Pomoč pogostih vprašanjPomoč pogostih vprašanj   IščiIšči   Seznam članovSeznam članov   Skupine uporabnikovSkupine uporabnikov   Registriraj seRegistriraj se   Tvoj profilTvoj profil   Prijava za pregled zasebnih sporočilPrijava za pregled zasebnih sporočil   PrijavaPrijava 

Odzivi na Oppo 93

 
Objavi novo temo   Odgovori na to temo    Kazalo po www.audio-kontakt.com forumu -> Domaèi kino
Poglej prejšnjo temo :: Poglej naslednjo temo  
Avtor Sporočilo
MitjaF



Pridružen/-a: Sob Okt 2009 16:56
Prispevkov: 414
Kraj: KRANJ

PrispevekObjavljeno: Tor Nov 08, 2011 03:31    Naslov sporočila: Odzivi na Oppo 93 Odgovori s citatom

Zanima me, kako so zadovoljni lastniki Oppo 93 BDP?
Po zaèetni evforiji je malo potihnilo (ali pa se mi samo zdi) vse skupaj.Tudi sam premišljujem o nakupu tega BDP, a bi ga dosti uporabljal za poslušanje glazbe.
In prav zato me bolj zanima, kako se obnese za poslušanje glazbe.Predusem kako predvaja FLAC in druge brezizgubne formate via zunanji HD.
V to ,da je odlièen v predvajanju BluRay, DVD, Mkv, in drugih video posnetkov ne dvomim.
Torej, lastniki na dan z besedo.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Pošlji E-sporočilo Telefon: 000000000
igorb



Pridružen/-a: Sre Sep 2010 14:22
Prispevkov: 10
Kraj: štajerska

PrispevekObjavljeno: Sre Nov 09, 2011 12:47    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

na linku imaš zanimiv test 95-tke in tudi opisano primerjavo s 93-ko.
http://www.areadvd.de/lm/AV_Hardware/test_oppo95.shtml.

Na kratko: avtor priporoèa 95 tko tistim, ki bodo tako kot ti veè poslušali "muzko" preko analognih ali xlr konektorjev, za ostale, ki bodo uporabili HDMI konektor do svojega ojaèevalca pa prporoèa cenejši model Oppo 93.

Na netu najdeš tudi dobre forume za oba Oppo izdelka
http://www.avsforum.com/avs-vb/showthread.php?t=1291855&page=512
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
knap



Pridružen/-a: Čet Sep 2008 7:49
Prispevkov: 1264
Kraj: MIKLAVĹ˝

PrispevekObjavljeno: Pet Nov 11, 2011 14:17    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Test: Oppo BDP-93EU Cinemike Edition

http://www.erlebniszuhause.de/pages/journalismus/testbericht---oppo-bdp-93-cinemike-edition.php

Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
pjotrpan



Pridružen/-a: Pon Jan 2011 23:04
Prispevkov: 16
Kraj: LJ

PrispevekObjavljeno: Pet Nov 11, 2011 15:01    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Sem že v drugi temi na tem forumu napisal svoje zadovoljstvo in priložil linke od testov. Sam uporabljam OPP 93 z M2DAC, FLACi pa so na zunanjem usb disku brez napajanja, ki je trenutno prikljuèen kar preko sprednjega USB vhoda in zadeva dela brez problemov. Nisem nek audiofil, a v povezavi s Creek Destiny ampom ima zadeva meni všeèen zvok, èe kje vidim rezervo je pri meni v zvoènikih (B&W 684) in seveda v kvaliteti posnetkov. Sem pa preprièan,da se v INTEKU hitro zmeniš za test poslušanja in primerjavo z kakšno drugo zadevo. Je pa res, da sem zadevo kupil ko 95ke še ni bilo na obzorju (glede dobavljivosti), zato tudi zunanji DAC.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Pokaži sporočila:   
Objavi novo temo   Odgovori na to temo    Kazalo po www.audio-kontakt.com forumu -> Domaèi kino Časovni pas GMT + 2 uri, srednjeevropski - poletni čas
Stran 1 od 1

 
Pojdi na:  
Ne, ne moreš dodajati novih tem v tem forumu
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Ne, ne moreš urejati svojih prispevkov v tem forumu
Ne, ne moreš brisati svojih prispevkov v tem forumu
Ne ne moreš glasovati v anketi v tem forumu


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group


Zadnje teme - HI-FI

Zadnje teme - ostalo

VIDEOTEKA
© www.audio-kontakt.com  |  info@audio-kontakt.com  |  Pogoji uporabe