Pomoč pogostih vprašanjPomoč pogostih vprašanj   IščiIšči   Seznam članovSeznam članov   Skupine uporabnikovSkupine uporabnikov   Registriraj seRegistriraj se   Tvoj profilTvoj profil   Prijava za pregled zasebnih sporočilPrijava za pregled zasebnih sporočil   PrijavaPrijava 

Nova igraĆØa je doma......
Pojdi na stran Prejšnja  1, 2, 3 ... 105, 106, 107 ... 163, 164, 165  Naslednja
 
Objavi novo temo   Odgovori na to temo    Kazalo po www.audio-kontakt.com forumu -> HI-FI
Poglej prejšnjo temo :: Poglej naslednjo temo  
Avtor Sporočilo
ambasador



Pridružen/-a: Sre Feb 2011 19:52
Prispevkov: 5984
Kraj: Izola

PrispevekObjavljeno: Ned Jan 19, 2020 14:08    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

ƈe želiÅ” veĆØ mesa v zvoku menjaj Mcintosha za Accuphaseja, menjaj stojala...
------------------------------------------------------------------------------------
Prej poskusi to:
podvojiti kvadraturo žic, kar omogoĆØi bolj mesnat zvok. DrugaĆØe pa tudi interkonekt kabli morajo biti masivni za željeni rezultat.
Zadeva stoji tako, da za hitro pretakanje amperaže, ki jo potrebuje zvoĆØnik na bas/midbas podroĆØju - ne sme biti ozkih grl. To je moja izkuÅ”nja. Sicer lahko nabijaÅ” moĆØnejÅ”e ojaĆØevalce, a bo isti kabel vedno omejitev za težo, meso, polnost v zvoku.
Po drugi strani imam izkuÅ”njo kako presenetljivo že 2x50W ojaĆØevalec profitira na polnosti zvokov z debelimi kabli.

Definitivno ni za stiskaĆØe, Å”krte avdiofile. Ti so zaradi svoje Å”krtosti (Å”paranje tam kjer ni potrebe in ko niti ne stane kdove koliko) obsojeni na tanke, cvileĆØe zvoke. ElektriĆØarji so prepriĆØani da je 2x2,5mm2 zadosti. HoĆØejo imeti svoj prav - in prav jim tudi bodi.
_________________
Carpe Diem
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
benma



Pridružen/-a: Ned Jan 2011 17:12
Prispevkov: 1533
Kraj: Kamnica

PrispevekObjavljeno: Ned Jan 19, 2020 14:53    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

ambasador je napisal/a:
ƈe želiÅ” veĆØ mesa v zvoku menjaj Mcintosha za Accuphaseja, menjaj stojala...
------------------------------------------------------------------------------------
Prej poskusi to:
podvojiti kvadraturo žic, kar omogoĆØi bolj mesnat zvok. DrugaĆØe pa tudi interkonekt kabli morajo biti masivni za željeni rezultat.
Zadeva stoji tako, da za hitro pretakanje amperaže, ki jo potrebuje zvoĆØnik na bas/midbas podroĆØju - ne sme biti ozkih grl. To je moja izkuÅ”nja. Sicer lahko nabijaÅ” moĆØnejÅ”e ojaĆØevalce, a bo isti kabel vedno omejitev za težo, meso, polnost v zvoku.
Po drugi strani imam izkuÅ”njo kako presenetljivo že 2x50W ojaĆØevalec profitira na polnosti zvokov z debelimi kabli.

Definitivno ni za stiskaĆØe, Å”krte avdiofile. Ti so zaradi svoje Å”krtosti (Å”paranje tam kjer ni potrebe in ko niti ne stane kdove koliko) obsojeni na tanke, cvileĆØe zvoke. ElektriĆØarji so prepriĆØani da je 2x2,5mm2 zadosti. HoĆØejo imeti svoj prav - in prav jim tudi bodi.


