Pomoč pogostih vprašanjPomoč pogostih vprašanj   IščiIšči   Seznam članovSeznam članov   Skupine uporabnikovSkupine uporabnikov   Registriraj seRegistriraj se   Tvoj profilTvoj profil   Prijava za pregled zasebnih sporočilPrijava za pregled zasebnih sporočil   PrijavaPrijava 

Mac - kateri?
Pojdi na stran Prejšnja  1, 2, 3
 
Objavi novo temo   Odgovori na to temo    Kazalo po www.audio-kontakt.com forumu -> Ostalo
Poglej prejšnjo temo :: Poglej naslednjo temo  
Avtor Sporočilo
Vinylfan



Pridružen/-a: Sob Mar 2009 23:52
Prispevkov: 891
Kraj: Ljubljana

PrispevekObjavljeno: Tor Dec 08, 2009 21:06    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Jaz uporabljam na tem priklopu ĆØitalec kartic za fotoaparat. Žal sem ga moral naroĆØiti iz Amerike.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
matejS



Pridružen/-a: Sre Maj 2008 13:07
Prispevkov: 115
Kraj: Tabor

PrispevekObjavljeno: Tor Dec 08, 2009 21:20    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Prednost Macov je operacijski sistem in drug software. Edini SW, ki se mi je sesuval v Mac OS X je bil MS Office (sedaj tega ne uporabljam veĆØ). Kdor pozna Apple SW, bo opazil, kako konkurenca kopira Apple (od MS do Google).

HW je enak - all make in taiwan... ali pa china. Tako je paĆØ danes.
Plus je ta, da je HW stestiran... tudi integracijsko - HW med sabo kot tudi SW+HW. ƈe sistem sestaviÅ” sam, si v praksi beta tester Smile
(Jasno tudi dela IBM, in drugi, za svoje produkte... nekateri bolj, nekateri manj)

Matej

ps A ni smeÅ”no, da mora biti prvi SW, ki na moraÅ” zinstalirati (kupiti) na Win protivirusni/anti-spam. Ali pa driverji... uh, vĆØasih sem Å”e sam napisal kakÅ”en driver, danes... sem že prestar, da bi se mi dalo Smile
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
aljo



Pridružen/-a: Sre Apr 2008 16:19
Prispevkov: 223

PrispevekObjavljeno: Tor Dec 08, 2009 22:22    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

hja, fora je tut v tem, da windowsi ali pa celo linux delujejo na milijonu razlicnih kombinacij hardwara, medtem ko apple deluje na tistih parih sistemih (napram PCjem seveda)... Tako je lahko tudi software in OS bolj dodelan
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo MSN Messenger - naslov
JAZZZ



Pridružen/-a: Sre Apr 2008 12:32
Prispevkov: 2770
Kraj: POSAVEC

PrispevekObjavljeno: Tor Dec 08, 2009 22:37    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Doma imam ThinkPad in Acer prenosnika. IBook, MacBookPro, in Å”e eno PC mrcino. ƈe pogledam težave je na prvem mestu MacBookPro(disk, DVD/CD enota), potem IBook-monitor na vsake kvatre zaĆØne bluziti in ga je potrebno dati na poĆØivanje. ThinkPad in Acer delata brez problemov. Oba MACa imata tudi problem pri kopiranju diskov-program Toast, in ju za ta namen ne uporabljam veĆØ.
Ne mislim kritizirati MACov, ampak pri meni je tako. Je pa IBook najlepÅ”i raĆØunalnik in ima ĆØast biti v dnevni sobi.
_________________
"There are two kinds of fools. One says-this is old and therefore good. The other says-this is new and therefore better." Bob Katz
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Obišči avtorjevo spletno stran
mtj



Pridružen/-a: Tor Dec 2008 2:10
Prispevkov: 15
Kraj: MB

PrispevekObjavljeno: Sre Dec 09, 2009 10:14    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Intel Mini, G5 Quad - OSX 10.5
G5 Dual 2.0 - OSX 10.4 server
G4 1,25 - OS9
Vse dela super, ĆØe se komu pokavljajo kakÅ”ni Fatal Error-ji je za to po navadi kriv slab RAM (takÅ”na je moja izkuÅ”nja), poznam pa tudi koga z mrtvo matiĆØno (seveda po izteku garancije).
Mimo designa ohiÅ”ij in popolnega pakiranja kiÅ”t znotraj, je seveda OS in uporabniÅ”ka izkuÅ”nja tisto, kar dela Maca (se spomnim pri prehodu na Intel sem bil kar malo razoĆØaran, ĆØeÅ”, zdaj pa bo to navadni PC) svetlobna leta pred ostalo sivo nesnago.

Ja, poĆØasi bom praznoval 20 letnico uporabe Macov.

Windowse XP imam na Miniju na BootCamp, zaradi banke. Aja, pa Linna sem moral konfigurirati na XPjih...

Apple je ob izidu W7 komentiral tako:
At the end of the day, it is still Windows...

