Pomoč pogostih vprašanjPomoč pogostih vprašanj   IščiIšči   Seznam članovSeznam članov   Skupine uporabnikovSkupine uporabnikov   Registriraj seRegistriraj se   Tvoj profilTvoj profil   Prijava za pregled zasebnih sporočilPrijava za pregled zasebnih sporočil   PrijavaPrijava 

VeĆØ kanalni zvok na youtubu
Pojdi na stran 1, 2  Naslednja
 
Objavi novo temo   Odgovori na to temo    Kazalo po www.audio-kontakt.com forumu -> DomaĆØi kino
Poglej prejšnjo temo :: Poglej naslednjo temo  
Avtor Sporočilo
CRV



Pridružen/-a: Sre Jun 2011 9:37
Prispevkov: 338
Kraj: Domžale

PrispevekObjavljeno: Sob Mar 11, 2023 22:00    Naslov sporočila: VeĆØ kanalni zvok na youtubu Odgovori s citatom

VeĆØkanalni zvok 5.1 na you tubu mi ne rata. Naj bi bile nastavitve,vendar te možnosti v nastavitvenem menuju ni!

Imam premium verzijo Shocked

MogoĆØe kdo kaj ve o tem?
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Aleksander44



Pridružen/-a: Čet Avg 2020 17:55
Prispevkov: 286
Kraj: Grosuplje

PrispevekObjavljeno: Ned Mar 12, 2023 16:31    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Za premium ne vem. Na navadnem YT lahko vsah naloži kar hoĆØe in oznaĆØi kar hoĆØe. Vse je dvokanalni PCM. 5.1. boÅ” dobil iz tvoje sprejemne naprave, ko bo naredila upmixing. Ene naprave bolje, druge slabÅ”e.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
CRV



Pridružen/-a: Sre Jun 2011 9:37
Prispevkov: 338
Kraj: Domžale

PrispevekObjavljeno: Pon Mar 13, 2023 09:38    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Ja za nalaganje moraÅ” imet napravo.
Zanima me za predvajanje,ker se najde v navodilih na nastavitvah v menuju.Ampak tako obŔirnega menuje na mojem premium yt nimam Shocked
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
errhec



Pridružen/-a: Sre Avg 2013 7:41
Prispevkov: 11
Kraj: Postojna

PrispevekObjavljeno: Pon Mar 20, 2023 11:05    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Note: The setting will only appear for videos and devices that support 5.1 surround sound. 5.1 in YouTube is supported on all 2021 and later TVs, Chromecast, Apple TV, Roku and most Fire TV devices. In addition, many 2020 and earlier TVs may also support surround sound - check your device manufacturer to see if your device supports 5.1 for YouTube.

Predvaljalnik mora to omogoĆØati.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
CRV



Pridružen/-a: Sre Jun 2011 9:37
Prispevkov: 338
Kraj: Domžale

PrispevekObjavljeno: Pon Mar 20, 2023 17:37    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Tudi na compu novejŔa verzija nima možnosti vklopa.

Sony tv 75" kd-x8J letnik 2022! Sad

Medtem ko Netflix iz tv dela 5.1

ƈudno to Shocked Shocked Shocked
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
errhec



Pridružen/-a: Sre Avg 2013 7:41
Prispevkov: 11
Kraj: Postojna

PrispevekObjavljeno: Sre Mar 22, 2023 06:20    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

The good news is that you don't need to do anything to use surround sound on YouTube TV, but you do need the right equipment for the job. According to Google's support page, as long as you have the YouTube TV app, your device runs on Cobalt 20 or above, and your device and speaker set-up are compatible, you'll automatically get 5.1 surround sound.

Some compatible devices include:

Samsung, LG, and Vizio devices with Cobalt 20 or above.
Traditional Chromecasts.
Android TV.
Google TV.
Roku.
Fire TV Stick 4K Max.
Fire TV Stick.
Fire TV Stick Lite
However, this will work as long as the content you are watching supports 5.1 surround sound. If you need to check whether your device or the channel you are watching are compatible with 5.1 surround, here's what you need to do:

How to Check if Your Device Supports 5.1 Audio
1. Open the YouTube TV app.

2. Go to your profile photo.

3. Select About.

4. Choose App Version.

3. Check the version number in parentheses after the word "Cobalt" (it should be 20 and above).




VIR:
https://www.makeuseof.com/enable-51-surround-sound-youtube-tv/
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
CRV



Pridružen/-a: Sre Jun 2011 9:37
Prispevkov: 338
Kraj: Domžale

PrispevekObjavljeno: Sre Mar 22, 2023 22:08    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

hValazatole,samo ne najdem nikjer verzije!

Ali komu drugemu to rata?
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
mcnaget



Pridružen/-a: Čet Nov 2012 12:28
Prispevkov: 144
Kraj: Gorenjska

PrispevekObjavljeno: Sre Mar 22, 2023 22:31    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

CRV je napisal/a:
hValazatole,samo ne najdem nikjer verzije!