Glede žic: žice sicer prinesejo nekaj, vendar so zgolj zaĆØimba. ƈe je Å”nicl trd ali zažgan, mu nobena zaĆØimba ne pomaga. ƈe sistem ne zveni dobro, mu nobene žice ne morejo pomagati, da bo zvenel dobro, lahko pa žice zvok nekoliko izboljÅ”ajo. Glede na to, da zvoĆØnika nista preveĆØ narazen, bo v naÅ”em primeru vpliv debelejÅ”ih žic minimalen. ƈe prav vidim, ima kolega trenutno zvoĆØniÅ”ke kable od Audioquest in to ne ravno najnižji model.

Ko sem bil nekaj ĆØasa ĆØlan Harbethovega foruma HUG, sem tam naletel na precej postov, v katerih so lastniki Harbethov pisali, da se je zelo poznala sprememba postavitve v prostoru. Precej jih uporablja low cost zvoĆØniÅ”ke kable VanDamme razliĆØnih debelin.

ƈe prav vidim, ima naÅ” kolega, razen mcintosha, v sistemu tudi komponento Naim. To mi vse deluje nekoliko temno, pretemno za Harbethe, Å”e posebej za staro petico, ki je znana po svoji zadržanosti, v primerjavi z modelom plus. Kabli tega ne bodo reÅ”ili. No, to je moje mnenje, na osnovi mojih izkuÅ”enj z raznimi žicami, Harbethom in informacij z interneta.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
ajka



Pridružen/-a: Tor Maj 2008 10:00
Prispevkov: 3181
Kraj: Sežana

PrispevekObjavljeno: Ned Jan 19, 2020 15:47    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

benma je napisal/a:
Ne vem sicer za stari shl5, po mojih razmeroma kratkih izkuÅ”njah s plusom (ki naj bi bil Å”e nekoliko živahnejÅ”i od stare petice) potrebujejo Harbethi hiter, nevtralen do nekoliko svetlejÅ”i in razmeroma moĆØan amp z dobro resolucijo. V nasprotnem primeru znajo biti nekoliko zateženi.

ƈeprav imajo bas refleks luknjo na sprednji strani, potrebujejo okrog sebe (tudi zadaj) precej prostora. Ena od znaĆØilnosti Harbethov je, da igrajo vse stranice zvoĆØnika.


LP
OjaĆØevalci starejÅ”ega datuma, vsaj veĆØina, vkljuĆØno z omenjenimi Mcintosh_i in Accuphase_ji imajo malo teman, zadenfan zvok... Ker zaradi cenovne nedostopnosti audiofili nimajo izkuÅ”enj z novejÅ”imi modeli pridejo do napaĆØnih zakljuĆØkov in pisanja po forumih, da se potem kar na sploÅ”no okarakterizira doloĆØene firme za nek "zvoĆØni peĆØat" ...
Žal ali pa na sreĆØo ni tako, naprimer omenjeni Accuphase je od cca leta 2000 do sedaj napravil skokovit napredek, ĆØeprav so po videzu vsi podobni se je naprimer pri "integrircih" samo damping faktor iz skromnih 100 dvignil impozantnih 1000, velja za naprimer najnovejÅ”i model i ... E 800 Shocked Shocked
Kaj to pomeni v zvoku ?
Si lahko samo predstavlajte, kaj lahko pride ven iz Harbethov ShockedShocked
_________________
~ ** ~
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Telefon: -
LightBit



Pridružen/-a: Pon Okt 2017 23:11
Prispevkov: 2365
Kraj: Kranj

PrispevekObjavljeno: Ned Jan 19, 2020 16:03    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

@okoyono probaj malo premakniti zvoĆØnike za veĆØ "mesa".
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
okoyono



Pridružen/-a: Tor Apr 2019 0:25
Prispevkov: 125
Kraj: Ptuj

PrispevekObjavljeno: Ned Jan 19, 2020 18:10    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Hvala za nasvet, probavam s premikanjem po prostoru, vendar so to postavitve za pat minut, sistem je v dnevni sobi, ki je ob enem tudi igralnica majhnega otroka. Saj ne da bi mi zvok predstavljal problem, zelo sem zadovoljen s tem kar imam, vem pa kam stremim in uĆØim se kako priti do željenega zvoka. Vsekakor pa mi je vÅ”eĆØ topel mehak, organski zvok.
Bom navedel kaj je v sistemu.
- 1967 McIntosh MA5100
- Kuzma Stabi 2 + Stogi + Nagaoka mp 110
- Naim DVD 5 - predelan v cd player
- Pro-Ject Dock Box
- interkonekti - Van Den Hul mc silver
- zvoĆØniÅ”ki - Audioquest Pikes Peak + dbs + Kimber jumpers
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
benma



