Pomoč pogostih vprašanjPomoč pogostih vprašanj   IščiIšči   Seznam članovSeznam članov   Skupine uporabnikovSkupine uporabnikov   Registriraj seRegistriraj se   Tvoj profilTvoj profil   Prijava za pregled zasebnih sporočilPrijava za pregled zasebnih sporočil   PrijavaPrijava 

Nanotec - Skupinski nakup
Pojdi na stran Prejšnja  1, 2, 3

Objavi novo temo   Odgovori na to temo    Kazalo po www.audio-kontakt.com forumu -> Do-It-Yourself
Poglej prejšnjo temo :: Poglej naslednjo temo  
Avtor Sporočilo
Roogi58

Pridružen/-a: Čet Jul 2010 11:02
Kraj: Murska Sobota

PrispevekObjavljeno: Pet Mar 05, 2021 09:42    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Znanec, ki je poznavalec, me je prepričal, da naj ostanem kar na tem kar imam, tako da se umikam.
joztom

Pridružen/-a: Pon Jan 2013 11:07
Kraj: Ljubljana

PrispevekObjavljeno: Pet Mar 05, 2021 10:52    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Zadovoljiv in zmogljiv kabel je vsekakor dobrodošel v vsakem sistemu in za vedno. Mnogi prisegajo na žive primerjave in poskuse, to te nič ne stane. V audio sistemu naj bi bilo vse zmogljivosti in kapacitete uravnotežene. Zato ni vseeno, če na izhode natikaš 16mm2 dragocen kabel, napojen z zlatim koloidnim oljem, na dovodu pa imaš računalniškega 3x0,75mm2 revčeka, vtaknjenega v eLeclercov podaljšek za 6€. Treba si je naštudirati konsistentno zaporedje kapacitetni in kvalitetno enakovrednih materialov in izbrati smiselne investicije. Izplen je vrhunski zvok za tak denar. Na koncu poznavalci, brez da kaj prižgeš, že v ugasnjeni konfiguraciji začutijo, koliko znanja je vloženo v kompatibilnost vsega in ali je znanje temelj poslušanja, ali je razlog sestava preveč denarja in ubrisanost na hobi. Podobno kot v fotografiji, kjer sem bil zraven dolga leta. Kaj vse so ljudje nosili obešeno čez ramo brez repa in glave, slik pa od nikoder. Pa brez zamere, zaupaj vase in poslušaj s svojimi uhi.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
benma

Pridružen/-a: Ned Jan 2011 17:12
Kraj: Kamnica

PrispevekObjavljeno: Pet Mar 05, 2021 11:23    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Ko sem preizkušal razne interkonekte in napajalne kable, sem ugotovil, da je v mojem sistemu razlika precejšnja, če uporabim kvalitetnejši xlr interkonekt med DAC in amp. ali pa samo kvalitetnejši napajalni kabel za amp. Če hkrati zamenjam xlr in napajalni kabel za amp, ni razlika nič večja kot v prvem primeru. Nisem pa imel možnosti, da bi hkrati zamenjal xlr kabel in tudi oba napajalna kabla za DAC in amp.

Skratka, dela ne zmanjka...
Nazaj na vrh
Aleksander44

Pridružen/-a: Čet Avg 2020 17:55
Kraj: Grosuplje

PrispevekObjavljeno: Pet Mar 05, 2021 12:14    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Joztom, se opravičujem. Saj se nočem oglašati, večinoma samo berem. Odziv na skrajne bizarnosti v tem hobiju so me zanimale.
Nazaj na vrh
kraljmatjaz

Pridružen/-a: Čet Maj 2008 21:27
Kraj: Gorica

PrispevekObjavljeno: Sre Mar 10, 2021 16:59    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Malo zanimanja, škoda.
Vsekakor do 15/3 kogar zanima.

Tema je namenjena GROUP_BUY Nanotech kablov.

O vsem ostalem pa teče razprava v sorodnih temah.

Lp,
Miran
kraljmatjaz

Pridružen/-a: Čet Maj 2008 21:27
Kraj: Gorica

PrispevekObjavljeno: Pon Mar 15, 2021 17:05    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Nismo dosegli minimalnega števila interesentov oz.minimalne količine kablov.
Zamujena priložnost za zelo ugoden nakup kvalitetnih kablov. Škoda.

Lp,
Miran
Pokaži sporočila:   
Objavi novo temo   Odgovori na to temo    Kazalo po www.audio-kontakt.com forumu -> Do-It-Yourself Časovni pas GMT + 2 uri, srednjeevropski - poletni čas
Pojdi na stran Prejšnja  1, 2, 3
Stran 3 od 3

Pojdi na:  
Ne, ne moreš dodajati novih tem v tem forumu
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Ne, ne moreš urejati svojih prispevkov v tem forumu
Ne, ne moreš brisati svojih prispevkov v tem forumu
Ne ne moreš glasovati v anketi v tem forumu