Pomoč pogostih vprašanjPomoč pogostih vprašanj   IščiIšči   Seznam članovSeznam članov   Skupine uporabnikovSkupine uporabnikov   Registriraj seRegistriraj se   Tvoj profilTvoj profil   Prijava za pregled zasebnih sporočilPrijava za pregled zasebnih sporočil   PrijavaPrijava 

Kje dobiti tweeterje ?

 
Objavi novo temo   Odgovori na to temo    Kazalo po www.audio-kontakt.com forumu -> Do-It-Yourself
Poglej prejšnjo temo :: Poglej naslednjo temo  
Avtor Sporočilo
submat50



Pridružen/-a: Tor Nov 2009 18:05
Prispevkov: 613
Kraj: Ljubljana

PrispevekObjavljeno: Čet Dec 09, 2010 08:29    Naslov sporočila: Kje dobiti tweeterje ? Odgovori s citatom

Zanima me kje bi dobil dobre tweeterje v cenovnem razredu 200 do 300 EUR (nimam pojma koliko dobri tviterji stanejo) brez kretnice. Kretnico bom skuŔal narediti sam.

Matjaž
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
matjaz z



Pridružen/-a: Pon Dec 2008 13:50
Prispevkov: 236
Kraj: ljubljana

PrispevekObjavljeno: Čet Dec 09, 2010 08:44    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

... poskusi tukaj,
bo pa malce težje ĆØe ne veÅ” kaj iÅ”ĆØeÅ”.

http://www.toutlehautparleur.com/hautparleurs-c-331.html

.M
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Senca



Pridružen/-a: Čet Maj 2008 7:25
Prispevkov: 888
Kraj: Logatec

PrispevekObjavljeno: Čet Dec 09, 2010 09:12    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

ƈe Å”e ne veÅ” natanĆØno kaj bi kupil, bi morda bilo najprej dobro malo branja:

Zaph Audio - tweeter mishmash
in
Zaph Audio - Battle of the Non-Domes

Saj obstaja Å”e ogromno tega, vendar bo za zaĆØetek to kar zadostovalo, pa Å”e meritve imaÅ” priložene!
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
pasuljaris



Pridružen/-a: Pet Apr 2009 22:13
Prispevkov: 1526
Kraj: maribor

PrispevekObjavljeno: Čet Dec 09, 2010 10:11    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

http://www.kranjec-audio.com/intertechnik.html

PokliĆØi, povej kaj iÅ”ĆØeÅ” in ti bodo svetovali.
_________________
Usoda se igra s ĆØlovekom, ĆØlovek pa igra na trobento.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
submat50



Pridružen/-a: Tor Nov 2009 18:05
Prispevkov: 613
Kraj: Ljubljana

PrispevekObjavljeno: Čet Dec 09, 2010 13:42    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Hvala za hitre odgovore. Jaz sem tisti patron, ki je izkal zvoĆØnike za rock. Å el sem svojo pot in kupil dva REL subvuferja in jih skuÅ”am vgradit k QUAD ESL. REL svetuje, da ga prikljuĆØiÅ” na sponke na izhodu od ojaĆØevalca saj naj nebi motil, ker ima zelo visoko vhodno impedanco. Samo z ESL se ni ujel: QUAD ma pri nizkih frekvencah prko 32 OHM pri visokih pa 2 OHMA. Jaz QUADE poganjam z dvema QUAD 306 (stereo ojaĆØevalca). Na vhodu v vsak ojaĆØevalec sem dal trimer razdelil signal na dva enaka dela in na en izhod priklopil ESL na drugi pa REL. Tako mislim, da dela kar lepo, imam pa tudi kar veliko maneverskega prostora. RazmiÅ”ljam, da bi pskusil pri kanalu ki ima prikljuĆØen REL prikljuĆØilti Å”e visokotoca. (miniaturni Levison) To je ideja, ĆØe imate kakÅ”en predlog bom zelo vesel.

LP Matjaž
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Pokaži sporočila:   
Objavi novo temo   Odgovori na to temo    Kazalo po www.audio-kontakt.com forumu -> Do-It-Yourself Časovni pas GMT + 2 uri, srednjeevropski - poletni čas
Stran 1 od 1

 
Pojdi na:  
Ne, ne moreš dodajati novih tem v tem forumu
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Ne, ne moreš urejati svojih prispevkov v tem forumu
Ne, ne moreš brisati svojih prispevkov v tem forumu
Ne ne moreš glasovati v anketi v tem forumu


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group


Zadnje teme - HI-FI

Zadnje teme - ostalo

VIDEOTEKA
© www.audio-kontakt.com  |  info@audio-kontakt.com  |  Pogoji uporabe