Pomoč pogostih vprašanjPomoč pogostih vprašanj   IščiIšči   Seznam članovSeznam članov   Skupine uporabnikovSkupine uporabnikov   Registriraj seRegistriraj se   Tvoj profilTvoj profil   Prijava za pregled zasebnih sporočilPrijava za pregled zasebnih sporočil   PrijavaPrijava 

aktivni zvoènik-kateri
Pojdi na stran Prejšnja  1, 2
 
Objavi novo temo   Odgovori na to temo    Kazalo po www.audio-kontakt.com forumu -> HI-FI
Poglej prejšnjo temo :: Poglej naslednjo temo  
Avtor Sporočilo
Medved123



Pridružen/-a: Ned Mar 2021 11:33
Prispevkov: 2
Kraj: Koèevje

PrispevekObjavljeno: Ned Mar 28, 2021 12:21    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Pozdravljeni,

tudi sam kupujem aktivni zvoènik z bluetoothom, saj bomo glede na trenutno stanje prosti èas še naprej preživljali v ožjih korgih. Glede cene trenutno še nisem omejen. Išèem veèji zvoènik, ki bi ga lahko uporabil za druženja in praznovanja. Gledal sem zvoènik Blaupunkt PA20 klik in JBL PARTYBOX 310 klik, ki je enkrat dražji. Zanima me, èe je kdo preizkusil te "karaoke sisteme" in bi znal povedati kaj dobiš za 200€ in kaj za 400€.


Nazadnje urejal/a Medved123 Pon Mar 29, 2021 09:08; skupaj popravljeno 2 krat
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
ambasador



Pridružen/-a: Sre Feb 2011 19:52
Prispevkov: 5984
Kraj: Izola

PrispevekObjavljeno: Ned Mar 28, 2021 15:41    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Primerjava izbranih modelov pokaĹľe:

Z nakupom dveh Blaupunktov dobiš dva mikrofona in dva daljinca. Pa brezžièno jih lahko povežeš v stereo. Dva istoèasno pomeni podvojitev glasnosti.
Na drugi strani, za isti denar, dobiš en JBL, brez daljinca in brez mikrofona; mono. Ziher je glasnejši od enega Blaupunkta, ne pa da od dveh.
Sploh pa dva lahko postaviš da pokrijeta tako veèji teritorij kot tudi bolj enakomerno.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
raptor



Pridružen/-a: Čet Jan 2014 11:03
Prispevkov: 175
Kraj: LJ

PrispevekObjavljeno: Ned Mar 28, 2021 23:50    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Dvomim, da ti tu gor zares lahko kdo pomaga. Precikiraj na youtubu kanal oluv's gadgets. Po mojih izkusnjah ima kar realne reviewe.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
joztom



Pridružen/-a: Pon Jan 2013 11:07
Prispevkov: 1946
Kraj: Ljubljana

PrispevekObjavljeno: Pon Mar 29, 2021 18:26    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

So ti povedali, da je Blaupunkt zadosti. Kako to na YT ocenjujete, kot oni èudni Japonci pa monitorji.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Medved123



Pridružen/-a: Ned Mar 2021 11:33
Prispevkov: 2
Kraj: Koèevje

PrispevekObjavljeno: Tor Mar 30, 2021 15:40    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Sem še malo pogledal kaj je na tržišèu in našel cenovno primerljiva modela. Blaupunkt PS11DB uradna stran in JBL PartyBox 100 uradna stran. Pogledal sem kakšna je razlika moèi pri obeh zvoènikih in ugotovil, da je RMS moè Blaupunkta 90W in peak power 1200W pri JBL pa 160 W (RMS?). Zanima me kako proizvajalci definirajo moè aktivnih zvoènikov in èe so podatki pri komericilanih zvoènikih sploh relevantni. Najverjetneje gre tukaj za razliko v definiciji RMS, max in peak value, saj ima JBL 2 x 5.25" woofer in Blaupunkt 2 x 10", razlika v moèi pa je v prid JBLa velika.



Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
sg



Pridružen/-a: Pon Maj 2013 10:39
Prispevkov: 70
Kraj: Lj

PrispevekObjavljeno: Sre Mar 31, 2021 13:36    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Iz pripetih specifikacij lahko zakljuèiš samo to, da so lažne, ker je pri prvih izkoristek 100 % pri drugih pa > 100 %.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Pokaži sporočila:   
Objavi novo temo   Odgovori na to temo    Kazalo po www.audio-kontakt.com forumu -> HI-FI Časovni pas GMT + 2 uri, srednjeevropski - poletni čas
Pojdi na stran Prejšnja  1, 2
Stran 2 od 2

 
Pojdi na:  
Ne, ne moreš dodajati novih tem v tem forumu
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Ne, ne moreš urejati svojih prispevkov v tem forumu
Ne, ne moreš brisati svojih prispevkov v tem forumu
Ne ne moreš glasovati v anketi v tem forumu


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group


Zadnje teme - HI-FI

Zadnje teme - ostalo

VIDEOTEKA
© www.audio-kontakt.com  |  info@audio-kontakt.com  |  Pogoji uporabe