Pomoč pogostih vprašanjPomoč pogostih vprašanj   IščiIšči   Seznam članovSeznam članov   Skupine uporabnikovSkupine uporabnikov   Registriraj seRegistriraj se   Tvoj profilTvoj profil   Prijava za pregled zasebnih sporočilPrijava za pregled zasebnih sporočil   PrijavaPrijava 

E-bay in Pay Pal??
Pojdi na stran Prejšnja  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Naslednja
 
Objavi novo temo   Odgovori na to temo    Kazalo po www.audio-kontakt.com forumu -> Ostalo
Poglej prejšnjo temo :: Poglej naslednjo temo  
Avtor Sporočilo
fjaka



Pridružen/-a: Sre Maj 2008 17:04
Prispevkov: 1747
Kraj: Ljubljana

PrispevekObjavljeno: Sre Feb 17, 2010 16:36    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

če imaš kreditno kartico rabiš 3 do 5 minut da se prijaviš na paypal...mislim da lahko takoj opravljaš nakupe do 100 E brez povratne kode ki jo dobiš z bančnim izpiskom ali hitreje preko klika...
_________________
šoo mazgoon
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
igor0203



Pridružen/-a: Pet Dec 2008 12:33
Prispevkov: 638
Kraj: Ljubljana

PrispevekObjavljeno: Sre Feb 17, 2010 16:39    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Ne ne, narobe si me razumel. Imam PayPal in vse ostalo, nimam pa računa za kabel, ker dejansko zanj nisem plačal niti centa. Wink
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Pošlji E-sporočilo
Mitja



Pridružen/-a: Ned Mar 2009 20:28
Prispevkov: 95
Kraj: Domžale

PrispevekObjavljeno: Tor Feb 23, 2010 02:20    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Imam problem pri odpiranju Paypal računa.
11.2 sem se registriral, danes ( oziroma včeraj - sploh nisem opazil koliko je že ura Embarassed ) pa sem na banki dobil kodo.
Ko sem račun poskušal potrditi , mi je ven vrglo opozorilo, da je bila ta kartica onemogočena in da naj bi kot dokazilo avtentičnosti faksiral vozniško dovoljenje in neke podatke o kartici. Shocked Mad What the f....
je sedaj to Question Seveda sem pozaprl vsa okna in poskusil ponovno. Ni in ni šlo. Vseskozi teži da je kartica blokirana, no vsaj vozniške ne zahteva več od mene. Se je mogoče komu že pripetilo kaj podobnega? Poskušal sem slediti pomoči , ampak me je zopet zmotilo ker je bilo nekje pripisanih nekih 1,95USD, pa sem si to razlagal, kot da mi bodo pomoč poskusili zaračunat.

p.s. Našel akcijo za določene QED artikle - 40 do 60%, ki se izteče konec tega meseca, zato bi rad hitro kaj '' zrihtal ''
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
fjaka



Pridružen/-a: Sre Maj 2008 17:04
Prispevkov: 1747
Kraj: Ljubljana

PrispevekObjavljeno: Tor Feb 23, 2010 13:36    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

1,5 evrov ti vzamejo pri prijavi in ti jih vrnejo z povratno kodo (bančni izpisek ali Nlb klik)
prijavi se na UK ali DE
_________________
šoo mazgoon
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Mitja



Pridružen/-a: Ned Mar 2009 20:28
Prispevkov: 95
Kraj: Domžale

PrispevekObjavljeno: Tor Feb 23, 2010 15:09    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

fjaka je napisal/a:
1,5 evrov ti vzamejo pri prijavi in ti jih vrnejo z povratno kodo (bančni izpisek ali Nlb klik)
prijavi se na UK ali DE



Problem je v tem, ker mi ne '' vzame '' povratne kode. Ko jo želim vpisati, mi javi, da je bila uporaba kartice onemogočena. Več o tem sem napisal že zgoraj.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Mitja



