Pomoč pogostih vprašanjPomoč pogostih vprašanj   IščiIšči   Seznam članovSeznam članov   Skupine uporabnikovSkupine uporabnikov   Registriraj seRegistriraj se   Tvoj profilTvoj profil   Prijava za pregled zasebnih sporočilPrijava za pregled zasebnih sporočil   PrijavaPrijava 

Yamaha rx-v765

 
Objavi novo temo   Odgovori na to temo    Kazalo po www.audio-kontakt.com forumu -> DomaĆØi kino
Poglej prejšnjo temo :: Poglej naslednjo temo  
Avtor Sporočilo
kelly



Pridružen/-a: Tor Dec 2008 19:50
Prispevkov: 13
Kraj: LJUBLJANA

PrispevekObjavljeno: Ned Dec 27, 2009 22:30    Naslov sporočila: Yamaha rx-v765 Odgovori s citatom

Pozdravljeni,..

Sam si lastim tole Yamahco že cca 1 mesec. Do sedaj vse OK. ! Nanjo imam priklopljen Xtremer preko HDMI in vse skupaj na plazmo Panasonic - in vse je bilo OK do pred kratkim.

Nekaj sem se "igral" sedaj pa mi reciver ne ponudi veĆØ možnosti odkodiranja zvoka v DTS naĆØinu.

Ali kdo ve, kaj sem premaknil !? in kako nastaviti nazaj, da bo reciver prepoznal DTS !?

Hvala ! Embarassed
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
kelly



Pridružen/-a: Tor Dec 2008 19:50
Prispevkov: 13
Kraj: LJUBLJANA

PrispevekObjavljeno: Pon Dec 28, 2009 13:39    Naslov sporočila: Re: Yamaha rx-v765 Odgovori s citatom

kelly je napisal/a:
Pozdravljeni,..

Sam si lastim tole Yamahco že cca 1 mesec. Do sedaj vse OK. ! Nanjo imam priklopljen Xtremer preko HDMI in vse skupaj na plazmo Panasonic - in vse je bilo OK do pred kratkim.

Nekaj sem se "igral" sedaj pa mi reciver ne ponudi veĆØ možnosti odkodiranja zvoka v DTS naĆØinu.

Ali kdo ve, kaj sem premaknil !? in kako nastaviti nazaj, da bo reciver prepoznal DTS !?

Hvala ! Embarassed


Pozdravljeni Å”e enkrat. Po temeljiti preuĆØitvi navodil, sem izvedel reset reciverja - in sedaj vse dela tako kot mora !
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
mestn pu



Pridružen/-a: Sre Jan 2009 22:21
Prispevkov: 2635
Kraj: domžale

PrispevekObjavljeno: Pon Dec 28, 2009 15:03    Naslov sporočila: Re: Yamaha rx-v765 Odgovori s citatom

kelly je napisal/a:
kelly je napisal/a:
Pozdravljeni,..

Sam si lastim tole Yamahco že cca 1 mesec. Do sedaj vse OK. ! Nanjo imam priklopljen Xtremer preko HDMI in vse skupaj na plazmo Panasonic - in vse je bilo OK do pred kratkim.

Nekaj sem se "igral" sedaj pa mi reciver ne ponudi veĆØ možnosti odkodiranja zvoka v DTS naĆØinu.

Ali kdo ve, kaj sem premaknil !? in kako nastaviti nazaj, da bo reciver prepoznal DTS !?

Hvala ! Embarassed


Pozdravljeni Å”e enkrat. Po temeljiti preuĆØitvi navodil, sem izvedel reset reciverja - in sedaj vse dela tako kot mora !

Ne vem zakaj receiverji niso poŔtimani tako, da ga preprosto priklopiŔ na PC in mu vneseŔ željene nastavitve prek kakega smiselnega in preprostega vmesnika.

Že moj 6.1 Yamahec ima teh nastavitev enormno veliko in ĆØe bi hotel to poÅ”timat v piko, traja dan ali dva z navodili v roki..

ƈe ga fokneÅ” v kot, v mesecu dni vse "pozabi" in potem dela samo en kanal, dokler se ne spraviÅ” spet naredit factory reset in ponastavit vse ponovno, kar seveda spet traja..
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
roCkY



Pridružen/-a: Tor Dec 2008 23:43
Prispevkov: 29
Kraj: LJ kotel

PrispevekObjavljeno: Pon Dec 28, 2009 16:57    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

ƈe bi se vsaj zaklenit dalo vse kar ni povezano z dnevno uporabo bi bila že zmaga.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Pestilence.



Pridružen/-a: Tor Maj 2008 10:34
Prispevkov: 2583
Kraj: Å kofja Loka

PrispevekObjavljeno: Pon Dec 28, 2009 18:13    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Kaj pa ĆØe izvedeÅ” popolni reset?
_________________
Music was my refuge. I could crawl into the space between the notes and curl my back to loneliness.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
kelly



Pridružen/-a: Tor Dec 2008 19:50
Prispevkov: 13
Kraj: LJUBLJANA

PrispevekObjavljeno: Pon Dec 28, 2009 22:24    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Pozdravljeni !

Da to sem tudi naredil - reŔitev je bila v popolnem resetu.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Pokaži sporočila:   
Objavi novo temo   Odgovori na to temo    Kazalo po www.audio-kontakt.com forumu -> DomaĆØi kino Časovni pas GMT + 2 uri, srednjeevropski - poletni čas
Stran 1 od 1

 
Pojdi na:  
Ne, ne moreš dodajati novih tem v tem forumu
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Ne, ne moreš urejati svojih prispevkov v tem forumu
Ne, ne moreš brisati svojih prispevkov v tem forumu
Ne ne moreš glasovati v anketi v tem forumu


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group


Zadnje teme - HI-FI

Zadnje teme - ostalo

VIDEOTEKA
© www.audio-kontakt.com  |  info@audio-kontakt.com  |  Pogoji uporabe