Pridružen/-a: Ned Jan 2011 17:12
Prispevkov: 1533
Kraj: Kamnica

PrispevekObjavljeno: Ned Jan 19, 2020 19:00    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

okoyono je napisal/a:
Hvala za nasvet, probavam s premikanjem po prostoru, vendar so to postavitve za pat minut, sistem je v dnevni sobi, ki je ob enem tudi igralnica majhnega otroka. Saj ne da bi mi zvok predstavljal problem, zelo sem zadovoljen s tem kar imam, vem pa kam stremim in uĆØim se kako priti do željenega zvoka. Vsekakor pa mi je vÅ”eĆØ topel mehak, organski zvok.
Bom navedel kaj je v sistemu.
- 1967 McIntosh MA5100
- Kuzma Stabi 2 + Stogi + Nagaoka mp 110
- Naim DVD 5 - predelan v cd player
- Pro-Ject Dock Box
- interkonekti - Van Den Hul mc silver
- zvoĆØniÅ”ki - Audioquest Pikes Peak + dbs + Kimber jumpers

Zadovoljstvo nad obstojeĆØim je najboljÅ”a odloĆØitev. Uživaj!
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
vojko



Pridružen/-a: Ned Maj 2008 16:50
Prispevkov: 940
Kraj: LJUBLJANA

PrispevekObjavljeno: Ned Jan 19, 2020 19:36    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

SistemĆØiĆØl je pizicatto, ĆØisto vse ok. Tudi kabli povsem ok. Van Den Hul silver lepo paÅ”e, Audioquest nimajo nobenega problema z amperažo in "presekom"...Harbreth 100% dela s ĆØisto simpl kabli, ne rabi bogvekaj.

McIntosh MA5100 je krasen ojaĆØevalec, toĆØno to kar ti je vÅ”eĆØ: topel organski, pa dinamiĆØen, "mehak" oz. "razmehĆØan" ni, kar lepo zareže....Njegov zvok je daleĆØ od "zademfanega", - tu kar nekaj nakladajo, gre za ĆØisto pavÅ”alne predsodke. Ravno kasnejÅ”a "post audio Å”ola" po 1978 cca., ko so zaĆØeli opreirati s povratno vezavo (feedback) , ki jim je omogoĆØila velike izhodne moĆØi brez popaĆØenj (in so bili obsedeni z njimi), ter obsedeni z niskimi TDH meritvami ima (ki ih je omogoĆØil feedback) popolnoma "fleh", neživ, in nenaraven zvok....VkljuĆØno z Acuphasse.

Cerebralen, vrhunske merive, velika moĆØ zvok pa crknena riba, linearen, "sto odtenkov sive", ĆØiste ĆØrne in ĆØiste bele, pravega kontrasta pa nikjer. .....Damping faktor nima veze z "živahostjo, živostjo, toplo naravnostjo" zvoka. Samo in zgolj s kontrolo. NajboljÅ”i ferÅ”ti ranga 15-25W do cca 1978 so muzikaliĆØno bolj živi, z bistveno veĆØjo naravno dinamiko od sive in "mrtve" kasnejÅ”e generacije velikih moĆØi in nizkega TDH..ja 80-tih. Pojejo jih za malo malico.
BoljŔega skoraj nebi mogel dobiti, - glede na tvoj okus.

Edino kar je za naredit je seveda od stene. In bistveno , Å”trom!!!!!!!!! Sposodi si loĆØilni transformator (glej da ima vsaj 800W) pa boÅ” videl, kako bo zvok zaživel vse okoli zvoĆØnikov.

