Pomoč pogostih vprašanjPomoč pogostih vprašanj   IščiIšči   Seznam članovSeznam članov   Skupine uporabnikovSkupine uporabnikov   Registriraj seRegistriraj se   Tvoj profilTvoj profil   Prijava za pregled zasebnih sporočilPrijava za pregled zasebnih sporočil   PrijavaPrijava 

Metallica

 
Objavi novo temo   Odgovori na to temo    Kazalo po www.audio-kontakt.com forumu -> CD, Vinil, DVD, Blu-ray
Poglej prejšnjo temo :: Poglej naslednjo temo  
Avtor Sporočilo
streki



Pridružen/-a: Tor Sep 2008 17:09
Prispevkov: 124
Kraj: Lukovica

PrispevekObjavljeno: Pon Sep 22, 2008 17:58    Naslov sporočila: Metallica Odgovori s citatom

Metallica ki je izdala nov album navdušuje kakšno pa je vaše mnenje Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Pestilence.



Pridružen/-a: Tor Maj 2008 10:34
Prispevkov: 2583
Kraj: Škofja Loka

PrispevekObjavljeno: Pon Sep 22, 2008 18:21    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Novi album mi ni všeč.

Še vedno pa si moram skoraj vsak dan zavrtet kakšen Hit The Lights ali Seek And Destroy.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
streki



Pridružen/-a: Tor Sep 2008 17:09
Prispevkov: 124
Kraj: Lukovica

PrispevekObjavljeno: Pon Sep 22, 2008 18:28    Naslov sporočila: mnenje Odgovori s citatom

verjamem ti toda priznaj da je dosti boljši od St. Anger plate spet je saj muski podobn
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Pestilence.



Pridružen/-a: Tor Maj 2008 10:34
Prispevkov: 2583
Kraj: Škofja Loka

PrispevekObjavljeno: Pon Sep 22, 2008 19:21    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Sporočim ko ga 1x ali 2x preposlušam Smile

Bi pa znalo bit res.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
before



Pridružen/-a: Pon Maj 2008 19:23
Prispevkov: 2796
Kraj: Ruše

PrispevekObjavljeno: Pon Sep 22, 2008 20:00    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

NOTHING ELSE MATTER but WHISKEY IN THE YAR !!!

Vem, da sem "100 let za luno", a ko prebiram ta dialog me je prešinil utrinek v katerem sem povezal naslova dveh njihovih komadov, po katerih jih poznajo (poznamo) tudi širše množice. Sicer pa Metallica so zakon med metalci.
_________________
Cenite to kar imate in stremite k boljšemu! To je moj recept za zadovoljstvo.

Audiohedonist
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Seth



Pridružen/-a: Sob Jun 2008 15:18
Prispevkov: 30
Kraj: Sežana

PrispevekObjavljeno: Pon Sep 22, 2008 22:09    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Nič posebnega ta album. Edino kar je boljše je produkcija, pa še ta ni ne vem kaj, glede na finančne zmožnosti benda. Občutek je, da so hoteli pokazati, da še vedno znajo igrati metal, čeprav jim ni najbolje uspelo. Bobnanje je prav amatersko, kitarski riffi nič posebnega. Edino vokal ostaja soliden.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Telefon: 031 780 378
Pestilence.



Pridružen/-a: Tor Maj 2008 10:34
Prispevkov: 2583
Kraj: Škofja Loka

PrispevekObjavljeno: Pon Sep 22, 2008 22:18    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Bobni so tudi mene razočarali. Tako po igranju kot produkciji Ne vem.. od nekdaj mi je bila produkcija tega pomemna. Zato si tolikokrat zavrtim Queensryche.
Vokal je tak kot ga ima hatfield že nekaj let... Hammet pa tudi ni nič izboljšal svojega sounda Smile

Produkcija načeloma ni tako zelo pomembna... Ampak se plata ne oddolži niti z dobrimi komadi. Vsaj zame ne.

Zaj pa si grem zavrtet ... And Justice For All Twisted Evil
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
hi_musica



Pridružen/-a: Tor Apr 2008 7:17
Prispevkov: 912

PrispevekObjavljeno: Tor Sep 23, 2008 09:12    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Malo off topic. Pred kakimi 15-20 leti sem tudi jaz tripal na metal. Takrat so me poleg Metallice navduševali tudi Slayer, Death, Mordered, še posebno pa: Testament in Annihilator - kaj se sedaj dogaja s tema dvema bendoma?
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Seth



Pridružen/-a: Sob Jun 2008 15:18
Prispevkov: 30
Kraj: Sežana

PrispevekObjavljeno: Tor Sep 23, 2008 11:17    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Testament; oni so dokaj aktivni z live nastopi. Letos so izdali solidno ploščo The Formation of Damnation. To je nov album, po 9 letih. Si pač privoščijo pavze vmes:D.

