Pomoč pogostih vprašanjPomoč pogostih vprašanj   IščiIšči   Seznam članovSeznam članov   Skupine uporabnikovSkupine uporabnikov   Registriraj seRegistriraj se   Tvoj profilTvoj profil   Prijava za pregled zasebnih sporočilPrijava za pregled zasebnih sporočil   PrijavaPrijava 

Squeezebox tema
Pojdi na stran Prejšnja  1, 2, 3 ... 138, 139, 140

Objavi novo temo   Odgovori na to temo    Kazalo po www.audio-kontakt.com forumu -> HI-FI
Poglej prejšnjo temo :: Poglej naslednjo temo  
Avtor Sporočilo
LightBit

Pridružen/-a: Pon Okt 2017 23:11
Kraj: Kranj

PrispevekObjavljeno: Sre Feb 10, 2021 09:10    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

benma je napisal/a:
Nič slabega o 2L. Tudi sam imam en njihov 24/192 album. Sem se malo poigral s spektralno analizo posameznih komadov in sem s svojim laičnim vidom opazil, da bi kar nekaj komadov komot spravili v 96k, eden pa je zelo blizu 44,1k (priloga). Ker imamo na sliki komad, ki je deklariran kot 192k, pomeni v tem primeru najvišja vrsta na ekranu 96k. (96x2=192).

Tukaj še šuma ni. Tale je očitno upsamplan 44,1kHz.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
benma

Pridružen/-a: Ned Jan 2011 17:12
Kraj: Kamnica

PrispevekObjavljeno: Sre Feb 10, 2021 09:42    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

To je pošteno: za svoj denar dobiš polno informacijo (44,1k), ne 3/4 lufta.

Nazaj na vrh
Tma

Pridružen/-a: Pet Nov 2010 3:06
Kraj: Nova Gorica

PrispevekObjavljeno: Sre Feb 10, 2021 21:47    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Napišite Mortenu Lindbergu kaj ste odkrili...

LP, Tomi
Nazaj na vrh
luka79

Pridružen/-a: Pet Mar 2011 15:36
Kraj: Ljubljana

PrispevekObjavljeno: Ned Feb 21, 2021 17:55    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Se komu sanja zakaj folder skopiran s hdd in streaman s kompa (win10) predstavi skladbe brez oštevilčenja...po abecedi. Gre pa za live gapless album in je dost sitna zadeva. Z zunanjega hdd prek usb predvaja gapless in prikaže skladbe pravilno oštevilčene.
Tako da mi ni jasno. V win sem že nastavil da celotno mapo z glasbo priotizira kot glasbene datoteke, da prečita tudi dodatno indeksiranje itd...nič ne pomaga. Takih je nekaj albumov, vsi ostali so kot mora biti.
My leader told me to jump in the river. .The river was deep and the weather was winter. .After a sailer very kindly saved me, my leader told me, you'd better take it easy. .I took it so easy my leader called me lazy!
Nazaj na vrh
Pokaži sporočila:   
Objavi novo temo   Odgovori na to temo    Kazalo po www.audio-kontakt.com forumu -> HI-FI Časovni pas GMT + 2 uri, srednjeevropski - poletni čas
Pojdi na stran Prejšnja  1, 2, 3 ... 138, 139, 140
Stran 140 od 140

Pojdi na:  
Ne, ne moreš dodajati novih tem v tem forumu
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Ne, ne moreš urejati svojih prispevkov v tem forumu
Ne, ne moreš brisati svojih prispevkov v tem forumu
Ne ne moreš glasovati v anketi v tem forumu