Pomoč pogostih vprašanjPomoč pogostih vprašanj   IščiIšči   Seznam članovSeznam članov   Skupine uporabnikovSkupine uporabnikov   Registriraj seRegistriraj se   Tvoj profilTvoj profil   Prijava za pregled zasebnih sporočilPrijava za pregled zasebnih sporočil   PrijavaPrijava 

Subwoofer Pure Acoustics DA ali NE?
Pojdi na stran Prejšnja  1, 2
 
Objavi novo temo   Odgovori na to temo    Kazalo po www.audio-kontakt.com forumu -> Domaèi kino
Poglej prejšnjo temo :: Poglej naslednjo temo  
Avtor Sporočilo
Dery



Pridružen/-a: Tor Okt 2008 19:54
Prispevkov: 16
Kraj: Ljubljana

PrispevekObjavljeno: Tor Nov 11, 2008 00:21    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

No da lahko konèno to temo zakljuèim, sem se nakoncu odloèil za nekaj èisto povsem tretjega...
V nedeljo našel novo trgovino in tam preposlušal jamota 550 in 650(cene noro ugodne èe koga zanimajo naj me kontaktira preko ZS ), pa lahko reèem da 550 dosti bolje zveni od 650, res pa je da je v hali èisto drugo poslušat kot v prostoru(sobi).
Nakar mi v oèi pade Mirage prestige S10 10" igraèa z kar 300W RMS...
Strica hitro nahecam da mi še tega priklopi in potem sploh ni bilo veè debate, èeprau mu je bil Jamo 550 dosti blizu sem se nakoncu le odloèil za Mirage saj je za odtenek lepše igral(vsaj v hali), povrh vsega pa je še zelo fookish piano èrne barve Laughing
Ĺ e nekaj podatkov iz uradne strani: http://www.miragespeakers.com/na-en/products/prestige-s10-overview/

Kaj veè pa o subu poroèam ko ga malo ulaufam in izprobam, saj sem ga komaj priklopil in je že malo pozno za razgrajati...
Ampak prvi obèutki so nori, že pri èisto mali jakosti ga èutiš Twisted Evil Smile

Lp, Dery
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Pošlji E-sporočilo Telefon: 040863253
trancedeejay
Site Admin


Pridružen/-a: Sob Mar 2008 9:01
Prispevkov: 1372
Kraj: Zgornja Besnica

PrispevekObjavljeno: Tor Nov 11, 2008 02:08    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

HI
Vem kako je to, imam Mirage Omni S10. Kje si dobil dealerja mi povej na ZS in pa seveda ceno. Bi ti priporocal Mirage, pa žal pri nas ni distributerja ali pa sluèajno kaj ne vem. No, za glasbo je Audiovector hitrejši, vsekakor pa dober izbor.
Have a nice Day

Matt
_________________
MUSIC IS THE KEY
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
bigmike



Pridružen/-a: Pet Nov 2008 19:17
Prispevkov: 7
Kraj: LJUBLJANA

PrispevekObjavljeno: Pet Nov 14, 2008 20:58    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Govorimo o trgovini TechnoMarketv Tuš centrih? Embarassed Laughing
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Dery



Pridružen/-a: Tor Okt 2008 19:54
Prispevkov: 16
Kraj: Ljubljana

PrispevekObjavljeno: Sob Nov 15, 2008 20:51    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Toèno tako Wink

Lp, Dery
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Pošlji E-sporočilo Telefon: 040863253
Pajac



Pridružen/-a: Pon Jun 2008 13:04
Prispevkov: 23
Kraj: Peèe

PrispevekObjavljeno: Sre Nov 26, 2008 21:51    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Pozdravljeni!

Zanimam se za nakup subwooferja. V kratkem imam namen iti v technomarket preizkusiti JAMO SUB 550. Je vreden 250 €? Zanima me tudi kje bi se dalo dobiti Mirage OMNI S8 sub in po kakšni ceni. In pa še... kakšna oz. kolikšna je razlika med Mirage OMNI S8 in PRESTIGE S8 ?

Hvala!
_________________
lp, Andrej
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
trancedeejay
Site Admin


Pridružen/-a: Sob Mar 2008 9:01
Prispevkov: 1372
Kraj: Zgornja Besnica

PrispevekObjavljeno: Sre Nov 26, 2008 21:55    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

HI
Razlika med Omni in Prestige je v tem, da se že na prvi pogled vidi, da je Omni še narejen v Kanadi, Prestige na Kitajskem. Tudi enota se razlikuje, nisem jih pa še primerjal med seboj, èeprav se oba slišal posamezno v drugaènih pogojih.
Have a nice Day

Matt
_________________
MUSIC IS THE KEY
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Pajac



Pridružen/-a: Pon Jun 2008 13:04
Prispevkov: 23
Kraj: Peèe

PrispevekObjavljeno: Sre Nov 26, 2008 22:21    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Pa se Omni serijo v Sloveniji da dobiti?
_________________
lp, Andrej
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Pokaži sporočila:   
Objavi novo temo   Odgovori na to temo    Kazalo po www.audio-kontakt.com forumu -> Domaèi kino Časovni pas GMT + 2 uri, srednjeevropski - poletni čas
Pojdi na stran Prejšnja  1, 2
Stran 2 od 2

 
Pojdi na:  
Ne, ne moreš dodajati novih tem v tem forumu
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Ne, ne moreš urejati svojih prispevkov v tem forumu
Ne, ne moreš brisati svojih prispevkov v tem forumu
Ne ne moreš glasovati v anketi v tem forumu


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group


Zadnje teme - HI-FI

Zadnje teme - ostalo

VIDEOTEKA
© www.audio-kontakt.com  |  info@audio-kontakt.com  |  Pogoji uporabe