Pomoč pogostih vprašanjPomoč pogostih vprašanj   IščiIšči   Seznam članovSeznam članov   Skupine uporabnikovSkupine uporabnikov   Registriraj seRegistriraj se   Tvoj profilTvoj profil   Prijava za pregled zasebnih sporočilPrijava za pregled zasebnih sporočil   PrijavaPrijava 

Samsung tv Račun problem

 
Objavi novo temo   Odgovori na to temo    Kazalo po www.audio-kontakt.com forumu -> Video oprema
Poglej prejšnjo temo :: Poglej naslednjo temo  
Avtor Sporočilo
sakala1



Pridružen/-a: Sob Nov 2010 17:04
Prispevkov: 96
Kraj: CELJE

PrispevekObjavljeno: Sob Apr 14, 2012 09:39    Naslov sporočila: Samsung tv Račun problem Odgovori s citatom

Nabavil sem Samsung tv 55 es 6100.Imam pa sledeči problem,da ima Samsung vgrajen članski račun,ki omogoča dostop do vseh storitev.Sprašuje me pa po ID računi Samsung,ki ga nikjer ne najdem v navodilih.Prosim za pomoč.
lp.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Pošlji E-sporočilo Obišči avtorjevo spletno stran Telefon: 041614173
delfinus



Pridružen/-a: Tor Apr 2008 8:55
Prispevkov: 1627
Kraj: Laško

PrispevekObjavljeno: Sob Apr 14, 2012 09:54    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Sicer nimam Samsunga, ampak sem zbrskal tole in ti bo morda v pomoc glede Samsung Apps ID. klik.

lp, d.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
sakala1



Pridružen/-a: Sob Nov 2010 17:04
Prispevkov: 96
Kraj: CELJE

PrispevekObjavljeno: Ned Apr 15, 2012 07:57    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Sem rešil.Super hvala.
lp.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Pošlji E-sporočilo Obišči avtorjevo spletno stran Telefon: 041614173
LonelyGuy



Pridružen/-a: Sre Apr 2008 14:14
Prispevkov: 36
Kraj: My litle world

PrispevekObjavljeno: Pet Jun 08, 2012 14:04    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

"sakala1"

Si zadovoljen z TV, dosega pričakovanja Smile kakšne pripombe?
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
sakala1



Pridružen/-a: Sob Nov 2010 17:04
Prispevkov: 96
Kraj: CELJE

PrispevekObjavljeno: Pet Jun 08, 2012 21:34    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Zaenkrat sem zelo zadovoljen bistveno bol od Philips-a.No sicer je to novo.Edino,kar me moti ,da ima audio autput samo v optični.Glede internita super vendar mi ni všeč kurzor(miška),ker moraš kumb držat nekaj časa,da se premakne.Drugače glede 3D pa ne uporabljam,ker sem i ne ljubi očal vedno gor in dol dajat.
Nasplošno pa ok.
lp.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Pošlji E-sporočilo Obišči avtorjevo spletno stran Telefon: 041614173
Pokaži sporočila:   
Objavi novo temo   Odgovori na to temo    Kazalo po www.audio-kontakt.com forumu -> Video oprema Časovni pas GMT + 2 uri, srednjeevropski - poletni čas
Stran 1 od 1

 
Pojdi na:  
Ne, ne moreš dodajati novih tem v tem forumu
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Ne, ne moreš urejati svojih prispevkov v tem forumu
Ne, ne moreš brisati svojih prispevkov v tem forumu
Ne ne moreš glasovati v anketi v tem forumu


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group


Zadnje teme - HI-FI

Zadnje teme - ostalo

VIDEOTEKA
© www.audio-kontakt.com  |  info@audio-kontakt.com  |  Pogoji uporabe