Ali komu drugemu to rata?


GreÅ” na YT aplikacijo na televiziji na levi strani imaÅ” uporabniÅ”ki raĆØun na vrhu imaÅ” avatar ali profilno sliko in pod to imaÅ” kar nekaj stvari za nastavljati ali preveriti , proti koncu menija spodaj je zavihek razliĆØica aplikacije tam so podatki o verziji. Jaz imam cobalt 23 verzijo.

lpz
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
CRV



Pridružen/-a: Sre Jun 2011 9:37
Prispevkov: 338
Kraj: Domžale

PrispevekObjavljeno: Čet Mar 23, 2023 18:46    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Ok sem naŔel cobalt 23 verzija.

Samo na nastavitvah med videom pa ni funkcije !

Ali nas tole slovence malo vleĆØejo z enim forami?

https://www.youtube.com/watch?v=h8DlxWCURNI
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
luka79



Pridružen/-a: Pet Mar 2011 15:36
Prispevkov: 1004
Kraj: Ljubljana

PrispevekObjavljeno: Sob Apr 08, 2023 19:35    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Za hec sem sedaj probal in meni dela normano v formatu dolby digital +. Ne vem pa koliko je teh vsebin, jaz sem naŔel kanal 5.1 Test Clipss and Trials in tam je nekaj te vsebine.
Nisem pa nikjer videl, da bi med samim videom lahko izbiral zvoĆØni format, paĆØ ĆØe je v surround tehniki je, ĆØe ni pa ni.
_________________
My leader told me to jump in the river. .The river was deep and the weather was winter. .After a sailer very kindly saved me, my leader told me, you'd better take it easy. .I took it so easy my leader called me lazy!
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
CRV



Pridružen/-a: Sre Jun 2011 9:37
Prispevkov: 338
Kraj: Domžale

PrispevekObjavljeno: Tor Apr 11, 2023 10:59    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

luka79 je napisal/a:
Za hec sem sedaj probal in meni dela normano v formatu dolby digital +. Ne vem pa koliko je teh vsebin, jaz sem naŔel kanal 5.1 Test Clipss and Trials in tam je nekaj te vsebine.
Nisem pa nikjer videl, da bi med samim videom lahko izbiral zvoĆØni format, paĆØ ĆØe je v surround tehniki je, ĆØe ni pa ni.


Ja moram povedati,da sem ugotovil,da mi dela na siol neotu!

Na na lanskem modelu Sony tv pa ne dela nobena vsebina!
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
luka79



Pridružen/-a: Pet Mar 2011 15:36
Prispevkov: 1004
Kraj: Ljubljana

PrispevekObjavljeno: Sob Apr 15, 2023 20:29    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Najbrž tv nima dekoderja za dolby/atmos.
_________________
My leader told me to jump in the river. .The river was deep and the weather was winter. .After a sailer very kindly saved me, my leader told me, you'd better take it easy. .I took it so easy my leader called me lazy!
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Aleksander44



Pridružen/-a: Čet Avg 2020 17:55
Prispevkov: 286
Kraj: Grosuplje

PrispevekObjavljeno: Sob Apr 15, 2023 21:45    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

luka79 je napisal/a:
Najbrž tv nima dekoderja za dolby/atmos.


Ima. Morda nima upmixerja. Z njim vsak 2-kanalni vir spremeniÅ” v 5.1 ali Atmos.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
CRV



Pridružen/-a: Sre Jun 2011 9:37
Prispevkov: 338
Kraj: Domžale

PrispevekObjavljeno: Ned Apr 16, 2023 09:57    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Zanimivo,da je ob tipki na daljincu za you tube Ŕe tipka Netflix Shocked

In tam so vsi filmi v veĆØkanalnem zvoku Cool
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Aleksander44



Pridružen/-a: Čet Avg 2020 17:55
Prispevkov: 286
Kraj: Grosuplje

PrispevekObjavljeno: Ned Apr 16, 2023 17:54    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Netflix oddaja prostorski zvok, youtube ne.

V TV-ju ni menija, kjer doloĆØiÅ”, da se vsi zvoki predvajajo v 5.1 formatu?
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Pokaži sporočila:   
Objavi novo temo   Odgovori na to temo    Kazalo po www.audio-kontakt.com forumu -> DomaĆØi kino Časovni pas GMT + 2 uri, srednjeevropski - poletni čas
Pojdi na stran 1, 2  Naslednja
Stran 1 od 2

 
Pojdi na:  
Ne, ne moreš dodajati novih tem v tem forumu
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Ne, ne moreš urejati svojih prispevkov v tem forumu
Ne, ne moreš brisati svojih prispevkov v tem forumu
Ne ne moreš glasovati v anketi v tem forumu


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group


Zadnje teme - HI-FI

Zadnje teme - ostalo

VIDEOTEKA
© www.audio-kontakt.com  |  info@audio-kontakt.com  |  Pogoji uporabe