Pridružen/-a: Ned Mar 2009 20:28
Prispevkov: 95
Kraj: Domžale

PrispevekObjavljeno: Čet Feb 25, 2010 22:29    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Mitja je napisal/a:
Imam problem pri odpiranju Paypal računa.
11.2 sem se registriral, danes ( oziroma včeraj - sploh nisem opazil koliko je že ura Embarassed ) pa sem na banki dobil kodo.
Ko sem račun poskušal potrditi , mi je ven vrglo opozorilo, da je bila ta kartica onemogočena in da naj bi kot dokazilo avtentičnosti faksiral vozniško dovoljenje in neke podatke o kartici. Shocked Mad What the f....
je sedaj to Question Seveda sem pozaprl vsa okna in poskusil ponovno. Ni in ni šlo. Vseskozi teži da je kartica blokirana, no vsaj vozniške ne zahteva več od mene. Se je mogoče komu že pripetilo kaj podobnega? Poskušal sem slediti pomoči , ampak me je zopet zmotilo ker je bilo nekje pripisanih nekih 1,95USD, pa sem si to razlagal, kot da mi bodo pomoč poskusili zaračunat.

p.s. Našel akcijo za določene QED artikle - 40 do 60%, ki se izteče konec tega meseca, zato bi rad hitro kaj '' zrihtal ''



No, si bom odgovoril kar sam, sedaj ko sem rešil zadevo.
Teti na banki je po 5 minutnem švicanju uspelo najti napačno kodo.
Pay pal je ob napačnem vpisu blokiral kartico
Prijazna SOPHIE na podpori, je omogočila ponoven vpis kode.
Druga teta, na drugi banki je takoj brez švicanja našla pravo kodo, ki deluje Very Happy
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
before



Pridružen/-a: Pon Maj 2008 19:23
Prispevkov: 2796
Kraj: Ruše

PrispevekObjavljeno: Tor Mar 15, 2011 22:52    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Mene pa zanima ali ima kdo kakršne koli izkušnje z nakupi v amazon.de spletni trgovini. Kupiti namreč nameravam Squeezbox Touch katerega cena je pri njih 248 eurov. Ali je morda kdo kje zasledil še kakšno nižjo ceno tega izdelka?
_________________
Cenite to kar imate in stremite k boljšemu! To je moj recept za zadovoljstvo.

Audiohedonist
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
ma_coule



Pridružen/-a: Tor Apr 2010 23:27
Prispevkov: 370
Kraj: south of the border

PrispevekObjavljeno: Sre Mar 16, 2011 00:07    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

before je napisal/a:
Mene pa zanima ali ima kdo kakršne koli izkušnje z nakupi v amazon.de spletni trgovini. Kupiti namreč nameravam Squeezbox Touch katerega cena je pri njih 248 eurov. Ali je morda kdo kje zasledil še kakšno nižjo ceno tega izdelka?

Nakupi CD/DVD brez problemov, v nekaj dneh. Če vsega nimajo na zalogi ti pošljejo "per partes", za isti denar.
Nakupi elektronike iz SLO svojčas niso šli skozi, zakaj ne pa ne vem. Konkretno za SBT ne vem nič. Opravi poskusni nakup, pa boš videl. Če boš poskus oz. nakup opravil, vsekakor javi kako je bilo.
Je pa za SBT precej ponudbe na ebay.de.

ZZ & FF !
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
before



Pridružen/-a: Pon Maj 2008 19:23
Prispevkov: 2796
Kraj: Ruše

PrispevekObjavljeno: Sre Mar 16, 2011 08:04    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

ma_coule je napisal/a:
Je pa za SBT precej ponudbe na ebay.de.

ZZ & FF !


Saj tam sem najprej pogledal, a vsi prodajalci (gledal sem le tgovine, ne prodaje fizičnih oseb ali licitacij) pošiljajo zgolj znotraj Nemčije. Pred leti sem brez težav kupil ProJect Tube Box II ravno na e-bay.de.
_________________
Cenite to kar imate in stremite k boljšemu! To je moj recept za zadovoljstvo.

Audiohedonist
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
jernejc



Pridružen/-a: Ned Avg 2008 9:24
Prispevkov: 1044
Kraj: Novo mesto

PrispevekObjavljeno: Sre Mar 16, 2011 08:11    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Jaz ponavadi prek ebay sporočila ali maila vprašam prodajalca če pošlje tudi v Slovenijo. Nekateri odgovorijo pritrdilno, ko omenim, da je predviden strošek poštnine zame sprejemljiv in da bom plačal nakup najkasneje v 24 urah.
LP Jernej
_________________
Ohm sweet ohm.

Just saw a gold plated optical fibre. Apparently the gold made it sound marvelous according to the salesman.


