Pomoč pogostih vprašanjPomoč pogostih vprašanj   IščiIšči   Seznam članovSeznam članov   Skupine uporabnikovSkupine uporabnikov   Registriraj seRegistriraj se   Tvoj profilTvoj profil   Prijava za pregled zasebnih sporočilPrijava za pregled zasebnih sporočil   PrijavaPrijava 

Forumi in posledice...
Pojdi na stran Prejšnja  1, 2
 
Objavi novo temo   Odgovori na to temo    Kazalo po www.audio-kontakt.com forumu -> Ostalo
Poglej prejšnjo temo :: Poglej naslednjo temo  
Avtor Sporočilo
Antony



Pridružen/-a: Pon Maj 2008 8:37
Prispevkov: 295
Kraj: Žabnica

PrispevekObjavljeno: Pet Jul 31, 2009 20:30    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

audiofilstvo je paè hobi, kjer naj bi bila v ospredju glasba in zato verjetno prevladujejo ljudje, ki imajo glasbo radi (poleg tehnikalije seveda). To je en razlog zakaj je forum na boljšem nivoju kot drugje.

Drugi razlog pa je verjetno sama starost èlanov, saj audiofilstvo že zaradi prostora in financ ni v domeni osnovne šole, ampak zahteva situiranega èloveka Smile

Torej, èe povzamem, forum je na boljšem nivoju zato, ker je tematika bolj "lepa in prefinjena" in ker na njem sodelujejo malce bolj zreli ljudje (kar poglejte nekaj vroèih tem Wink ).

p.s.: audiofil, kateri recept za race pa priporoèaš?
_________________
Izdelava spletnih strani www.trsplet.com - www.tonimeglic.com
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
gorko1



Pridružen/-a: Pet Maj 2008 21:44
Prispevkov: 656
Kraj: MARIBOR

PrispevekObjavljeno: Pet Jul 31, 2009 22:39    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

djpiky je napisal/a:
Glede na druge predvsem raèunalniške forume, ste ziher 2 stopnièki višje. Kar se pa tièe glede nabijanja, zasmehovanja, žaljenja je pa na nekaterih forumih že prav banalno-neumno.

Tako da se zadnje èase obraèam še samo na tuje priznane forume, ko ne postajo 13 letni "vsevedi".


Huh,pa da vidiš kakšne avtomobilske forume. Se res vprašaš ali imajo nekateri èani IQ veèji od dvorebernega radiatorja. Moja Alfa je the best,kaj Alfa,Renault je zakon,ma kaki Renault,Audi povozi tvojega Renaulta, itd......juhubruhu! Laughing

LP,
Goran
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Pošlji E-sporočilo
drago67



Pridružen/-a: Čet Okt 2008 19:24
Prispevkov: 1088
Kraj: ljubljana

PrispevekObjavljeno: Pon Avg 03, 2009 12:06    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

gorko1 je napisal/a:
djpiky je napisal/a:
Glede na druge predvsem raèunalniške forume, ste ziher 2 stopnièki višje. Kar se pa tièe glede nabijanja, zasmehovanja, žaljenja je pa na nekaterih forumih že prav banalno-neumno.

Tako da se zadnje èase obraèam še samo na tuje priznane forume, ko ne postajo 13 letni "vsevedi".


Huh,pa da vidiš kakšne avtomobilske forume. Se res vprašaš ali imajo nekateri èani IQ veèji od dvorebernega radiatorja. Moja Alfa je the best,kaj Alfa,Renault je zakon,ma kaki Renault,Audi povozi tvojega Renaulta, itd......juhubruhu! Laughing

LP,
Goran


po osnovnem poklicu sem avtomehanik in sem vèasih 8 let delal v tem poklicu na osebnih vozilih,tovornjakih in avtobusih.svojega passata še vedno servisiram sam,ker ne želim da me proba zeznit kakšen mulo ki mi bi lahko bil sin,èeš tole je treba menjat a ni potrebe.zato se tistih avtomobilskih forumov tudi izogibam,ker je polno mulèkov ki so zelo pametni,v stilu matr imam naèipan avto .potem pa beremo oglase -prodam 3 bate za passata tdi 150 km (èetrtega pa ni ,seveda ker ga je sesulo ).noben od teh ljudi ki èipajo vam ne bo dal podatka za koliko je bolj obremenjena glavna gred ,glavni ležaji,ojnièni ležaji,teme bata,ki ga tudi preluknja vèasih ,itd.....in opažam na splošno da je dandanes polno folka ki nekaj nekje preberejo (celo napaèno) in se imajo za hudo pametne.ko je treba pa kaj narest je pa tema.pisat je lahko ,težje je to tudi narediti v praksi.

lp
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Gorazd



Pridružen/-a: Pon Maj 2008 14:44
Prispevkov: 316
Kraj: Sl. Bistrica

PrispevekObjavljeno: Pet Avg 07, 2009 08:00    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Evo ena cvetka iz avtokustiènega foruma:

Citiram:
Dober dan vsem ! Wink

No ker imam v audiju a3 take sedeže, da te res kar vse boli ko prilezeš ven, sem se odloèil da bi jih zamenjal. Na internetu sem zasledil športne sedeže, usnjene ni da ni, za dokaj solidno ceno. Edina pomankljivost pa je da nimajo stranskih air-bagov. V originalnih sedežih jih pa imam. Sedaj me pa zanima, èe ima kdo izkušnje s tem, da bi se to naknadno ugradili-premestili, ali naj na airbage paè pozabim


Citiram:
am ne, vsekakor ne mislim dajat za sedeže 400 € .. Jaz jih dobim za 100 oba. Sta pa bila v FIAT-u coupe. In bi moral samo malo vodila spremenit. Drugaèe pa naj bi pasalo, ker jih je tudi on imel v golf 3, tako da ne bi bilo problemov. Mislim pa da se mi za 100 € vsekakor splaèa, pa tudi èe nimam airbagov.

