Pomoč pogostih vprašanjPomoč pogostih vprašanj   IščiIšči   Seznam članovSeznam članov   Skupine uporabnikovSkupine uporabnikov   Registriraj seRegistriraj se   Tvoj profilTvoj profil   Prijava za pregled zasebnih sporočilPrijava za pregled zasebnih sporočil   PrijavaPrijava 

Slovenske HI-FI trgovine
Pojdi na stran Prejšnja  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Naslednja
 
Objavi novo temo   Odgovori na to temo    Kazalo po www.audio-kontakt.com forumu -> HI-FI
Poglej prejšnjo temo :: Poglej naslednjo temo  
Avtor Sporočilo
JAZZZ



Pridružen/-a: Sre Apr 2008 12:32
Prispevkov: 2770
Kraj: POSAVEC

PrispevekObjavljeno: Pon Mar 09, 2009 16:22    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

hi_musica je napisal/a:
WWW.CDANDLP.COM
Tole je pa dobra novica. Velika izbira, pa tudi precej nerealno zasoljene cene poÅ”tnine. Kaj Å vabi Å”e vedno ne vedo, kje se nahaja Slovenija? Doslej sem naÅ”el le eno dobro založeno prodajalno v USA, ki ima normalno poÅ”tnino in tu bom gotovo kaj naroĆØil.


Odvisno, kaj kupujeÅ”. Prav danes sem iz Rusije (preverjeni diler) naroĆØil Kuryokhina(20 evrĆØkov), Å”e dražji pa so bili Jazz Group Arkhangelsk, ki so res raritetni(nekaj je izdal le LEO records). So pa tako dobri in posebni, da bom reskiral 40 enot. Potem pa sem dobil Å”e nekaj plat po 10 evrĆØkov.

ZadnjiĆØ pa sem nabavil Popularno Mehaniko: Insect Culture za borih 10 evrov s poÅ”tnino vred. In to skoraj novo plato...
_________________
"There are two kinds of fools. One says-this is old and therefore good. The other says-this is new and therefore better." Bob Katz
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Obišči avtorjevo spletno stran
audiofill



Pridružen/-a: Tor Apr 2008 19:48
Prispevkov: 5406
Kraj: Celje

PrispevekObjavljeno: Pon Mar 09, 2009 16:36    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Soul audio demo salon mi na fotkah izgleda luÅ”tno. Takoj se vidi, da ima lastnik dosti izkuÅ”enj, saj zna s poceni doma izdelanimi rekviziti reÅ”evati probleme z akustiko sobe in se s prav tako poceni triki lotevati problema vibracij. NimaÅ” kaj, pohvale vreden pristop! PrviĆØ ko se bom mudil v Ljubljani v ĆØasu odpiralnega ĆØasa trgovine se z veseljem zglasim.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Pošlji E-sporočilo
Pestilence.



Pridružen/-a: Tor Maj 2008 10:34
Prispevkov: 2583
Kraj: Å kofja Loka

PrispevekObjavljeno: Pon Mar 09, 2009 16:53    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Je tu kdo ki je zaposlen v trgovini ali si jo lasti? IÅ”ĆØem zaposlitev za nekaj tedno ali mesecev.

Sicer sem zelo pesimistiĆØen, a bom vseeno poslal nekaj mailov okoli.
DrugaĆØe pa v big bang pralne stroje prodajat:/
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
zmaugy



Pridružen/-a: Tor Maj 2010 12:15
Prispevkov: 21
Kraj: Celje

PrispevekObjavljeno: Pet Sep 03, 2010 13:26    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Sam sem kupil ojaĆØevalec NAD C375 BEE in DAC Magic pri Video PC Center Damjan IlinĆØiĆØ:

http://www.rtv-servis.net/

Vse naroĆØeno je bilo korektno dostavljeno, njihov odnos zelo korekten in posloven, cene pa konkurenĆØne. Verjetno bom tam Å”e kaj kupil v prihodnosti.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
before



Pridružen/-a: Pon Maj 2008 19:23
Prispevkov: 2796
Kraj: RuŔe

PrispevekObjavljeno: Pet Sep 03, 2010 13:41    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Upam na podobno izkuÅ”njo kot jo imaÅ” ti, saj sem tudi sam predvĆØerajÅ”njim nekaj naroĆØil ravno v tej trgovini. Idea
_________________
Cenite to kar imate in stremite k boljŔemu! To je moj recept za zadovoljstvo.

