Pomoč pogostih vprašanjPomoč pogostih vprašanj   IščiIšči   Seznam članovSeznam članov   Skupine uporabnikovSkupine uporabnikov   Registriraj seRegistriraj se   Tvoj profilTvoj profil   Prijava za pregled zasebnih sporočilPrijava za pregled zasebnih sporočil   PrijavaPrijava 

Kupujem hi-fi po komponentah, rabim pomoè ...
Pojdi na stran Prejšnja  1, 2
 
Objavi novo temo   Odgovori na to temo    Kazalo po www.audio-kontakt.com forumu -> HI-FI
Poglej prejšnjo temo :: Poglej naslednjo temo  
Avtor Sporočilo
Pestilence.



Pridružen/-a: Tor Maj 2008 10:34
Prispevkov: 2583
Kraj: Ĺ kofja Loka

PrispevekObjavljeno: Tor Sep 09, 2008 19:43    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Tadva zvoènika se pogosto primerjata, vsaj na internetu je ogromno primerjav, ter polno nekih tem kaj je boljše kupiti. Neposredno pa jih še nisem primerjal. So pa mi bili tisti ki sem jih poslušal (nekaj modelov do 500€) bolj kot ne.. saj so imeli kar veliko detajlov in to, ampak tak mrtev zvok. No, predno se obesim na zvoènike.. mogoèe je bila samo slaba kombinacija z ojaèevalcem.

Uigrane 685 lahko slišiš pri meni, v primeru da te zanima.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
streki



Pridružen/-a: Tor Sep 2008 17:09
Prispevkov: 124
Kraj: Lukovica

PrispevekObjavljeno: Tor Sep 09, 2008 19:55    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

jest mam MA RS6 v kominaciji z NAD mi èist lepo zadovolji moja ušesa

kukr pa vem tud z CA ne bi blo nè zgrešenega
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
trancedeejay
Site Admin


Pridružen/-a: Sob Mar 2008 9:01
Prispevkov: 1372
Kraj: Zgornja Besnica

PrispevekObjavljeno: Tor Sep 09, 2008 23:56    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Si se pa res obesil na Cambridge. Problem folka pri kupovanju komponent vidim v tem, da folk povprašuje po forumu kaj kupit. Je res problem se malo sprehodit in malo preposlušat, mogoèe tudi h kakšnemu forumašu? Kaj pa èe bi poèakal na HI-FI Show in tam preèekiral zadeve, ki bodo na kupu. Opcijo boš mel testirat CA vs NAD, si mogoèe pomislil tudi na Rotel? Ki je po mojem mnenju boljša odloèitev. Torej zadeve pejt preposlušat, saj to verjetno ne boš imel za 1 let. Je pa nekaj, poslušamo glasbo na sistemu, ki je del veèih komponent, po mojem mnenju pa je za zaèetek najpomembnejpa sinergija zvoènikov in ojaèevalnika, seveda morajo biti zvoèniki na nivoju.
Have a nice Day

Matt
_________________
MUSIC IS THE KEY
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Alpinelinx



Pridružen/-a: Tor Jun 2008 15:29
Prispevkov: 15
Kraj: Ljubljana

PrispevekObjavljeno: Sre Sep 10, 2008 06:30    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

trancedeejay, popolnoma te razumem in verjamem, da smo "novinci" že malo teèni z vprašanji kako in kaj. V svoj zagovor naj povem, da mi ti threadi na forumu zelo koristijo, da dobim vsaj grob pregled nad entry-level opremo. Zdaj recimo vem, da so nekateri zvoèniki svetlejši od drugih, spoznal sem kaj je bi-wiring (èeprav ga verjetno ne bom potreboval), da imajo Marantz ojaè. mehkejši output kot pa recimo NAD, itd...Verjamem, da je veèina tega znanja za izkušene forumaše privzeta, sam pa vsak dan kaj novega zvem.
_________________
*********************
brez muzke mi Ĺľiveti ni...
*********************
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
hi_musica



Pridružen/-a: Tor Apr 2008 7:17
Prispevkov: 912

PrispevekObjavljeno: Sre Sep 10, 2008 07:43    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

streki je napisal/a:
jest mam MA RS6 v kominaciji z NAD mi èist lepo zadovolji moja ušesa

kukr pa vem tud z CA ne bi blo nè zgrešenega


Tudi sam sem poslušal kombinacijo Monitor Audio RS6 in pa entry level NAD CDP/integrirec. Solidno, niè agresivno, veliko detajlov in dober stage. V istem cenovnem segmentu bi Monitor Audio postavil pred B&W.

Ker je govora o Rotelu, NAD, Cambridge Audio in Marantz, bi zagotovo v tem vrstnem redu tudi priporoèal.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Pokaži sporočila:   
Objavi novo temo   Odgovori na to temo    Kazalo po www.audio-kontakt.com forumu -> HI-FI Časovni pas GMT + 2 uri, srednjeevropski - poletni čas
Pojdi na stran Prejšnja  1, 2
Stran 2 od 2

 
Pojdi na:  
Ne, ne moreš dodajati novih tem v tem forumu
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Ne, ne moreš urejati svojih prispevkov v tem forumu
Ne, ne moreš brisati svojih prispevkov v tem forumu
Ne ne moreš glasovati v anketi v tem forumu


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group


Zadnje teme - HI-FI

Zadnje teme - ostalo

VIDEOTEKA
© www.audio-kontakt.com  |  info@audio-kontakt.com  |  Pogoji uporabe