Benma ima prav:" hiter, nevtralen do nekoliko svetlejÅ”i in razmeroma moĆØan amp z dobro resolucijo". Ampak potem res dober, ne nekaj old-school in napol. ala Acuphasse., brezveze. Potem bo res korak naprej, zvok tudi po karakterju drugaĆØen, ne vidim pa za to potrebe, ĆØe ti paÅ”e muzikaliĆØen, živ, naraven zvok. Ga že imaÅ”. Lahko par let uživaÅ” s tem.

ƈe greÅ” v ojaĆØevalec "nove Å”ole" ti priporoĆØam Laknerjev tamali First one, ali pa tole:https://www.kinki-studio.com/ex-m1
https://6moons.com/audioreviews2/kinki/1.html

To bo res "pognalo" in "zapelo", - kar Harbrethi znajo....RabiÅ” pa potem tudi dober DAC, da bo "to to".

Lp,
V
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
delfinus



Pridružen/-a: Tor Apr 2008 8:55
Prispevkov: 1627
Kraj: LaŔko

PrispevekObjavljeno: Ned Jan 19, 2020 20:29    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Hoj,
zelo lepo. Lep ambient in sestavljeno z andohtjo in okusom. Imam Harbeth SHL5 Plus, ki je furan na Gryphon Callisto 2200.
Bi poudaril Vojkov predlog glede stroma. Sam sem cisto na koncu dodal Isotek Aquarius filter. S tem upgrejdom sistema dobis resolucijo na basu in se vec telesnosti. Znatno bolj opazno izboljsanje kot bilokateri kabel. Vse ostale kable sem prakticno dowgrejdal, ker je bilo boljse z znatno cenejsimi.

zvocniski: Cardas Golden Cross -> Belkin Pure AV (ne se smejat odlicna PCOCC zadeva)
IC: Nordost Heimdall -> Funk Tonstudiotechnik BS-2 (boljse kot 5x drazji Heimdall).
Napajalni so pa moje remekdelo ze od prej -> Tempoelectric + Oyaide konektorji.

lp, d.
_________________
If it sound good and it feel good, then it's musical - James Brown
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
benma



Pridružen/-a: Ned Jan 2011 17:12
Prispevkov: 1533
Kraj: Kamnica

PrispevekObjavljeno: Ned Jan 19, 2020 20:50    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Glede Isotek Aquariusa, ki ga imam tudi sam: Po mojem mnenju je to sicer nekoliko bolj moĆØna, vendar tudi zgolj zaĆØimba, ki generalnega znaĆØaja zvoka ne bo spremenila, bo pa zvok precej izboljÅ”ala, kot je napisal @delfinus. No, Å”trom filter je dobrodoÅ”el v vsakem resnem sistemu. PriporoĆØam ti, da filter predhodno preizkusiÅ” na svojem sistemu. Isti filtri imajo na razliĆØnih sistemih in na razliĆØnih lokacijah razliĆØne uĆØinke.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
delfinus



Pridružen/-a: Tor Apr 2008 8:55
Prispevkov: 1627
Kraj: LaŔko

PrispevekObjavljeno: Ned Jan 19, 2020 22:20    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Se en nasvet glede postavitve Harbethov. Loci spodnjo ploskev zvocnika od teh stojalckov. Uporabi kaksne mal visje bumponcke.

lp, d.
_________________
If it sound good and it feel good, then it's musical - James Brown
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
okoyono



Pridružen/-a: Tor Apr 2019 0:25
Prispevkov: 125
Kraj: Ptuj

PrispevekObjavljeno: Ned Jan 19, 2020 22:32    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Hvala vsem, glede Å”troma mi da misliti. Moram testirat. Tudi distanĆØniki, spajki kakorkoli že so na poti (med zvoĆØnikim in mizico). Vse komponente stojino na ebenovini, tudi zvoĆØniki dobijo takÅ”ne.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
ajka



Pridružen/-a: Tor Maj 2008 10:00
Prispevkov: 3181
Kraj: Sežana

PrispevekObjavljeno: Pon Jan 20, 2020 03:09    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

vojko je napisal/a:
SistemĆØiĆØl je pizicatto, ĆØisto vse ok. Tudi kabli povsem ok. Van Den Hul silver lepo paÅ”e, Audioquest nimajo nobenega problema z amperažo in "presekom"...Harbreth 100% dela s ĆØisto simpl kabli, ne rabi bogvekaj.

