Pomoč pogostih vprašanjPomoč pogostih vprašanj   IščiIšči   Seznam članovSeznam članov   Skupine uporabnikovSkupine uporabnikov   Registriraj seRegistriraj se   Tvoj profilTvoj profil   Prijava za pregled zasebnih sporočilPrijava za pregled zasebnih sporočil   PrijavaPrijava 

Iščem "mizarja" za izdelavo ohišja
Pojdi na stran Prejšnja  1, 2, 3
 
Objavi novo temo   Odgovori na to temo    Kazalo po www.audio-kontakt.com forumu -> Do-It-Yourself
Poglej prejšnjo temo :: Poglej naslednjo temo  
Avtor Sporočilo
vintagesonic



Pridružen/-a: Sre Mar 2010 17:24
Prispevkov: 1426
Kraj: Ljubljana

PrispevekObjavljeno: Pet Jul 22, 2022 16:31    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

LBaudio je napisal/a:
BTWVintagesonic - iz prebranega je razvidno da si ti tekmoval v dBCupu, ki ti je tako zelo trapast...jaz nisem nikoli, zakaj delas cepca iz mene ce si se ti udejstvoval v tem?

Koliko pa kdo zabije za sistem za doma ali za avto ali karkoli drugaga je pa odlocitev vsakega posameznika,...saj najbrz ne das nic zdraven......car audio scene pa ocitno tudi ne poznas, enako kot Sully


Saj vem da nima smisla, ampak vseeno. Od kje tebi ideja da sem sodeloval na dBCupu? Ni namen da prepričujem prepričanega, ampak malce si pa vseeno kontradiktoren v svojih pismenih izvajanjih. Po tvoje naj bi sodeloval na prej omenjenemu tekmovanju, po drugi strani pa očitno car audio scene ne poznam.
Z moje strani je bilo napisano, citiram:..............tekmovanja tipa Db Cup na katerih sem bil po naključju dvakrat prisoten ..............

Razumi kdor more takšno trditev.

Mislim da se da razbrati iz prejšnjega teksta, da me car audio sploh ne zanima in posledično imaš prav da car audio scene ne poznam. To mi ni problem priznati. Prav zaradi tega pa sem eksplicitno izrazil mnenje, da je bila moja ocena subjektivne narave. Preveri ! Upam da veš kaj pomeni izraz " SUBJEKTIVNOST ".

Želim ti še veliko uspeha na področju, ki se mene osebno čustveno sploh ne dotakne. Predvsem zaradi vloženih financ in ne estetike izdelave, da ne bo spet narobe razumljeno. Estetika je lahko vrhunska. O zvoku pa na temu mestu ne bi, ker je poanto povzel sully.

LP
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
vintagesonic



Pridružen/-a: Sre Mar 2010 17:24
Prispevkov: 1426
Kraj: Ljubljana

PrispevekObjavljeno: Pet Jul 22, 2022 16:37    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

sullly je napisal/a:
Sem štupido, ma ne toliko da bi se pustil vleči za nos:

2:0 zame Laughing če sod izključim, ma ni rečeno da se ne vrne, ima še dodatne opcije, hahaha


Bruno, ma nisi štupido, daleč od tega. Se posujem s pepelom in priznam, da je 2:0 zate Smile

Ampak ob priliki bomo naredili anketo ob mizi s pirom, kjer bomo naključnim desetim udeležencem postavili vprašanje, kaj si predstavljajo pod izrazom "boljšjak".

No pa da vidimo, če bo rezultat še vedno 2:0 ...Smile

LP
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
sullly



Pridružen/-a: Pon Avg 2021 17:26
Prispevkov: 387
Kraj: Globes

PrispevekObjavljeno: Sob Jul 23, 2022 12:42    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

vintagesonic je napisal/a:
sullly je napisal/a:
Sem štupido, ma ne toliko da bi se pustil vleči za nos:

2:0 zame Laughing če sod izključim, ma ni rečeno da se ne vrne, ima še dodatne opcije, hahaha


Bruno, ma nisi štupido, daleč od tega. Se posujem s pepelom in priznam, da je 2:0 zate Smile

Ampak ob priliki bomo naredili anketo ob mizi s pirom, kjer bomo naključnim desetim udeležencem postavili vprašanje, kaj si predstavljajo pod izrazom "boljšjak".