Audiohedonist
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
audiomaniac



Pridružen/-a: Čet Nov 2008 11:40
Prispevkov: 987
Kraj: LJ

PrispevekObjavljeno: Pet Sep 03, 2010 14:02    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Opa, vidim, da imajo v ponudbi tudi PSB zvoĆØnike, ki jih že nekaj ĆØasa ''ogledujem'' ! Wink

me prav zanima, ĆØe je možno tudi kaj sliÅ”ati !? Sad

pa tudi spletno stran imajo zelo korektno izvedeno ! sicer vizuelno mi ni najbolj vÅ”eĆØ a imajo vse podatke s cenami itd. pohvalno ! Smile
_________________
I may not always be right but, I'm never wrong !


Nazadnje urejal/a audiomaniac Pet Sep 03, 2010 14:15; skupaj popravljeno 1 krat
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Pošlji E-sporočilo
drago67



Pridružen/-a: Čet Okt 2008 19:24
Prispevkov: 1088
Kraj: ljubljana

PrispevekObjavljeno: Pet Sep 03, 2010 14:12    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Pestilence. je napisal/a:
Je tu kdo ki je zaposlen v trgovini ali si jo lasti? IÅ”ĆØem zaposlitev za nekaj tedno ali mesecev.

Sicer sem zelo pesimistiĆØen, a bom vseeno poslal nekaj mailov okoli.
DrugaĆØe pa v big bang pralne stroje prodajat:/


samo da ne boÅ” mp3 predvajalnike z ojaĆØevalci noter v pralne stroje montiru. Wink
saj veÅ” ,da ne bi preveĆØ "not " padu. Laughing
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
HIFRIK



Pridružen/-a: Tor Feb 2009 20:40
Prispevkov: 418
Kraj: M.Sobota

PrispevekObjavljeno: Pet Sep 03, 2010 14:16    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

zmaugy je napisal/a:
Sam sem kupil ojaĆØevalec NAD C375 BEE in DAC Magic pri Video PC Center Damjan IlinĆØiĆØ:

http://www.rtv-servis.net/

Vse naroĆØeno je bilo korektno dostavljeno, njihov odnos zelo korekten in posloven, cene pa konkurenĆØne. Verjetno bom tam Å”e kaj kupil v prihodnosti.


U bistvo ima vse kar ponuja Digitalija. Verjetno kakŔno partnerstvo, kaj vem...
DrugaĆØe pa je nekoĆØ bila... ena trgovinica v M.Soboti...ime ji je bilo... V-commerce. OdliĆØna roba, krell, Audio physic... na žalost je priÅ”el BB in ...

Lp
_________________
Greetings from The Humungus! The Lord Humungus! The Warrior of the Wasteland! The Ayatollah of Rock and Rolla!
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Pošlji E-sporočilo
zmaugy



Pridružen/-a: Tor Maj 2010 12:15
Prispevkov: 21
Kraj: Celje

PrispevekObjavljeno: Pet Sep 03, 2010 14:37    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

saso68 je napisal/a:
zmaugy je napisal/a:
Sam sem kupil ojaĆØevalec NAD C375 BEE in DAC Magic pri Video PC Center Damjan IlinĆØiĆØ:

http://www.rtv-servis.net/

Vse naroĆØeno je bilo korektno dostavljeno, njihov odnos zelo korekten in posloven, cene pa konkurenĆØne. Verjetno bom tam Å”e kaj kupil v prihodnosti.


U bistvo ima vse kar ponuja Digitalija. Verjetno kakŔno partnerstvo, kaj vem...
DrugaĆØe pa je nekoĆØ bila... ena trgovinica v M.Soboti...ime ji je bilo... V-commerce. OdliĆØna roba, krell, Audio physic... na žalost je priÅ”el BB in ...

Lp


Poznam. Kolikor mi ĆØas dopuÅ”ĆØa se za hobi ukvarjam z astronomijo (trenutno skoraj niĆØ) in sem bil v kontaktu z Igorjem VuĆØkiĆØem. Zelo korekten, ampak sem potem nabavil opremo direkt iz NemĆØije, ker je bila takrat tam bistveno cenejÅ”a.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
alenvprekrŔku



Pridružen/-a: Pet Nov 2008 14:09
Prispevkov: 890
Kraj: Ljubljana

PrispevekObjavljeno: Pet Sep 03, 2010 16:24    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

drago67 je napisal/a:
Pestilence. je napisal/a:
Je tu kdo ki je zaposlen v trgovini ali si jo lasti? IÅ”ĆØem zaposlitev za nekaj tedno ali mesecev.