McIntosh MA5100 je krasen ojaĆØevalec, toĆØno to kar ti je vÅ”eĆØ: topel organski, pa dinamiĆØen, "mehak" oz. "razmehĆØan" ni, kar lepo zareže....Njegov zvok je daleĆØ od "zademfanega", - tu kar nekaj nakladajo, gre za ĆØisto pavÅ”alne predsodke. Ravno kasnejÅ”a "post audio Å”ola" po 1978 cca., ko so zaĆØeli opreirati s povratno vezavo (feedback) , ki jim je omogoĆØila velike izhodne moĆØi brez popaĆØenj (in so bili obsedeni z njimi), ter obsedeni z niskimi TDH meritvami ima (ki ih je omogoĆØil feedback) popolnoma "fleh", neživ, in nenaraven zvok....VkljuĆØno z Acuphasse.

Cerebralen, vrhunske merive, velika moĆØ zvok pa crknena riba, linearen, "sto odtenkov sive", ĆØiste ĆØrne in ĆØiste bele, pravega kontrasta pa nikjer. .....Damping faktor nima veze z "živahostjo, živostjo, toplo naravnostjo" zvoka. Samo in zgolj s kontrolo. NajboljÅ”i ferÅ”ti ranga 15-25W do cca 1978 so muzikaliĆØno bolj živi, z bistveno veĆØjo naravno dinamiko od sive in "mrtve" kasnejÅ”e generacije velikih moĆØi in nizkega TDH..ja 80-tih. Pojejo jih za malo malico.
BoljŔega skoraj nebi mogel dobiti, - glede na tvoj okus.

Edino kar je za naredit je seveda od stene. In bistveno , Å”trom!!!!!!!!! Sposodi si loĆØilni transformator (glej da ima vsaj 800W) pa boÅ” videl, kako bo zvok zaživel vse okoli zvoĆØnikov.

Benma ima prav:" hiter, nevtralen do nekoliko svetlejÅ”i in razmeroma moĆØan amp z dobro resolucijo". Ampak potem res dober, ne nekaj old-school in napol. ala Acuphasse., brezveze. Potem bo res korak naprej, zvok tudi po karakterju drugaĆØen, ne vidim pa za to potrebe, ĆØe ti paÅ”e muzikaliĆØen, živ, naraven zvok. Ga že imaÅ”. Lahko par let uživaÅ” s tem.

ƈe greÅ” v ojaĆØevalec "nove Å”ole" ti priporoĆØam Laknerjev tamali First one, ali pa tole:https://www.kinki-studio.com/ex-m1
https://6moons.com/audioreviews2/kinki/1.html

To bo res "pognalo" in "zapelo", - kar Harbrethi znajo....RabiÅ” pa potem tudi dober DAC, da bo "to to".

Lp,
V


LP

Preberi Ŕe eeeenkrat :

Ker zaradi cenovne nedostopnosti audiofili nimajo izkuÅ”enj z novejÅ”imi modeli pridejo do napaĆØnih zakljuĆØkov in pisanja po forumih, da se potem kar na sploÅ”no okarakterizira doloĆØene firme za nek "zvoĆØni peĆØat" ...

Ne bi rad polemiziral, ma koliko teh ojaĆØevalcev si imel doma v resnem sistemu in jih resno testiral, medsebojno primerjal, da tako na horuk ocenjujeÅ”, verjamem, da Accuphaseja nobenega, da ga odpikaÅ” kar tako Rolling Eyes Rolling Eyes

PS.:Pojmi ,ki jih opisujeÅ” so veĆØ ali manj vÅ”eĆØni a žal polni koloracij !!!
Aja, kje je pa naravnost in nevtralnost in Å”e kaj, za katerim se veĆØina nas trudi Rolling Eyes Rolling Eyes
_________________
~ ** ~
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Telefon: -
ambasador



