Pomoč pogostih vprašanjPomoč pogostih vprašanj   IščiIšči   Seznam članovSeznam članov   Skupine uporabnikovSkupine uporabnikov   Registriraj seRegistriraj se   Tvoj profilTvoj profil   Prijava za pregled zasebnih sporočilPrijava za pregled zasebnih sporočil   PrijavaPrijava 

Zlatko Kauèiè:Roundtrip(vinil)

 
Objavi novo temo   Odgovori na to temo    Kazalo po www.audio-kontakt.com forumu -> CD, Vinil, DVD, Blu-ray
Poglej prejšnjo temo :: Poglej naslednjo temo  
Avtor Sporočilo
JAZZZ



Pridružen/-a: Sre Apr 2008 12:32
Prispevkov: 2770
Kraj: POSAVEC

PrispevekObjavljeno: Pet Nov 25, 2011 13:32    Naslov sporočila: Zlatko Kauèiè:Roundtrip(vinil) Odgovori s citatom

Po pripombah nekaterih kupcev sem kontaktiral proizvajalca vinila in našli so napako pri tiskanju. Dobim novo pošiljko vinilov, kar pomeni, da boste vsi kupci dobili še en vinil(seveda brez ovitka). Raèunam, da pride pošiljka okoli 10.decembra.
Kontaktirajte me preko ZS.

lp

V pripravi je še vinil Sabir Mateena, Trevort Wattsa, Luke Juharta(snemanje v nedeljo v Celju...) ...
_________________
"There are two kinds of fools. One says-this is old and therefore good. The other says-this is new and therefore better." Bob Katz
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Obišči avtorjevo spletno stran
giroskop



Pridružen/-a: Čet Dec 2010 16:48
Prispevkov: 163
Kraj: Idrija

PrispevekObjavljeno: Sob Nov 26, 2011 09:48    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Pozdrav !

Torej je tisto na vinilu, kar sem omenil napaka in ne naèrtno ponavljanje steze.

Lp Franci
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
JAZZZ



Pridružen/-a: Sre Apr 2008 12:32
Prispevkov: 2770
Kraj: POSAVEC

PrispevekObjavljeno: Sob Nov 26, 2011 15:43    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

giroskop je napisal/a:
Pozdrav !

Torej je tisto na vinilu, kar sem omenil napaka in ne naèrtno ponavljanje steze.

Lp Franci

Ne Franci, to je naèrtno(kot sem napisal). Nekateri vinili preveè prasketajo-pokajo, zato bom dobil nov presing... in boste vsi dobili še en vinil ...
_________________
"There are two kinds of fools. One says-this is old and therefore good. The other says-this is new and therefore better." Bob Katz
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Obišči avtorjevo spletno stran
JAZZZ



Pridružen/-a: Sre Apr 2008 12:32
Prispevkov: 2770
Kraj: POSAVEC

PrispevekObjavljeno: Tor Jan 17, 2012 23:27    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Novi vinili so že prispeli in nekateri že poslušate razliko. Zaèuda ni samo v manjšem prasketanju. Kdor še ni menjal naj pošlje ZS-da se zmenimo za dostavo(star vinil boste lahko obdržali).

lp Iztok

V pripravi je novi vinil: konèno Sabir Mateen(posnetek iz Tunic).
_________________
"There are two kinds of fools. One says-this is old and therefore good. The other says-this is new and therefore better." Bob Katz
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Obišči avtorjevo spletno stran
Pokaži sporočila:   
Objavi novo temo   Odgovori na to temo    Kazalo po www.audio-kontakt.com forumu -> CD, Vinil, DVD, Blu-ray Časovni pas GMT + 2 uri, srednjeevropski - poletni čas
Stran 1 od 1

 
Pojdi na:  
Ne, ne moreš dodajati novih tem v tem forumu
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Ne, ne moreš urejati svojih prispevkov v tem forumu
Ne, ne moreš brisati svojih prispevkov v tem forumu
Ne ne moreš glasovati v anketi v tem forumu


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group


Zadnje teme - HI-FI

Zadnje teme - ostalo

VIDEOTEKA
© www.audio-kontakt.com  |  info@audio-kontakt.com  |  Pogoji uporabe