Pomoč pogostih vprašanjPomoč pogostih vprašanj   IščiIšči   Seznam članovSeznam članov   Skupine uporabnikovSkupine uporabnikov   Registriraj seRegistriraj se   Tvoj profilTvoj profil   Prijava za pregled zasebnih sporočilPrijava za pregled zasebnih sporočil   PrijavaPrijava 

Problem z mrezno povezavo

 
Objavi novo temo   Odgovori na to temo    Kazalo po www.audio-kontakt.com forumu -> Domaèi kino
Poglej prejšnjo temo :: Poglej naslednjo temo  
Avtor Sporočilo
krokar



Pridružen/-a: Pon Maj 2008 21:45
Prispevkov: 1454
Kraj: Ĺ tajerska

PrispevekObjavljeno: Ned Apr 15, 2012 09:26    Naslov sporočila: Problem z mrezno povezavo Odgovori s citatom

Imam receiver Onkyo NR 1007.Prikljucil sem ga na mrezo in zdi se vse v redu.Recever zazna PC kot server, ravno tako je v mrezi zaznan kot naprava.Toda noce mi direktno odpreti vTuner, niti noce posodobiti FW.Nerodna stvar, saj je to sploh ena od dveh lastnosti(poleg barve), ki je bil razlog za nakup.Ima kdo kak namig kaj bi moral narediti, pa nisem?
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Soundfreak



Pridružen/-a: Tor Sep 2008 14:38
Prispevkov: 492
Kraj: Okolica Ribnice

PrispevekObjavljeno: Ned Apr 15, 2012 09:37    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Denoni so imeli problem so T-2 omrežjem. Nadgradnja FWja sploh ni možna. Možno je bilo samo preko Amisa, zaradi boljše odzivnosti omrežja. Mogoèe je tudi pri tebi kaj povezano s tem, èe imaš T-2.

Glede vTunerja ne znam pomagat.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo MSN Messenger - naslov
berni



Pridružen/-a: Pon Jan 2010 11:49
Prispevkov: 1407
Kraj: maribor

PrispevekObjavljeno: Ned Apr 15, 2012 09:59    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Preko wifi ali preko kabla?
Moj Olive 4hd se je enako odzival in sem moral spremeniti enkripcijo(wep namesto wpa), kljub temu, da bi moral delovati pod wpa.
Imam pa amis.
_________________
Lp
Bernard
--------------
Live and let live.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
longplay



Pridružen/-a: Sob Sep 2011 7:53
Prispevkov: 851
Kraj: Ptuj

PrispevekObjavljeno: Ned Apr 15, 2012 11:18    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Jaz pa teh dveh svetov ne mešam med sabo.
Internet je posebej zase republika enako sistem za gledanje in poslušanje.Ethernet prikljuèek imam sam na predvajalniku in receiverju ampak, èe že bosta uporabljena bosta samo za nadgradnjo.Pa še tole v skrajni sili, èe res kaj ne bi delovalo.
Še na misel mi ne pride da bi receiver priklapljal na internet ter zato mešal jabolka in hruška.
Sploh èe za poslušanje kupiš stroj za tisoèaka ali veè nato pa ga priklopiš na mrežo, in preko interneta poslušaš glasbo. Kakšna škoda unièiš ves potencial naprave.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
krokar



Pridružen/-a: Pon Maj 2008 21:45
Prispevkov: 1454
Kraj: Ĺ tajerska

PrispevekObjavljeno: Ned Apr 15, 2012 12:51    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Receiver je povezan preko normalnega kabla preko switcha, na katerega je vezan tudi satelitski sprejemnik, na katerem pa internet normalno dela!Na internet sem povezan preko SIOL ADSL.Imam zraven tudi multimedijski player, ki je vezan preko wi-fi, in na njem internetni tuner dela brezhibno.Torev je res nekaj le na nastavitvah!Sicer pa je AV receiver tudi multimedijska naprava in ne vem zakaj bi ne koristil njenih moznosi!?Za zbrano poslusanje glasbe imal itak stereo sistem, vse ostalo(od televizorja do mobilcev) pa imam med sabo povezano.Le zakaj ne?
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Numb



Pridružen/-a: Tor Maj 2008 16:01
Prispevkov: 1127
Kraj: Ljubljana

PrispevekObjavljeno: Ned Apr 15, 2012 13:25    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

longplay je napisal/a:
Jaz pa teh dveh svetov ne mešam med sabo.
Internet je posebej zase republika enako sistem za gledanje in poslušanje.Ethernet prikljuèek imam sam na predvajalniku in receiverju ampak, èe že bosta uporabljena bosta samo za nadgradnjo.Pa še tole v skrajni sili, èe res kaj ne bi delovalo.
Še na misel mi ne pride da bi receiver priklapljal na internet ter zato mešal jabolka in hruška.
Sploh èe za poslušanje kupiš stroj za tisoèaka ali veè nato pa ga priklopiš na mrežo, in preko interneta poslušaš glasbo. Kakšna škoda unièiš ves potencial naprave.
Napravo se splaèa kupiti, èe izkoristimo vse ali veèino njenih zmožnosti. Nekdo me je preprièeval da sem bedak ker Ps3 ne koristim samo za igranje iger, baje se pokvari Laughing . No, sedaj po 3-4 letih se še ni. Pa ga uporabljam zgolj kot avdio video mrežni predvajalnik ter predvajalnik risank s knjižnice.

Precej trapasta izjava zgoraj.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
krokar



Pridružen/-a: Pon Maj 2008 21:45
Prispevkov: 1454
Kraj: Ĺ tajerska

PrispevekObjavljeno: Ned Apr 15, 2012 14:59    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Je paè tako, da ima dandanašnji veèina naprav(namembne stereo naprave so paè izjema in je po svoje tudi prav tako) možnost priklopa v omrežen dom, ta pa se povezuje v splet!Onkyo NR 1007 ima tozadevno zelo omejene možnosti, saj lahko preko domaèe mreže streama le audijo datoteke, ne pa tudi video.Preko interneta pa lahko sprejema internetni radio in posodablja programsko opremo(firmware).Evo, in toèno to meni ne funkcionira, èeprav povezava z mrežo deluje in bi tako morala tudi tista v internet.
Tisti, ki uporabljajo internetni radio, pa so verjetno navdušeni nad raznovrstnostjo ponudbe in kakovost zvoka pri streamih preko 128kb/s sploh ni tako slaba!
Torej:še vedno zbiram ideje kje bi uptegnil biti catch!
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Pokaži sporočila:   
Objavi novo temo   Odgovori na to temo    Kazalo po www.audio-kontakt.com forumu -> Domaèi kino Časovni pas GMT + 2 uri, srednjeevropski - poletni čas
Stran 1 od 1

 
Pojdi na:  
Ne, ne moreš dodajati novih tem v tem forumu
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Ne, ne moreš urejati svojih prispevkov v tem forumu
Ne, ne moreš brisati svojih prispevkov v tem forumu
Ne ne moreš glasovati v anketi v tem forumu


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group


Zadnje teme - HI-FI

Zadnje teme - ostalo

VIDEOTEKA
© www.audio-kontakt.com  |  info@audio-kontakt.com  |  Pogoji uporabe