Pridružen/-a: Sre Feb 2011 19:52
Prispevkov: 5984
Kraj: Izola

PrispevekObjavljeno: Pon Jan 20, 2020 11:26    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

benma je napisal/a:

Glede žic: žice sicer prinesejo nekaj, vendar so zgolj zaĆØimba. ƈe je Å”nicl trd ali zažgan, mu nobena zaĆØimba ne pomaga. ƈe sistem ne zveni dobro, mu nobene žice ne morejo pomagati, da bo zvenel dobro, lahko pa žice zvok nekoliko izboljÅ”ajo. Glede na to, da zvoĆØnika nista preveĆØ narazen, bo v naÅ”em primeru vpliv debelejÅ”ih žic minimalen. ƈe prav vidim, ima kolega trenutno zvoĆØniÅ”ke kable od Audioquest in to ne ravno najnižji model.

Ko sem bil nekaj ĆØasa ĆØlan Harbethovega foruma HUG, sem tam naletel na precej postov, v katerih so lastniki Harbethov pisali, da se je zelo poznala sprememba postavitve v prostoru. Precej jih uporablja low cost zvoĆØniÅ”ke kable VanDamme razliĆØnih debelin.


Vse to je res - toda govora je bilo o dobro zveneĆØem sistemu, niĆØ ne daje po zažganem. To, da kabli istega ranga podobno igrajo tudi jaz vem, pa tudi da na manj resolutivnih sistemih Å”e bolj podobno zvenijo sam razlagam, že velikokrat tu na forumu. Moj moto je - ĆØe moraÅ” napenjati uÅ”esa lahko mirno ignoriraÅ”, nima smisla.
Tudi jaz menim da je ta sistem dobro izhodiÅ”ĆØe in da najprej velja poskusiti manjÅ”e a uĆØinkovite manevre, preden se poseže po dragih potezah.
_________________
Carpe Diem
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
benma



Pridružen/-a: Ned Jan 2011 17:12
Prispevkov: 1533
Kraj: Kamnica

PrispevekObjavljeno: Pon Jan 20, 2020 12:09    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

ambasador je napisal/a:

...
Vse to je res - toda govora je bilo o dobro zveneĆØem sistemu
....

Kolega @okoyono je zapisal: "Mislim edino, da potrebujem veĆØ moĆØi, da bi zvok imel veĆØ mase, teže, veĆØ mesa, ki ga shl5 Å”e kako znajo predvajati." Iz tega sem razbral, da trenutno ni najbolj zadovoljen, hkrati pa sem prepriĆØan, da kabli tu ne bodo prav niĆØ reÅ”ili, kot si predlagal ti.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
sakala1



Pridružen/-a: Sob Nov 2010 17:04
Prispevkov: 96
Kraj: CELJE

PrispevekObjavljeno: Pon Jan 20, 2020 12:13    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Podobne težave je imel prijatelj Sandi iz Ljubljane na Harbeth-ih
pa je po velikih testih in raznih mukah povedal,da ga niĆØ ni zadovoljilo dokler ni kupil subwoofer REL za jurja.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Pošlji E-sporočilo Obišči avtorjevo spletno stran Telefon: 041614173
Pokaži sporočila:   
Objavi novo temo   Odgovori na to temo    Kazalo po www.audio-kontakt.com forumu -> HI-FI Časovni pas GMT + 2 uri, srednjeevropski - poletni čas
Pojdi na stran Prejšnja  1, 2, 3 ... 105, 106, 107 ... 163, 164, 165  Naslednja
Stran 106 od 165

 
Pojdi na:  
Ne, ne moreš dodajati novih tem v tem forumu
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Ne, ne moreš urejati svojih prispevkov v tem forumu
Ne, ne moreš brisati svojih prispevkov v tem forumu
Ne ne moreš glasovati v anketi v tem forumu


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group


Zadnje teme - HI-FI

Zadnje teme - ostalo

VIDEOTEKA
© www.audio-kontakt.com  |  info@audio-kontakt.com  |  Pogoji uporabe