Sicer sem zelo pesimistiĆØen, a bom vseeno poslal nekaj mailov okoli.
DrugaĆØe pa v big bang pralne stroje prodajat:/


samo da ne boÅ” mp3 predvajalnike z ojaĆØevalci noter v pralne stroje montiru. Wink
saj veÅ” ,da ne bi preveĆØ "not " padu. Laughing


Objavljeno: Pon Mar 09, 2009 16:53 Laughing
_________________
B&O Fan in audiofil z OKM!
... it's not just about what your equipment does, it's about how it makes you feel.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
gash



Pridružen/-a: Sob Avg 2009 11:40
Prispevkov: 291
Kraj: Ljubljana

PrispevekObjavljeno: Pet Sep 03, 2010 21:30    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Da ne odpiram nove teme bom tukaj vpraŔal. Kdo ve kje v ljubljani se da posluŔat system fidelity (pa tudi malo pogledat in pobožat preden kupim). Zanima me cd-300 in sa300 pa jih na netu nikjer ne najdem.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
trancedeejay
Site Admin


Pridružen/-a: Sob Mar 2008 9:01
Prispevkov: 1372
Kraj: Zgornja Besnica

PrispevekObjavljeno: Pet Sep 03, 2010 22:02    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

ƈe bi vsaj malo pogledal po portalu, bi lahko videl, da se jih da posluÅ”at v Corrado v KR, ki je tudi lastnik SF.
_________________
MUSIC IS THE KEY
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
gash



Pridružen/-a: Sob Avg 2009 11:40
Prispevkov: 291
Kraj: Ljubljana

PrispevekObjavljeno: Pet Sep 03, 2010 22:12    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

kot vidiÅ” sem napisal v ljubljani. vem da je corrado v kranju. to piÅ”e tudi na uradni strani SF in na internetni strani corado. Internetna stran corrado je žalost, zato tam ne dobim informacij, ĆØe imajo tudi kje v Ljubljani vsaj prodajo SF, ĆØe že ne demo sobe.
Naj torej tvoj post razumem da je potrebno peljati se do Kranja.

In kakŔni so pogoji za ogled v kranju. ti poleg prodaje SF tudi kaj priklopijo, svetujejo?? Imajo zdeve na zalogi?
hvala
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
trancedeejay
Site Admin


Pridružen/-a: Sob Mar 2008 9:01
Prispevkov: 1372
Kraj: Zgornja Besnica

PrispevekObjavljeno: Pet Sep 03, 2010 22:20    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Seveda imajo zadeve na zalogi, ne gredo delat posameznega zvoĆØnika po naroĆØilu. V KR je tudi skladiÅ”ĆØe System Fidelity. Imajo manjÅ”i demo room kjer se da zadeve probat. Tam boÅ” najveĆØ zvedel kako in kaj, kako so konstruirali enote in podobno. Ni boljÅ”ega kot da vse izveÅ” pri proizvajalcu opreme.
LP
Admin
_________________
MUSIC IS THE KEY
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
zmaugy



Pridružen/-a: Tor Maj 2010 12:15
Prispevkov: 21
Kraj: Celje

PrispevekObjavljeno: Sob Sep 04, 2010 12:04    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Pri Corrado v Kr sem bil na posluÅ”anju, od vseh znalcev, ki sem jih osebno sreĆØal, sem tam dobil najboljÅ”i vtis o profesionalnosti in o realnosti predstavitve lastnega prodajnega programa (brez neke samohvale in pretiravanja).
Žal niso imeli ojaĆØevalca takÅ”ne moĆØi, kot bi ga želel, so pa na vrhu spiska ko bom menjava zvoĆØnike - takrat drugam sploh ne bom Å”el.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Pokaži sporočila:   
Objavi novo temo   Odgovori na to temo    Kazalo po www.audio-kontakt.com forumu -> HI-FI Časovni pas GMT + 2 uri, srednjeevropski - poletni čas
Pojdi na stran Prejšnja  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Naslednja
Stran 5 od 10

 
Pojdi na:  
Ne, ne moreš dodajati novih tem v tem forumu
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Ne, ne moreš urejati svojih prispevkov v tem forumu
Ne, ne moreš brisati svojih prispevkov v tem forumu
Ne ne moreš glasovati v anketi v tem forumu


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group


Zadnje teme - HI-FI

Zadnje teme - ostalo

VIDEOTEKA
© www.audio-kontakt.com  |  info@audio-kontakt.com  |  Pogoji uporabe