No pa da vidimo, če bo rezultat še vedno 2:0 ...Smile

LP

če bodo bolj-šljaknili ... Laughing

se splača potruditi prevesti italijanske podnapise; duhovito še pa še
https://www.youtube.com/watch?v=Rt2nZSFaVhQ
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Anddrej



Pridružen/-a: Pet Apr 2013 20:42
Prispevkov: 25
Kraj: Ljubljana

PrispevekObjavljeno: Pon Jul 25, 2022 19:51    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Taužnt postou, pa en-dva normalna predloga....vse ostalo pa raj k ne šrot.

Torej še enkrat...ne iščem navodil kako zadevo sanirat/obnovit/popravit. Tudi ne informacije kolk je dela s tem in na kaj vse je treba pazit.

Iščem možakarja, ki bi se lotil tega dela...dovolj razumljivo napisano?

Ali bo cena zame sprejemljiva ali ne...je moj problem in dotične osebe...ja?
Torej, če nimate kakih informacij v tej smeri...se vzdržite komentarjev...bo šlo?

@mcnaget: najlepša hvala za informacijo...preverim
_________________
lp

Andrej

http://www.cassettedeck-service.com
Električne naprave delujejo na dim. Ko dim iz njih pobegne...ne delujejo več...
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Obišči avtorjevo spletno stran Telefon: 041/304-777
luka79



Pridružen/-a: Pet Mar 2011 15:36
Prispevkov: 999
Kraj: Ljubljana

PrispevekObjavljeno: Pon Jul 25, 2022 20:53    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Anddrej, ti pa nisi kaj dosti na tem forumu Laughing
Saj se boš navadil, da je 95% mlatenja prazne slame.
_________________
My leader told me to jump in the river. .The river was deep and the weather was winter. .After a sailer very kindly saved me, my leader told me, you'd better take it easy. .I took it so easy my leader called me lazy!
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
LightBit



Pridružen/-a: Pon Okt 2017 23:11
Prispevkov: 2365
Kraj: Kranj

PrispevekObjavljeno: Pon Jul 25, 2022 22:46    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Očitno tukaj ni nikogar.
Mogoče daj sliko.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Anddrej



Pridružen/-a: Pet Apr 2013 20:42
Prispevkov: 25
Kraj: Ljubljana

PrispevekObjavljeno: Pet Jul 29, 2022 16:26    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

@luka79...ne nisem...ravno zaradi tega
@LightBit...kot kaže res ne

Ja nič...takle mamo.

Pa lep pozdrav.
_________________
lp

Andrej

http://www.cassettedeck-service.com
Električne naprave delujejo na dim. Ko dim iz njih pobegne...ne delujejo več...
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Obišči avtorjevo spletno stran Telefon: 041/304-777
Pokaži sporočila:   
Objavi novo temo   Odgovori na to temo    Kazalo po www.audio-kontakt.com forumu -> Do-It-Yourself Časovni pas GMT + 2 uri, srednjeevropski - poletni čas
Pojdi na stran Prejšnja  1, 2, 3
Stran 3 od 3

 
Pojdi na:  
Ne, ne moreš dodajati novih tem v tem forumu
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Ne, ne moreš urejati svojih prispevkov v tem forumu
Ne, ne moreš brisati svojih prispevkov v tem forumu
Ne ne moreš glasovati v anketi v tem forumu


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group


Zadnje teme - HI-FI

Zadnje teme - ostalo

VIDEOTEKA
© www.audio-kontakt.com  |  info@audio-kontakt.com  |  Pogoji uporabe