Pomoč pogostih vprašanjPomoč pogostih vprašanj   IščiIšči   Seznam članovSeznam članov   Skupine uporabnikovSkupine uporabnikov   Registriraj seRegistriraj se   Tvoj profilTvoj profil   Prijava za pregled zasebnih sporočilPrijava za pregled zasebnih sporočil   PrijavaPrijava 

Grunding TV iz 60-ih let

 
Objavi novo temo   Odgovori na to temo    Kazalo po www.audio-kontakt.com forumu -> VINTAGE
Poglej prejšnjo temo :: Poglej naslednjo temo  
Avtor Sporočilo
klement



Pridružen/-a: Pon Okt 2009 15:15
Prispevkov: 73
Kraj: ljubljana

PrispevekObjavljeno: Tor Jan 03, 2023 12:41    Naslov sporočila: Grunding TV iz 60-ih let Odgovori s citatom

pozdravljeni
Morda kdo od vas ve, kdo bi lahko bil zainteresiran za odkup Grunding televizorja kupljenega okoli leta 1960, ki ima danes še vse originalne dele in je po vsej verjetnosti še celo delujoè. Po navedbah oèeta so pred res mnogimi leti v podjetju Grunding za ta televizor (v smislu "že muzejske vrednost") ponujali njihovega takrat najnovejšega, ki so ga imeli v proizvodnji. Firme Grunding za TV ni veè oz. so sedaj baje del neke turške kooperacije. Morda so tu še kakšni muzeji (v Nemèiji?). Je kdo od vas poznavalec, da bi mi dal kako dobro izhodišèe? hvala in lp
[img][/img]
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
joztom



Pridružen/-a: Pon Jan 2013 11:07
Prispevkov: 1946
Kraj: Ljubljana

PrispevekObjavljeno: Tor Jan 03, 2023 13:54    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Od katodnih televizorjev je vrednost le v kakšnem Sony-ju. Težko je najti 1m3 zasedenega prostora z neuporabno tehniko.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
mcnaget



Pridružen/-a: Čet Nov 2012 12:28
Prispevkov: 144
Kraj: Gorenjska

PrispevekObjavljeno: Tor Jan 03, 2023 14:29    Naslov sporočila: Re: Grunding TV iz 60-ih let Odgovori s citatom

klement je napisal/a:
pozdravljeni
Morda kdo od vas ve, kdo bi lahko bil zainteresiran za odkup Grunding televizorja kupljenega okoli leta 1960, ki ima danes še vse originalne dele in je po vsej verjetnosti še celo delujoè. Po navedbah oèeta so pred res mnogimi leti v podjetju Grunding za ta televizor (v smislu "že muzejske vrednost") ponujali njihovega takrat najnovejšega, ki so ga imeli v proizvodnji. Firme Grunding za TV ni veè oz. so sedaj baje del neke turške kooperacije. Morda so tu še kakšni muzeji (v Nemèiji?). Je kdo od vas poznavalec, da bi mi dal kako dobro izhodišèe? hvala in lp
[img][/img]


Mogoèe kakšen tehniški muzej ali kaj podobnega , sam sem enkrat uredil Apple Imac 3g in ga dal na bolho , pa so me potem klicali iz tehniškega muzeja v Ljubljani , èe bi jim ga podaril. Pa sem.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
joztom



Pridružen/-a: Pon Jan 2013 11:07
Prispevkov: 1946
Kraj: Ljubljana

PrispevekObjavljeno: Tor Jan 03, 2023 20:16    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Reèe se GRUNDIG in ne grunding, ljudje iz sveta berejo te naše zgodbe.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
luka79



Pridružen/-a: Pet Mar 2011 15:36
Prispevkov: 1005
Kraj: Ljubljana

PrispevekObjavljeno: Tor Jan 03, 2023 21:16    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

joztom je napisal/a:
Reèe se GRUNDIG in ne grunding, ljudje iz sveta berejo te naše zgodbe.


Laughing
_________________
My leader told me to jump in the river. .The river was deep and the weather was winter. .After a sailer very kindly saved me, my leader told me, you'd better take it easy. .I took it so easy my leader called me lazy!
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Pokaži sporočila:   
Objavi novo temo   Odgovori na to temo    Kazalo po www.audio-kontakt.com forumu -> VINTAGE Časovni pas GMT + 2 uri, srednjeevropski - poletni čas
Stran 1 od 1

 
Pojdi na:  
Ne, ne moreš dodajati novih tem v tem forumu
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Ne, ne moreš urejati svojih prispevkov v tem forumu
Ne, ne moreš brisati svojih prispevkov v tem forumu
Ne ne moreš glasovati v anketi v tem forumu


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group


Zadnje teme - HI-FI

Zadnje teme - ostalo

VIDEOTEKA
© www.audio-kontakt.com  |  info@audio-kontakt.com  |  Pogoji uporabe