Pomoč pogostih vprašanjPomoč pogostih vprašanj   IščiIšči   Seznam članovSeznam članov   Skupine uporabnikovSkupine uporabnikov   Registriraj seRegistriraj se   Tvoj profilTvoj profil   Prijava za pregled zasebnih sporočilPrijava za pregled zasebnih sporočil   PrijavaPrijava 

preskakovanje skladb na LMS (Squeezebox) in Tidalu

 
Objavi novo temo   Odgovori na to temo    Kazalo po www.audio-kontakt.com forumu -> HI-FI
Poglej prejšnjo temo :: Poglej naslednjo temo  
Avtor Sporočilo
BorisV



Pridružen/-a: Sob Okt 2014 13:23
Prispevkov: 10
Kraj: Maribor

PrispevekObjavljeno: Tor Sep 08, 2020 09:24    Naslov sporočila: preskakovanje skladb na LMS (Squeezebox) in Tidalu Odgovori s citatom

Pozdravljeni,

imam težavo s preskakovanjem pesmi na Tidalu: upravljam ga na desktop računalniku, ojačevalec imam povezan s Squeezebox Touch in zdaj s kablom priklopljen na router, doslej sem poslušal wifi, brez težav, pojavile pa so se ob uporabi kabla, ki zveni bolje od wifi: pesmi na Tidalu ni mogoče prevrteti naprej, predčasno se velikokrat, ne pa vedno, pred koncem komada zažene nova pesem, včasih ne deluje tipka "pause".

Pogledal sem tuje forume, kaj pravijo o preskakovanju pesmi in kaj bi bilo lahko narobe v nastavitvah Squeezeboxa, a sem doslej neuspešen glede ponujenih predlogov.

Če ima kdo med vami tovrstne izkušnje ali morda pozna rešitev, bom neskončno hvaležen. Hvala.

Sicer imam: LMS verzija 7.9.3., SB Touch 7.8.0
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Pokaži sporočila:   
Objavi novo temo   Odgovori na to temo    Kazalo po www.audio-kontakt.com forumu -> HI-FI Časovni pas GMT + 2 uri, srednjeevropski - poletni čas
Stran 1 od 1

 
Pojdi na:  
Ne, ne moreš dodajati novih tem v tem forumu
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Ne, ne moreš urejati svojih prispevkov v tem forumu
Ne, ne moreš brisati svojih prispevkov v tem forumu
Ne ne moreš glasovati v anketi v tem forumu


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group


Zadnje teme - HI-FI

Zadnje teme - ostalo

VIDEOTEKA
© www.audio-kontakt.com  |  info@audio-kontakt.com  |  Pogoji uporabe