Pomoč pogostih vprašanjPomoč pogostih vprašanj   IščiIšči   Seznam članovSeznam članov   Skupine uporabnikovSkupine uporabnikov   Registriraj seRegistriraj se   Tvoj profilTvoj profil   Prijava za pregled zasebnih sporočilPrijava za pregled zasebnih sporočil   PrijavaPrijava 

Slušalke za na pot
Pojdi na stran Prejšnja  1, 2
 
Objavi novo temo   Odgovori na to temo    Kazalo po www.audio-kontakt.com forumu -> HI-FI
Poglej prejšnjo temo :: Poglej naslednjo temo  
Avtor Sporočilo
submat50



Pridružen/-a: Tor Nov 2009 18:05
Prispevkov: 613
Kraj: Ljubljana

PrispevekObjavljeno: Čet Sep 17, 2020 15:38    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

akacjan je napisal/a:
Imam Grado 325e, odlične slušalke !! Očitajo jim agresivnost, ki je ne slišim z mojo robo ( Dr.fly Cobalt/ Mytek Brooklyn+...) . Bas je bolj suh, ampak dobro slišen v ( zadostno ) globino, srednji so fenomenalni ( bp) visoki so lepi in zadostni...


Hvala za informacije. Imaš tudi kakšno informacijo Grado 325e vs 225e.

lp
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
akacjan



Pridružen/-a: Tor Maj 2010 19:39
Prispevkov: 207
Kraj: Ljubljana

PrispevekObjavljeno: Čet Sep 17, 2020 23:38    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Nimam...ampak že osnovni Grado 60, se mi zdi zanimiv, tako da kar kupiš je pomoje ok
Lp
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
akacjan



Pridružen/-a: Tor Maj 2010 19:39
Prispevkov: 207
Kraj: Ljubljana

PrispevekObjavljeno: Čet Sep 17, 2020 23:42    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Če že debatiramo o Gradu, ko sem dobil 325, sem bil tako navdušen na sredino spektra, da so bile HD800 nekaj časa v senci😜
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Pestilence.



Pridružen/-a: Tor Maj 2008 10:34
Prispevkov: 2583
Kraj: Škofja Loka

PrispevekObjavljeno: Pet Sep 18, 2020 07:30    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

https://www.audiopro.si/si/studijske-slusalke/8160-03447209.html

Če ti pašejo zaprte slušalke.
Nekateri imajo raje M40x, naj bi bile bolj nevtralne, M50x pa težje na basu.

Pri nas to prodaja Audio Pro, mogoče se prej splača poklicat kaj imajo na zalogi in kaj ne, ter kaj se da sprobat.
_________________
Music was my refuge. I could crawl into the space between the notes and curl my back to loneliness.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
ico



Pridružen/-a: Ned Maj 2013 10:00
Prispevkov: 193
Kraj: kranj

PrispevekObjavljeno: Pet Sep 18, 2020 07:52    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

lix je napisal/a:
Oprosti, sem mislil, da te zanima kvaliteta zvoka.
Jaz se ne spoznam na zvok 200e.

lix

Very Happy dobra...
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
LightBit



Pridružen/-a: Pon Okt 2017 23:11
Prispevkov: 2365
Kraj: Kranj

PrispevekObjavljeno: Pet Sep 18, 2020 08:18    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Jaz sem z zvokom Audio-Technica ATH-MSR7 zadovoljen. Moti me le hitro razpadanje mehkih delov.
Sicer sem želel kupiti M50x pa niso bile na zalogi.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
lix



Pridružen/-a: Ned Jan 2016 3:17
Prispevkov: 501
Kraj: Med Koprom in Trstom

PrispevekObjavljeno: Pet Sep 18, 2020 11:27    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Audio Technica Ath Msr-7 so izjemno dobre slušalke, za "razpadanje" bo verjetno krivda na ne dovolj kvalitetnem ojačevalniku. Marsikatera slušalka zaigra šele, ko jo priklopiš na pravi pogon.

lix
_________________
"Ne moreš dobiti pudinga, če ne poješ mesa."
P. Floyd
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
LightBit



Pridružen/-a: Pon Okt 2017 23:11
Prispevkov: 2365
Kraj: Kranj

PrispevekObjavljeno: Pet Sep 18, 2020 14:03    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Mislil sem dobesedno "razpadanje". Tisto "umetno usnje" odpada.
Peno okrog ušes res lahko zamenjaš, ampak na obroču pa ne moreš kar tako zamenjat in potem imaš črn prhljaj.
Kar je sicer problem mnogih slušalk.

Zvok je res dober, edino na Hi-Fi show-u sem jih enkrat za hec probal pa je bilo obupno.
Ne vem kaj so naredili, ampak dvomim da je bil razlog samo v MacBooku na katerega so bile priklopljene. Morda so predvajali 3x kompresirane posnetke iz Youtuba.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
lix



Pridružen/-a: Ned Jan 2016 3:17
Prispevkov: 501
Kraj: Med Koprom in Trstom

PrispevekObjavljeno: Pon Sep 21, 2020 12:57    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Zaradi vsesplošne apatije nadaljujem v rahlem izvenmišjaku (offtopic).

Je ni slušalke kateri se ne bi dalo zamenjati kosov, vsaj pod mojimi rokami sem vedno dokazal svojo trmo. Če ni originalnih rezervnih kosov, se vzame neoriginalne, če tudi tega ni, pa se earpade sešije. Pozor, vsaka sprememba materiala BISTVENO vpliva na zvok.

Verjetno sva na istem showu poslušala iste slušalke iz istega Maca. Jaz imam pri sebi vedno USB ključek z izborom WAV posnetkov. Do ključka - katastrofa, z ključkom super. Če me ne bi žulilo, da že imam kakih deset parov doma, bi AT dodal v mojo zbirko še tistega dne, brez kaj dosti pomislekov.
_________________
"Ne moreš dobiti pudinga, če ne poješ mesa."
P. Floyd
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
LightBit



Pridružen/-a: Pon Okt 2017 23:11
Prispevkov: 2365
Kraj: Kranj

PrispevekObjavljeno: Tor Sep 22, 2020 15:29    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

lix je napisal/a:
Verjetno sva na istem showu poslušala iste slušalke iz istega Maca. Jaz imam pri sebi vedno USB ključek z izborom WAV posnetkov. Do ključka - katastrofa, z ključkom super. Če me ne bi žulilo, da že imam kakih deset parov doma, bi AT dodal v mojo zbirko še tistega dne, brez kaj dosti pomislekov.

Verjetno bo držalo.
So pa okrog 200€. Kar se tiče teme.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Pokaži sporočila:   
Objavi novo temo   Odgovori na to temo    Kazalo po www.audio-kontakt.com forumu -> HI-FI Časovni pas GMT + 2 uri, srednjeevropski - poletni čas
Pojdi na stran Prejšnja  1, 2
Stran 2 od 2

 
Pojdi na:  
Ne, ne moreš dodajati novih tem v tem forumu
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Ne, ne moreš urejati svojih prispevkov v tem forumu
Ne, ne moreš brisati svojih prispevkov v tem forumu
Ne ne moreš glasovati v anketi v tem forumu


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group


Zadnje teme - HI-FI

Zadnje teme - ostalo

VIDEOTEKA
© www.audio-kontakt.com  |  info@audio-kontakt.com  |  Pogoji uporabe