Pomoč pogostih vprašanjPomoč pogostih vprašanj   IščiIšči   Seznam članovSeznam članov   Skupine uporabnikovSkupine uporabnikov   Registriraj seRegistriraj se   Tvoj profilTvoj profil   Prijava za pregled zasebnih sporočilPrijava za pregled zasebnih sporočil   PrijavaPrijava 

Tidal
Pojdi na stran Prejšnja  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 25, 26, 27  Naslednja
 
Objavi novo temo   Odgovori na to temo    Kazalo po www.audio-kontakt.com forumu -> CD, Vinil, DVD, Blu-ray
Poglej prejšnjo temo :: Poglej naslednjo temo  
Avtor Sporočilo
luka79



Pridružen/-a: Pet Mar 2011 15:36
Prispevkov: 999
Kraj: Ljubljana

PrispevekObjavljeno: Tor Apr 13, 2021 10:29    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Edvard je napisal/a:
Telemach + Tidal?


Ja. Res je. Sam sem bil začuden, ko mi je oče rekel da ima on tudi Tidal, na televiziji (komunikatorju). Nisem pa vedel, da je prešaltal na Telemach. Zdaj si deliva "family" subscription, saj je prek mojega navadnega računa ven metalo njemu ali pa meni.

Zdaj pa moje vprašanje. Kako si organizirate albume?
Zdi se mi, da bi Tidal lahko enostavno ponudil neko obliko organizacije albumov posamezniku, personalizirano. Na varjanto Blues, Rock, Electro, Classic... Ker pod "my albums" je lahko hitro tudi 1000 enot. Nevem, kako imate to urejeno ostali?
_________________
My leader told me to jump in the river. .The river was deep and the weather was winter. .After a sailer very kindly saved me, my leader told me, you'd better take it easy. .I took it so easy my leader called me lazy!
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
epic



Pridružen/-a: Sob Nov 2009 15:12
Prispevkov: 188
Kraj: Ljubljana

PrispevekObjavljeno: Tor Apr 13, 2021 10:54    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

No, to, kako sta se z ocetom abonirala na Tidal prek Telemacha me pa res zanima. Namrec - Telemach na nobeni spletni strani izvzemsi informacije o tem, da bo ponudil pretakanje Tidlovih vsebin ne nudi moznosti narocila za slednje. Bom zelo vesel, ako me poducis o nasprotnem.

TV komunikator? EON kista, predpostavljam.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
luka79



Pridružen/-a: Pet Mar 2011 15:36
Prispevkov: 999
Kraj: Ljubljana

PrispevekObjavljeno: Tor Apr 13, 2021 12:27    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

epic je napisal/a:
No, to, kako sta se z ocetom abonirala na Tidal prek Telemacha me pa res zanima. Namrec - Telemach na nobeni spletni strani izvzemsi informacije o tem, da bo ponudil pretakanje Tidlovih vsebin ne nudi moznosti narocila za slednje. Bom zelo vesel, ako me poducis o nasprotnem.

TV komunikator? EON kista, predpostavljam.


To je tako, kot bi se želel v knjižnico včlaniti na upravni enoti. Ne gre.
Gre pa tako, da se včlaniš/aboniraš na Tidal appu ali spletni strani. Potem greš na TV, izbereš Tidal, izbereš vpiši se (ali poveži se, nisem več siguren kaj tam ponudi), ponudi ti kodo v obliki "KJBGTQ" in tam tudi piše da na napravi, kjer imaš registriran Tidal račun, v brskalniku vpišeš "tidal.connect..." (nekaj takega, ne spomnim se na pamet, ampak ti piše naslov) in tako se ti "TV" poveže s tvojim Tidal računom. Ustvarit nov račun, ali se z obstoječim vpisat, pa ne moreš.
_________________
My leader told me to jump in the river. .The river was deep and the weather was winter. .After a sailer very kindly saved me, my leader told me, you'd better take it easy. .I took it so easy my leader called me lazy!
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
raptor



Pridružen/-a: Čet Jan 2014 11:03
Prispevkov: 175
Kraj: LJ

PrispevekObjavljeno: Sre Apr 14, 2021 00:27    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Ja, ampak za to ne rabis telemacha, samo pametno napravo s katero je mozno instalirat Tidal aplikacijo Laughing
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
epic



Pridružen/-a: Sob Nov 2009 15:12
Prispevkov: 188
Kraj: Ljubljana

PrispevekObjavljeno: Sre Apr 14, 2021 08:43    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Tocno tako. Clovek bi pricakoval, da bo Tidal znotraj Telemachove ponudbe zapakiran v kaksnega od njihovih sicersnjih paketov, pa temu, ocitno, ni tako.

