Pomoč pogostih vprašanjPomoč pogostih vprašanj   IščiIšči   Seznam članovSeznam članov   Skupine uporabnikovSkupine uporabnikov   Registriraj seRegistriraj se   Tvoj profilTvoj profil   Prijava za pregled zasebnih sporočilPrijava za pregled zasebnih sporočil   PrijavaPrijava 

Marantz 7015

 
Objavi novo temo   Odgovori na to temo    Kazalo po www.audio-kontakt.com forumu -> Domači kino
Poglej prejšnjo temo :: Poglej naslednjo temo  
Avtor Sporočilo
dule80



Pridružen/-a: Pet Jun 2014 14:33
Prispevkov: 209
Kraj: Domžale

PrispevekObjavljeno: Pon Sep 13, 2021 07:35    Naslov sporočila: Marantz 7015 Odgovori s citatom

Lp
Pri hiši je nov marantz sr7015 z veliko nastavitvami katere sem nekako uspel
nastavit. Problem se pa pojavi ko hočem z daljincem od tv-ja (samsung) vklopit vse komponente naenkrat se pravi avr tv in neon box. Probal vse živo ampak mi ne rata. Drugače s tem daljincem ni problema prestavlavljat kanalov glasnost in tudi ko ugasnem se vse ugasne naenkrat.
Vse to in tudi priklop vseh naprav mi je delalo prej z prejšnim avr-jem onkyo.
Prosim za pomoč hvala
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
luka79



Pridružen/-a: Pet Mar 2011 15:36
Prispevkov: 996
Kraj: Ljubljana

PrispevekObjavljeno: Pon Sep 13, 2021 07:48    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Probaj vklop verige z daljinskim od AVR.
_________________
My leader told me to jump in the river. .The river was deep and the weather was winter. .After a sailer very kindly saved me, my leader told me, you'd better take it easy. .I took it so easy my leader called me lazy!
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
dule80



Pridružen/-a: Pet Jun 2014 14:33
Prispevkov: 209
Kraj: Domžale

PrispevekObjavljeno: Tor Sep 14, 2021 18:25    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Zaenkrat brez rešitve
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
mcnaget



Pridružen/-a: Čet Nov 2012 12:28
Prispevkov: 144
Kraj: Gorenjska

PrispevekObjavljeno: Tor Sep 14, 2021 19:08    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

dule80 je napisal/a:
Zaenkrat brez rešitve


Gledam navodila od daljinca za ta aparat pa piše , da je treba neke kode vnest in registrirat naprave , da lahko uporabljaš vklop izklop za zunanje naprave, če kaj pomaga drugače to je mišljeno za daljinec od Marantza za Samsung tv pa ne vem preverit.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
dule80



Pridružen/-a: Pet Jun 2014 14:33
Prispevkov: 209
Kraj: Domžale

PrispevekObjavljeno: Tor Sep 14, 2021 19:35    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Ja za daljinec od marantza rabiš kode je pa trik da za eon box jih nimam samsung jih ma pa miljavžnt
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
mcnaget



Pridružen/-a: Čet Nov 2012 12:28
Prispevkov: 144
Kraj: Gorenjska

PrispevekObjavljeno: Tor Sep 14, 2021 19:54    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

dule80 je napisal/a:
Ja za daljinec od marantza rabiš kode je pa trik da za eon box jih nimam samsung jih ma pa miljavžnt


Možno , če se gre za Telemach eon imam Sony tv in box pa mislim , da nisem kaj nastavljal v boxu ampak mi ga daljinec od boxa prižge in ugasne tv , mogoče kakšen posvet na Telemach tehnični pomoči ..
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
mcnaget



Pridružen/-a: Čet Nov 2012 12:28
Prispevkov: 144
Kraj: Gorenjska

PrispevekObjavljeno: Tor Sep 14, 2021 20:01    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

dule80 je napisal/a:
Ja za daljinec od marantza rabiš kode je pa trik da za eon box jih nimam samsung jih ma pa miljavžnt


Kaj je za en model tv-ja Samsung?
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Pokaži sporočila:   
Objavi novo temo   Odgovori na to temo    Kazalo po www.audio-kontakt.com forumu -> Domači kino Časovni pas GMT + 2 uri, srednjeevropski - poletni čas
Stran 1 od 1

 
Pojdi na:  
Ne, ne moreš dodajati novih tem v tem forumu
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Ne, ne moreš urejati svojih prispevkov v tem forumu
Ne, ne moreš brisati svojih prispevkov v tem forumu
Ne ne moreš glasovati v anketi v tem forumu


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group


Zadnje teme - HI-FI

Zadnje teme - ostalo

VIDEOTEKA
© www.audio-kontakt.com  |  info@audio-kontakt.com  |  Pogoji uporabe