Torej, za tiste, ki imajo neko opremo od prej (monitor, tastatura...) je Mini za domaĆØo uporabo polna kapa, ĆØe ni opreme od prej iMac, ĆØe je potrebna prenosljivost, paĆØ nekaj prenosnega
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
matjaz z



Pridružen/-a: Pon Dec 2008 13:50
Prispevkov: 236
Kraj: ljubljana

PrispevekObjavljeno: Sre Dec 09, 2009 11:06    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

... ni slab,
malce star model sicer,
ampak upgrade je pa fin.

Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
alenvprekrŔku



Pridružen/-a: Pet Nov 2008 14:09
Prispevkov: 890
Kraj: Ljubljana

PrispevekObjavljeno: Čet Dec 10, 2009 07:55    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Moja boljÅ”a polovica noĆØe niĆØ sliÅ”ati o zamenjavi sive Å”katle. Sad
Trenutno dela na enem projektu in ne dovoli zamenjave dokler ne konĆØa z istim.
Vse skupaj se bo zamaknilo za nekaj ĆØasa Rolling Eyes

ƈiĆØim in ĆØakam! Crying or Very sad
_________________
B&O Fan in audiofil z OKM!
... it's not just about what your equipment does, it's about how it makes you feel.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Vinylfan



Pridružen/-a: Sob Mar 2009 23:52
Prispevkov: 891
Kraj: Ljubljana

PrispevekObjavljeno: Čet Dec 10, 2009 10:31    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

alenvprekrŔku je napisal/a:
Moja boljÅ”a polovica noĆØe niĆØ sliÅ”ati o zamenjavi sive Å”katle. Sad


He, he, he... Najbrž ima slabe izkuŔnje s tvojim menjavanjem Ŕkatel... Laughing Laughing Laughing
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
alenvprekrŔku



Pridružen/-a: Pet Nov 2008 14:09
Prispevkov: 890
Kraj: Ljubljana

PrispevekObjavljeno: Čet Dec 10, 2009 10:54    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Vinylfan je napisal/a:
alenvprekrŔku je napisal/a:
Moja boljÅ”a polovica noĆØe niĆØ sliÅ”ati o zamenjavi sive Å”katle. Sad


He, he, he... Najbrž ima slabe izkuŔnje s tvojim menjavanjem Ŕkatel... Laughing Laughing Laughing


Nisem bil jaz, majke mi! Wink
_________________
B&O Fan in audiofil z OKM!
... it's not just about what your equipment does, it's about how it makes you feel.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Numb



Pridružen/-a: Tor Maj 2008 16:01
Prispevkov: 1127
Kraj: Ljubljana

PrispevekObjavljeno: Čet Dec 10, 2009 13:42    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Vodovodar je bil... Laughing
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
alenvprekrŔku



Pridružen/-a: Pet Nov 2008 14:09
Prispevkov: 890
Kraj: Ljubljana

PrispevekObjavljeno: Čet Dec 10, 2009 14:45    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Numb je napisal/a:
Vodovodar je bil... Laughing

Pismo! Kako si vedel? Mr. Green
_________________
B&O Fan in audiofil z OKM!
... it's not just about what your equipment does, it's about how it makes you feel.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
sid



Pridružen/-a: Čet Dec 2009 11:28
Prispevkov: 43
Kraj: Ljubljana

PrispevekObjavljeno: Pet Dec 11, 2009 00:09    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

JAZZZ je napisal/a:
Å e na MAC Book Pro znaĆØilnost: CD ali DVD ostane v pogonu in ne pride ven. To se mi na PCju ni Å”e nikoli zgodilo, na MACi je pa prav pogost pojav in na netu dobiÅ” navodila kako tak osebek, ki noĆØe priti ven izbezaÅ” na plano. Laughing Trenutno pa mi tudi to ne pomaga in pogona ne morem uporabljati.


si poiskusil z restartom med katerim stiskaŔ gumb na miŔki??
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
alenvprekrŔku



Pridružen/-a: Pet Nov 2008 14:09
Prispevkov: 890
Kraj: Ljubljana

PrispevekObjavljeno: Pon Jan 11, 2010 10:10    Naslov sporočila: Odgovori s citatom



NaŔel nove mokre sanje.
KakŔen apple neki! Evil or Very Mad
B&O PC naj bo! Shocked

VeĆØ tukaj.
_________________
B&O Fan in audiofil z OKM!
... it's not just about what your equipment does, it's about how it makes you feel.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Pokaži sporočila:   
Objavi novo temo   Odgovori na to temo    Kazalo po www.audio-kontakt.com forumu -> Ostalo Časovni pas GMT + 2 uri, srednjeevropski - poletni čas
Pojdi na stran Prejšnja  1, 2, 3
Stran 3 od 3

 
Pojdi na:  
Ne, ne moreš dodajati novih tem v tem forumu
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Ne, ne moreš urejati svojih prispevkov v tem forumu
Ne, ne moreš brisati svojih prispevkov v tem forumu
Ne ne moreš glasovati v anketi v tem forumu


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group


Zadnje teme - HI-FI

Zadnje teme - ostalo

VIDEOTEKA
© www.audio-kontakt.com  |  info@audio-kontakt.com  |  Pogoji uporabe