Je pa sicer hrvaska Telemach stran, na kateri se oglasuje Tidal ze postavljena, potek registracije je povsem enak, kot bi se rigistriral neodvisno od Telemacha, ni pa se mi ljubilo raziskovat, kako stvari izgledajo cenovno.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
luka79



Pridružen/-a: Pet Mar 2011 15:36
Prispevkov: 999
Kraj: Ljubljana

PrispevekObjavljeno: Sre Apr 14, 2021 13:46    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

raptor je napisal/a:
Ja, ampak za to ne rabis telemacha, samo pametno napravo s katero je mozno instalirat Tidal aplikacijo Laughing


Človek je vprašal kako deluje. Kaj je tu smešnega? Mogoče pa nebi rad kupoval dodatne naprave? Dovolj je soliden dac (ali katerikoli dac z optiko). Telefone z netom pa itak imamo vsi.
_________________
My leader told me to jump in the river. .The river was deep and the weather was winter. .After a sailer very kindly saved me, my leader told me, you'd better take it easy. .I took it so easy my leader called me lazy!
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
raptor



Pridružen/-a: Čet Jan 2014 11:03
Prispevkov: 175
Kraj: LJ

PrispevekObjavljeno: Sre Apr 14, 2021 21:11    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Moj philipsov tv je prisel ze tudi z instalirano spotify aplikacijo, pa to ne pomeni, da ga philips podpira. Telemach bo sigurno ponujal kake pakete kot npr. Telekom deezer. To kar mislis, da je to to, pac ni. In smesno mi je, ker odkrivas na novo toplo vodo. To kar ti opisujes je prednost vseh smart naprav doma in ne neka specificna naveza.

Se pa strinjam s tabo glede tovrstne resitve. Bi te pa opozoril na nekaj pri vsem tem (imam tudi sam Telemach): zvok je BISTVENO boljsi, ce streamas na box preko Tidalove aplikacije na telefonu, kot pa direktno iz instalirane aplikacije na boxu. Sem probal ze vse mozne variante povezave in streamanja (tudi preko tv), pa je ta najboljsa-cisto na nivoju CD playerja.[/u]
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
luka79



Pridružen/-a: Pet Mar 2011 15:36
Prispevkov: 999
Kraj: Ljubljana

PrispevekObjavljeno: Sre Apr 14, 2021 21:36    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

raptor je napisal/a:
Moj philipsov tv je prisel ze tudi z instalirano spotify aplikacijo, pa to ne pomeni, da ga philips podpira. Telemach bo sigurno ponujal kake pakete kot npr. Telekom deezer. To kar mislis, da je to to, pac ni. In smesno mi je, ker odkrivas na novo toplo vodo. To kar ti opisujes je prednost vseh smart naprav doma in ne neka specificna naveza.

Se pa strinjam s tabo glede tovrstne resitve. Bi te pa opozoril na nekaj pri vsem tem (imam tudi sam Telemach): zvok je BISTVENO boljsi, ce streamas na box preko Tidalove aplikacije na telefonu, kot pa direktno iz instalirane aplikacije na boxu. Sem probal ze vse mozne variante povezave in streamanja (tudi preko tv), pa je ta najboljsa-cisto na nivoju CD playerja.[/u]


Toplo vodo odkrivam? In to na novo? In mislim da je to to?
Jah ni kaj.
To je rešitev za tiste ki nimajo skoz telefona v roki (recimo starejša populacija), sam imam povsem drugače urejeno (kolikor globoko sem pač odkril vrelec, na novo).

Se pravi, vse pametne naprave imajo to opcijo? Kako da potem tvoj Philips nima? A si ti malo navihan, oziroma skušaš biti?
Zaradi takih pametnjakovičev je šel ta forum v popoln zaton.
_________________
My leader told me to jump in the river. .The river was deep and the weather was winter. .After a sailer very kindly saved me, my leader told me, you'd better take it easy. .I took it so easy my leader called me lazy!
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
raptor



Pridružen/-a: Čet Jan 2014 11:03
Prispevkov: 175
Kraj: LJ

PrispevekObjavljeno: Sre Apr 14, 2021 21:55    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Dvakrat vdahni, se enkrat preberi kaj sem napisal, pa malo google odpri Wink
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
mcnaget



Pridružen/-a: Čet Nov 2012 12:28
Prispevkov: 144
Kraj: Gorenjska

PrispevekObjavljeno: Čet Apr 15, 2021 06:37    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Tidal imaš lahko na katerikoli napravi z Android sistemom novejšim , na komunikatorju ali tv-ju greš v google play pa potegneš dol in namestiš pa je ampak to še vedno pomeni registracijo in nakup na Tidalu. Po moje je poanta v tem kako kdaj in , če sploh bo Telemach ponudil Tidal v svojih paketih ali nam bo spet zaračunal. Na hrvaškem Telemachu je samo v enem paketu brezplačen pa še to je mobilni paket drugega nisem našel.

lpz
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
luka79



Pridružen/-a: Pet Mar 2011 15:36
Prispevkov: 999
Kraj: Ljubljana

PrispevekObjavljeno: Čet Apr 15, 2021 07:49    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

mcnaget je napisal/a:
Tidal imaš lahko na katerikoli napravi z Android sistemom novejšim , na komunikatorju ali tv-ju greš v google play pa potegneš dol in namestiš pa je ampak to še vedno pomeni registracijo in nakup na Tidalu. Po moje je poanta v tem kako kdaj in , če sploh bo Telemach ponudil Tidal v svojih paketih ali nam bo spet zaračunal. Na hrvaškem Telemachu je samo v enem paketu brezplačen pa še to je mobilni paket drugega nisem našel.

