Pomoč pogostih vprašanjPomoč pogostih vprašanj   IščiIšči   Seznam članovSeznam članov   Skupine uporabnikovSkupine uporabnikov   Registriraj seRegistriraj se   Tvoj profilTvoj profil   Prijava za pregled zasebnih sporočilPrijava za pregled zasebnih sporočil   PrijavaPrijava 

Roon labs
Pojdi na stran Prejšnja  1, 2

Objavi novo temo   Odgovori na to temo    Kazalo po www.audio-kontakt.com forumu -> HI-FI
Poglej prejšnjo temo :: Poglej naslednjo temo  
Avtor Sporočilo
boogie

Pridružen/-a: Pon Maj 2009 9:58
Kraj: Ljubljana

PrispevekObjavljeno: Sre Mar 22, 2017 17:12    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Zaradi kroničnega pomanjkanja časa se v tej smeri še nisem igral. Je pa v prvem planu:)
lumpi

Pridružen/-a: Sre Jan 2009 11:23
Kraj: LJUBLJANA

PrispevekObjavljeno: Pet Nov 27, 2020 20:18    Naslov sporočila: Roon black friday Odgovori s citatom

Roon labs v črnem petku 3 mesece za 1$.
V korona obdobju in obilu časa morda za preizkusiti.

https://roonlabs.com/
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
bogomir 4051

Pridružen/-a: Tor Dec 2008 19:42
Kraj: ljubljana

PrispevekObjavljeno: Sob Nov 28, 2020 01:16    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Naložil Roon, Roon Server in Android App. Zdaj moram pa samo še šoferca naredit, pa šibamo. Jutri, dons je že pozno. Bom poročal.

lpm
speci

Pridružen/-a: Čet Dec 2013 15:02

PrispevekObjavljeno: Sob Dec 05, 2020 12:20    Naslov sporočila: Roon Odgovori s citatom

Miro je kaj novega
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Telefon: 040 414 768
bogomir 4051

PrispevekObjavljeno: Sob Dec 05, 2020 12:58    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Hja no, Roon zaenkrat ni najbolj po mojem okusu. Moti me, da ves čas hoče, recimo iz zunanjega trdega diska, importirati celotno ploščo ali komad in namestiti v spomin naprave, kjer je nameščen Core.
V nastavitvah mi recimo ne ponudi native dsd opcije za moj strimer Matrix, ki je sicer v njegovem seznamu priporočenih naprav. Nasploh so težave z izborom autputa in njegovo vklopitvijo.
Kar pa se tiče podatkov, ki jih nudi, pa je prvak. Zvokovno nimam pripomb, mislim pa, da je moj strimer boljši, v primeru direkt usb vhoda na njegov plejer, kot pa usb iz Roona na strimer, uporabljen kot usb dac. Pa tudi Tidal in MQA direkt v strimer iz native aplikacije je boljše, kot čez Roon.Bom ga pa še naprej raziskoval.
Zaenkrat se mi zdi jRiver boljši, čeprav je manj vpadljiv in mogoče že malo zastarel.
Foobar proti prejšnima nima za zenf.
Winamp, zadnji update, zvokovno niti ne zaostaja, ne pozna pa dsd.

lpm
dr.sah

Pridružen/-a: Sob Sep 2008 21:41

PrispevekObjavljeno: Sob Dec 05, 2020 13:17    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

poglej desno spodaj v streamerju, tam imas dodatne nastavitve za vsako audio cono.
Nazaj na vrh
bogomir 4051

PrispevekObjavljeno: Sob Dec 05, 2020 13:21    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Verjetno misliš v Roon nastavitvah. To sem sem vse probaval, ampak je to malo štorasto.
lpm
mcnaget

Pridružen/-a: Čet Nov 2012 12:28
Kraj: Gorenjska

PrispevekObjavljeno: Sob Dec 05, 2020 13:46    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

bogomir 4051 je napisal/a:
Hja no, Roon zaenkrat ni najbolj po mojem okusu. Moti me, da ves čas hoče, recimo iz zunanjega trdega diska, importirati celotno ploščo ali komad in namestiti v spomin naprave, kjer je nameščen Core.
V nastavitvah mi recimo ne ponudi native dsd opcije za moj strimer Matrix, ki je sicer v njegovem seznamu priporočenih naprav. Nasploh so težave z izborom autputa in njegovo vklopitvijo.
Kar pa se tiče podatkov, ki jih nudi, pa je prvak. Zvokovno nimam pripomb, mislim pa, da je moj strimer boljši, v primeru direkt usb vhoda na njegov plejer, kot pa usb iz Roona na strimer, uporabljen kot usb dac. Pa tudi Tidal in MQA direkt v strimer iz native aplikacije je boljše, kot čez Roon.Bom ga pa še naprej raziskoval.
Zaenkrat se mi zdi jRiver boljši, čeprav je manj vpadljiv in mogoče že malo zastarel.
Foobar proti prejšnima nima za zenf.
Winamp, zadnji update, zvokovno niti ne zaostaja, ne pozna pa dsd.

Ne vem , če on importira vsako ploščo posebej vsakokrat, nisem zasledil na, disku vidim aktivnost verjeto bere sproti al tud ne bom preveril.V nastavitvah imam izbran zunanji disk prej je vse kar je blo na disku prebral in označil z ovitki in pač informacijami o albumu potem pa gasa tko kot je rekel dr.sah je spoadaj desno izbrani output in direktno na squeez preko toppinga D90 na naprej.

lpz

lpm
Nazaj na vrh
bogomir 4051

PrispevekObjavljeno: Sob Dec 05, 2020 13:52    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Verjetno misliš v Roon nastavitvah. To sem sem vse probaval, ampak je to malo štorasto.
lpm
Pokaži sporočila:   
Objavi novo temo   Odgovori na to temo    Kazalo po www.audio-kontakt.com forumu -> HI-FI Časovni pas GMT + 2 uri, srednjeevropski - poletni čas
Pojdi na stran Prejšnja  1, 2
Stran 2 od 2

Pojdi na:  
Ne, ne moreš dodajati novih tem v tem forumu
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Ne, ne moreš urejati svojih prispevkov v tem forumu
Ne, ne moreš brisati svojih prispevkov v tem forumu
Ne ne moreš glasovati v anketi v tem forumu