profil   Prijava za pregled zasebnih sporočilPrijava za pregled zasebnih sporočil   PrijavaPrijava 

Avtoradio Alpine CDE-111R USB

 
Objavi novo temo   Odgovori na to temo    Kazalo po www.audio-kontakt.com forumu -> Avto HI-FI
Poglej prejšnjo temo :: Poglej naslednjo temo  
Avtor Sporočilo
manbosutd



Pridružen/-a: Pet Apr 2012 20:01
Prispevkov: 8
Kraj: Ptuj

PrispevekObjavljeno: Sob Apr 28, 2012 14:28    Naslov sporočila: Avtoradio Alpine CDE-111R USB Odgovori s citatom

To je tale! http://www.zoom-market.si/si/avtoakustika/glavne-enote/cd-avtoradio/avtoradio-alpine-cde-111r/?gclid=CPzE5NPE168CFUUx3wodaztLDg



Zanima pa me sledeče, da vidim če mi lahko kdo pomaga. Imam mini USB ključek 8GB in me zanima kako morem poimenovat mapo na ključku( ki potem dam muziko not) da mi ga avtoradio bere.... nekje sem zasledil da lahko bere ta radio samo do 1GB muzike.... vse kaj je več piše error.... In jaz sme seveda poskusil samo 1Gb glasbe na 8GB ključek in vseeno ne zazna....pa me zanima če morem dat kako ime na ključku al ikaj je za storit ?? lp hvala
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Pestilence.



Pridružen/-a: Tor Maj 2008 10:34
Prispevkov: 2583
Kraj: Škofja Loka

PrispevekObjavljeno: Sob Apr 28, 2012 16:30    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Jaz sem imel enak radio pa je brez problema prebral 8GB glasbe na enem ključu (16GB pa nisem preizkušal).

Najprej preveri v katerem datotečnem sistemu je USB ključ formatiran. Naj te opozorim da pri formatiranju ključka izgubiš vse podatke na njem tako da naredi kopijo.

(Če imaš Windowse: Desni klik na USB ključ (v raziskovalcu) -> formatiraj -> izberi FAT32 namesto NTFS).

Z FAT32 je meni delovalo brez problema. Nekih groznih omejitev z imeni map ni, sem pa se jaz preventivno izogibal šumnikov. Obstaja pa limit koliko glasbenih datotek je lahko v eni mapi.

Upam da ti to kaj pomaga.
_________________
Music was my refuge. I could crawl into the space between the notes and curl my back to loneliness.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
manbosutd



Pridružen/-a: Pet Apr 2012 20:01
Prispevkov: 8
Kraj: Ptuj

PrispevekObjavljeno: Sob Apr 28, 2012 18:09    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Pestilence. je napisal/a:
Jaz sem imel enak radio pa je brez problema prebral 8GB glasbe na enem ključu (16GB pa nisem preizkušal).

Najprej preveri v katerem datotečnem sistemu je USB ključ formatiran. Naj te opozorim da pri formatiranju ključka izgubiš vse podatke na njem tako da naredi kopijo.

(Če imaš Windowse: Desni klik na USB ključ (v raziskovalcu) -> formatiraj -> izberi FAT32 namesto NTFS).

Z FAT32 je meni delovalo brez problema. Nekih groznih omejitev z imeni map ni, sem pa se jaz preventivno izogibal šumnikov. Obstaja pa limit koliko glasbenih datotek je lahko v eni mapi.

Upam da ti to kaj pomaga.



Hvala! bom sprobal... mi prosim poveš še če veš mogoče kakšen je ta limit glasbe v mapah ?
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Pestilence.



Pridružen/-a: Tor Maj 2008 10:34
Prispevkov: 2583
Kraj: Škofja Loka

PrispevekObjavljeno: Sob Apr 28, 2012 18:47    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Uf, na pamet ne vem. Sigurno pa piše v navodilih.

Meni CDE-120RM neha prikazovat ID3 tage (imena) ko ta limit prekoračim, predvaja pa vse..
_________________
Music was my refuge. I could crawl into the space between the notes and curl my back to loneliness.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
dr.sah



Pridružen/-a: Sob Sep 2008 21:41
Prispevkov: 1403
Kraj: LJUBLJANA

PrispevekObjavljeno: Sob Apr 28, 2012 19:49    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Fat32 ima limit velikosti ene datoteke na nekaj več kot 4Gb. Ena datoteka.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
urosst



Pridružen/-a: Pon Dec 2008 9:48
Prispevkov: 109
Kraj: ZAGORJE

PrispevekObjavljeno: Sre Maj 02, 2012 09:13    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

ponavadi je limit 999 komadov v mapi
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
manbosutd



Pridružen/-a: Pet Apr 2012 20:01
Prispevkov: 8
Kraj: Ptuj

PrispevekObjavljeno: Sre Maj 02, 2012 09:13    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

dr.sah je napisal/a:
Fat32 ima limit velikosti ene datoteke na nekaj več kot 4Gb. Ena datoteka.



Hej! jaz sem zdaj sprobal .... imam 4 mape največja je 1,92 Gb, potem ena 1,25 Gb in pa ostali dve nekje 400 MB... pa mi napiše ERORR! Sad joj joj torej niti ena mapa nima 4Gb pa mi po daljšem napisu iskanje napiše error Sad ????
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Pestilence.



Pridružen/-a: Tor Maj 2008 10:34
Prispevkov: 2583
Kraj: Škofja Loka

PrispevekObjavljeno: Sre Maj 02, 2012 11:37    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Še 1x poglej v navodila če je kakšna neumna omijitev imena ali velikosti..
_________________
Music was my refuge. I could crawl into the space between the notes and curl my back to loneliness.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
dr.sah



Pridružen/-a: Sob Sep 2008 21:41
Prispevkov: 1403
Kraj: LJUBLJANA

PrispevekObjavljeno: Sre Maj 02, 2012 21:16    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

- Probaj z drugim ključem
- formatiraj v fat32
- daj par pesmi direkt na ključ, ne v mape
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Pokaži sporočila:   
Objavi novo temo   Odgovori na to temo    Kazalo po www.audio-kontakt.com forumu -> Avto HI-FI Časovni pas GMT + 2 uri, srednjeevropski - poletni čas
Stran 1 od 1

 
Pojdi na:  
Ne, ne moreš dodajati novih tem v tem forumu
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Ne, ne moreš urejati svojih prispevkov v tem forumu
Ne, ne moreš brisati svojih prispevkov v tem forumu
Ne ne moreš glasovati v anketi v tem forumu


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group


Zadnje teme - HI-FI

Zadnje teme - ostalo

VIDEOTEKA
© www.audio-kontakt.com  |  info@audio-kontakt.com  |  Pogoji uporabe