lpz


To sploh ni res. Jaz na svojem A1 tega ne morem. Vidim pa, da bi ti mel nekaj zastonj Rolling Eyes In če misliš da je tisto, kar si ti našel, zastonj račun na Tidalu...potem sem zares ostal brez besed.
V bistvu je to enako kot pri namenskih streamerjih. Še vedno se moraš registrirat prek androida oziroma pcja in to napravo povezat z ono napravo.
_________________
My leader told me to jump in the river. .The river was deep and the weather was winter. .After a sailer very kindly saved me, my leader told me, you'd better take it easy. .I took it so easy my leader called me lazy!
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
luka79



Pridružen/-a: Pet Mar 2011 15:36
Prispevkov: 999
Kraj: Ljubljana

PrispevekObjavljeno: Čet Apr 15, 2021 07:52    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

raptor je napisal/a:
Dvakrat vdahni, se enkrat preberi kaj sem napisal, pa malo google odpri Wink


Hvala, redno izvajam dihalne vaje. Nisem prišel po kvazi medicinski nasvet, teh je danes povsod na pretek. Še enkrat preberi, kaj sem zares vprašal in kaj je vprašal tisti, komur je bil moj odgovor namenjen. Dihaj pa kakor te je volja. Wink
_________________
My leader told me to jump in the river. .The river was deep and the weather was winter. .After a sailer very kindly saved me, my leader told me, you'd better take it easy. .I took it so easy my leader called me lazy!
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
raptor



Pridružen/-a: Čet Jan 2014 11:03
Prispevkov: 175
Kraj: LJ

PrispevekObjavljeno: Čet Apr 15, 2021 08:11    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Trije ti enako govorimo, ti pa se kar po svoje... Very Happy
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
luka79



Pridružen/-a: Pet Mar 2011 15:36
Prispevkov: 999
Kraj: Ljubljana

PrispevekObjavljeno: Čet Apr 15, 2021 09:12    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

raptor je napisal/a:
Trije ti enako govorimo, ti pa se kar po svoje... Very Happy


Govorite nekaj kar vem in kar ni nihče vprašal. Da bomo natančni. Shocked Original vprašanje si lahko vsak prebere.
_________________
My leader told me to jump in the river. .The river was deep and the weather was winter. .After a sailer very kindly saved me, my leader told me, you'd better take it easy. .I took it so easy my leader called me lazy!
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
mcnaget



Pridružen/-a: Čet Nov 2012 12:28
Prispevkov: 144
Kraj: Gorenjska

PrispevekObjavljeno: Sob Apr 17, 2021 11:25    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

luka79 je napisal/a:
mcnaget je napisal/a:
Tidal imaš lahko na katerikoli napravi z Android sistemom novejšim , na komunikatorju ali tv-ju greš v google play pa potegneš dol in namestiš pa je ampak to še vedno pomeni registracijo in nakup na Tidalu. Po moje je poanta v tem kako kdaj in , če sploh bo Telemach ponudil Tidal v svojih paketih ali nam bo spet zaračunal. Na hrvaškem Telemachu je samo v enem paketu brezplačen pa še to je mobilni paket drugega nisem našel.

lpz


To sploh ni res. Jaz na svojem A1 tega ne morem. Vidim pa, da bi ti mel nekaj zastonj Rolling Eyes In če misliš da je tisto, kar si ti našel, zastonj račun na Tidalu...potem sem zares ostal brez besed.
V bistvu je to enako kot pri namenskih streamerjih. Še vedno se moraš registrirat prek androida oziroma pcja in to napravo povezat z ono napravo.


Kot vam je soforumaš že povedal prebrati se pozanimati pa bo. A1 ima komunikator na Linux-u in torej kot sem dejal v svojem prispevku na Android napravah , lepo berljivo , kar se tiče tega zastonj pa podobno sem naročnik Tidal-a in podobnih zadev že kar nekaj časa.

lpz
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Pokaži sporočila:   
Objavi novo temo   Odgovori na to temo    Kazalo po www.audio-kontakt.com forumu -> CD, Vinil, DVD, Blu-ray Časovni pas GMT + 2 uri, srednjeevropski - poletni čas
Pojdi na stran Prejšnja  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 25, 26, 27  Naslednja
Stran 5 od 27

 
Pojdi na:  
Ne, ne moreš dodajati novih tem v tem forumu
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Ne, ne moreš urejati svojih prispevkov v tem forumu
Ne, ne moreš brisati svojih prispevkov v tem forumu
Ne ne moreš glasovati v anketi v tem forumu


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group


Zadnje teme - HI-FI

Zadnje teme - ostalo

VIDEOTEKA
© www.audio-kontakt.com  |  info@audio-kontakt.com  |  Pogoji uporabe