Annihilator - Edino legendarni kitarist Jeff Waters še vedno vztraja od original zasedbe. So kar aktivni kar se tiče izdajanja albumov, najnovejši je iz leta 2007, z inovativnim naslovom "Metal" Very Happy
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Telefon: 031 780 378
streki



Pridružen/-a: Tor Sep 2008 17:09
Prispevkov: 124
Kraj: Lukovica

PrispevekObjavljeno: Tor Sep 23, 2008 15:49    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

uf matkurja očitno sem samo jest navdušn nad plato al pa ste vi tok zahtevni Very Happy Very Happy Embarassed Embarassed
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
SleepWalker



Pridružen/-a: Sob Sep 2008 20:32
Prispevkov: 15
Kraj: Dreamland

PrispevekObjavljeno: Čet Sep 25, 2008 12:56    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Glede na prejšni album St. Anger, kateri je bil totalni brc v temo, me je najnovejši izdelek zelo pozitivno presenetil.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
streki



Pridružen/-a: Tor Sep 2008 17:09
Prispevkov: 124
Kraj: Lukovica

PrispevekObjavljeno: Čet Sep 25, 2008 15:54    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

se strnjam sleepwalker prejšna plata je bla polom ampak če si fen jim tud to lohk oprostimo ane?
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Orpheus999



Pridružen/-a: Pon Maj 2008 9:44
Prispevkov: 127
Kraj: Ljubljana

PrispevekObjavljeno: Čet Sep 25, 2008 20:56    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Meni se zdi album povprečen, brez novih idej(Unforgiven3)
,ampak vseeno bolje kot Sveta jeza.
Kar dosega nek standard kvalitete, ki ga je bilo za pričakovati od Metallice nekaj desetletij nazaj, je refren od My Apocalipse,
torej zadnjega komada. Kar se tiče kitice, je preprosto.. dolgočasna, brez naboja in realne čustvenosti, kar velja tuda za večino preostanka plate. V besedilih na albumu se čuti preveč okorno zlaganje besed, neoriginalnost in pričakovana "kao jeza".

Sound in produkcija sta nad povprečjem, ampak ne dosegata vrhunskega ranga.

Kot vse ostale Metallica albume, sem kupil tudi tega, vendar bo kot večina zadnjih Metallica albumov, po enkratnem poslušanju, romal pod razvrstitev WTF.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
matejS



Pridružen/-a: Sre Maj 2008 13:07
Prispevkov: 115
Kraj: Tabor

PrispevekObjavljeno: Sob Sep 27, 2008 18:29    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Na tole sem vceraj slucajno naletel, pa bi mogoce vas Metallica fane zanimalo...

http://www.youtube.com/watch?v=DRyIACDCc1I
http://blog.wired.com/music/2008/09/does-metallicas.html

LPm
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Pestilence.



Pridružen/-a: Tor Maj 2008 10:34
Prispevkov: 2583
Kraj: Škofja Loka

PrispevekObjavljeno: Sob Sep 27, 2008 19:43    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

O tem pa se je že bralo in pisalo, pa lepo da si prilepil Smile

Gutar hero verzija zveni lepše na boljših sistemih. Ker, pač cd verzija je zelo napumpana(skompresirana), GH verzija pa je bolj.. neobdelana.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Pokaži sporočila:   
Objavi novo temo   Odgovori na to temo    Kazalo po www.audio-kontakt.com forumu -> CD, Vinil, DVD, Blu-ray Časovni pas GMT + 2 uri, srednjeevropski - poletni čas
Stran 1 od 1

 
Pojdi na:  
Ne, ne moreš dodajati novih tem v tem forumu
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Ne, ne moreš urejati svojih prispevkov v tem forumu
Ne, ne moreš brisati svojih prispevkov v tem forumu
Ne ne moreš glasovati v anketi v tem forumu


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group


Zadnje teme - HI-FI

Zadnje teme - ostalo

VIDEOTEKA
© www.audio-kontakt.com  |  info@audio-kontakt.com  |  Pogoji uporabe