Nazadnje urejal/a jernejc Sre Mar 16, 2011 08:16; skupaj popravljeno 2 krat
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
berni



Pridružen/-a: Pon Jan 2010 11:49
Prispevkov: 1407
Kraj: maribor

PrispevekObjavljeno: Sre Mar 16, 2011 08:14    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Skoraj z vsakim, ki načeloma pošilja samo znotraj Nemčjije se da dogovoriti. Pred nakupom pošlješ en lep prijazen mail in jih povprašaš za stroške. Wink
_________________
Lp
Bernard
--------------
Live and let live.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
gerchy



Pridružen/-a: Pon Sep 2008 10:43
Prispevkov: 670
Kraj: 03

PrispevekObjavljeno: Sre Mar 16, 2011 10:05    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

berni je napisal/a:
Skoraj z vsakim, ki načeloma pošilja samo znotraj Nemčjije se da dogovoriti. Pred nakupom pošlješ en lep prijazen mail in jih povprašaš za stroške. Wink

Tako je.
Jaz imam še za rezervo pripravljen nemški naslov, ker nekateri kreirajo avkcije tako, da se jih lahko udeležijo le uporabniki znotraj Nemčije.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Obišči avtorjevo spletno stran
berni



Pridružen/-a: Pon Jan 2010 11:49
Prispevkov: 1407
Kraj: maribor

PrispevekObjavljeno: Sre Mar 16, 2011 10:17    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

gerchy je napisal/a:
berni je napisal/a:
Skoraj z vsakim, ki načeloma pošilja samo znotraj Nemčjije se da dogovoriti. Pred nakupom pošlješ en lep prijazen mail in jih povprašaš za stroške. Wink

Tako je.
Jaz imam še za rezervo pripravljen nemški naslov, ker nekateri kreirajo avkcije tako, da se jih lahko udeležijo le uporabniki znotraj Nemčije.

Tudi jaz imam še nemški naslov od brata, tako da lahko vedno takoj bidam. A vseeno ponavadi lepo vprašam in je odgovor 99% pozitiven.
_________________
Lp
Bernard
--------------
Live and let live.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
gerchy



Pridružen/-a: Pon Sep 2008 10:43
Prispevkov: 670
Kraj: 03

PrispevekObjavljeno: Sre Mar 16, 2011 10:39    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

berni je napisal/a:

Tudi jaz imam še nemški naslov od brata, tako da lahko vedno takoj bidam. A vseeno ponavadi lepo vprašam in je odgovor 99% pozitiven.

Ja, ampak če prvič bidaš zadnji hip, potem je prepozno za spremembo, pa tudi nekateri imajo težave s spreminjanjem, zato je sprememba naslova lahko (edina) rešitev.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Obišči avtorjevo spletno stran
delfinus



Pridružen/-a: Tor Apr 2008 8:55
Prispevkov: 1627
Kraj: Laško

PrispevekObjavljeno: Sre Mar 16, 2011 12:27    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Jaz sem se zadnjic menil s prodajalcem z UK, ki ni imel specificirano, da posilja v Slo, ce lahko poslje k nam. Je pritrdil in navedel strosek, no in potem sem veselo cakal moj cas, ko pridem z bidi in kaj se je zgodilo, ni se dalo oddat ponudbe. Kot sem potem izvedel, bi me moral dat prodajalec na white listo ali pa odpret za mojo drzavo, kar pa ni postoril. Zdaj ne vem, ce ista politika velja tudi na ebay.de, ker vem da se malenkost razlikujejo zadeve med sabo.

lp, d.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Pokaži sporočila:   
Objavi novo temo   Odgovori na to temo    Kazalo po www.audio-kontakt.com forumu -> Ostalo Časovni pas GMT + 2 uri, srednjeevropski - poletni čas
Pojdi na stran Prejšnja  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Naslednja
Stran 6 od 8

 
Pojdi na:  
Ne, ne moreš dodajati novih tem v tem forumu
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Ne, ne moreš urejati svojih prispevkov v tem forumu
Ne, ne moreš brisati svojih prispevkov v tem forumu
Ne ne moreš glasovati v anketi v tem forumu


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group


Zadnje teme - HI-FI

Zadnje teme - ostalo

VIDEOTEKA
© www.audio-kontakt.com  |  info@audio-kontakt.com  |  Pogoji uporabe