Citiram:
ja teli ko jih obm kupil so 100% bolši od originalnih. Mislim .. saj slabši so že težko Twisted Evil .. ja sej to bom js kr lepo nabavu, naprej jih bom še sigurn lohk prodau .. bom 1x mau posliku use da nam sam spamov skos kle po forumu.


Audiex bo ziher prepoznal uporabnika...

Skratka jaz ne razumem folka, kako je lahko tako butast?? Da bo zaèel odstranjevati vgrajeno varnost, ki mu lahko kdaj reši življenje samo zato, ker ima pretrd sedež? Katastrofa Shocked Shocked

Sicer so forumi dobrodošla popestritev in medmrežno druženje, vendar so nekateri forumi daleè pod nivojem in kakovost napisanih postov je hudo slaba..

Lp,G
_________________
"I am the master of my fate
I am the captain of my soul"

DanishAudiophileLoudspeakerIndustries
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo MSN Messenger - naslov
Vinylfan



Pridružen/-a: Sob Mar 2009 23:52
Prispevkov: 891
Kraj: Ljubljana

PrispevekObjavljeno: Pet Avg 07, 2009 22:50    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Mene to spominja na revijico Antena, ko je bila še v "malem formatu" in to ca 20 let nazaj... Notri je bila rubrika, v kateri so mladi spraševali dr. Košièka za nasvet... Vprašanja so bila v tem stilu: ... na prvem randiju me je fant poljubil... ali sem noseèa?
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
drago67



Pridružen/-a: Čet Okt 2008 19:24
Prispevkov: 1088
Kraj: ljubljana

PrispevekObjavljeno: Ned Avg 09, 2009 13:58    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Vinylfan je napisal/a:
Mene to spominja na revijico Antena, ko je bila še v "malem formatu" in to ca 20 let nazaj... Notri je bila rubrika, v kateri so mladi spraševali dr. Košièka za nasvet... Vprašanja so bila v tem stilu: ... na prvem randiju me je fant poljubil... ali sem noseèa?


ta rubrika je bila boljša kot vsi humoristièni šovi dandanes na tv. Laughing Laughing
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Vinylfan



Pridružen/-a: Sob Mar 2009 23:52
Prispevkov: 891
Kraj: Ljubljana

PrispevekObjavljeno: Tor Avg 11, 2009 11:49    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Sem pa opazil, da se tu nekateri pojavljajo kot kloni... Oziroma da delujejo pod dvemi psevdonimi... Ni mi jasno zakaj... A zato, da postavi vprašanje in potem odgovori nanj? Kot dve osebi?? Ali mi lahko kdo razloži, v èem je point tega?
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
mišolin



Pridružen/-a: Sob Dec 2008 19:04
Prispevkov: 441
Kraj: Maribor

PrispevekObjavljeno: Tor Avg 11, 2009 14:45    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Verjetno v razcepljeni osebnosti. Prvi ne ve, kaj dela drugi. Laughing Laughing Laughing
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Numb



Pridružen/-a: Tor Maj 2008 16:01
Prispevkov: 1127
Kraj: Ljubljana

PrispevekObjavljeno: Tor Avg 11, 2009 14:54    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Mogoèe ima pa kdo dva raèunalnika in ne ve da se lahko z istim nickom prijavi na obeh Laughing
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Vinylfan



Pridružen/-a: Sob Mar 2009 23:52
Prispevkov: 891
Kraj: Ljubljana

PrispevekObjavljeno: Tor Avg 11, 2009 14:59    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Mislim, da je namen povsem drugaèen...
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Senca



Pridružen/-a: Čet Maj 2008 7:25
Prispevkov: 888
Kraj: Logatec

PrispevekObjavljeno: Tor Avg 11, 2009 17:07    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

mišolin je napisal/a:
Verjetno v razcepljeni osebnosti. Prvi ne ve, kaj dela drugi. Laughing Laughing Laughing


Laughing Laughing Laughing
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Pokaži sporočila:   
Objavi novo temo   Odgovori na to temo    Kazalo po www.audio-kontakt.com forumu -> Ostalo Časovni pas GMT + 2 uri, srednjeevropski - poletni čas
Pojdi na stran Prejšnja  1, 2
Stran 2 od 2

 
Pojdi na:  
Ne, ne moreš dodajati novih tem v tem forumu
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Ne, ne moreš urejati svojih prispevkov v tem forumu
Ne, ne moreš brisati svojih prispevkov v tem forumu
Ne ne moreš glasovati v anketi v tem forumu


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group


Zadnje teme - HI-FI

Zadnje teme - ostalo

VIDEOTEKA
© www.audio-kontakt.com  |  info@audio-kontakt.com  |  Pogoji uporabe