Pomoč pogostih vprašanjPomoč pogostih vprašanj   IščiIšči   Seznam članovSeznam članov   Skupine uporabnikovSkupine uporabnikov   Registriraj seRegistriraj se   Tvoj profilTvoj profil   Prijava za pregled zasebnih sporočilPrijava za pregled zasebnih sporočil   PrijavaPrijava 

HiŔni kino Lg 953

 
Objavi novo temo   Odgovori na to temo    Kazalo po www.audio-kontakt.com forumu -> DomaĆØi kino
Poglej prejšnjo temo :: Poglej naslednjo temo  
Avtor Sporočilo
sqlower



Pridružen/-a: Pet Jun 2009 19:54
Prispevkov: 3
Kraj: podljubelj

PrispevekObjavljeno: Pet Jun 26, 2009 20:07    Naslov sporočila: HiÅ”ni kino Lg 953 Odgovori s citatom

Pozdravljeni,

sem nov na tem forumu in kot vse tukaj nas druži slo po kvalitetni projekciji glasbe in vse kar je z njo povezano, ĆØeprav sem bil do sedaj zavzet za vrhunske sisteme v avtih, sem po nakljuĆØju posluÅ”al sistem B&O pri bratu, od takrat hodim po prodajalnah ves oslinjen in iÅ”ĆØem saj približek kvalitete , ki ga ponuja njegov sistem. ( ĆØeprav vem , da maj predlog ni) Ker sem pa trenutno ( adaptacija cele hiÅ”e ) omejen z denarnimi sredstvi, vas prosim za pomoĆØ. NaÅ”el sem sicer lgjev komplet, ki mi je vÅ”eĆØ tudi vizuelno lg 953, zanima me pa vaÅ”e mnenje oz. ali kaj bi dobil za približno ta denar.

http://www.nakupovanje.net/-lg-ht-953-tv-komplet-za-hisni-kino--pr-1180557

Predvsem so mi vÅ”eĆØ lepo oblikovani zvoĆØniki...razumem pa da velja malo denarja malo muske Laughing , Å”e to bas mora biti izrazit in ne kot nek zaduÅ”en plehek boben v kleti...

hvala za informacije
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Telefon: 041 821 310
LonelyGuy



Pridružen/-a: Sre Apr 2008 14:14
Prispevkov: 36
Kraj: My litle world

PrispevekObjavljeno: Sob Jun 27, 2009 02:08    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

LG HT953TV je bil izbran za European HT System
http://www.eisa.eu/eisa/awards/2008-2009#award_74

ƈe si je ta sistem prislužil tako nagrado, mora že biti med najboljÅ”imi Smile
Sistema Å”e nisem videv ter sliÅ”al v akciji tako, da veĆØ ne morem povedati.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Tadej



Pridružen/-a: Pet Jan 2009 21:02
Prispevkov: 52

PrispevekObjavljeno: Sob Jun 27, 2009 09:18    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Jaz sem ga posluŔal in sem bil navduŔen nad zvokom. Lahko ga sliŔiŔ v BB-ji ali Harvey Normanu.

What Hi-Fi je temu sistemu dodelila pet zvezdic, kar pomeni, da ta sistem ni samo za gledat ampak tudi za posluŔat.
http://www.whathifi.com/Review/LG-HT953TV/
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
alenvprekrŔku



Pridružen/-a: Pet Nov 2008 14:09
Prispevkov: 890
Kraj: Ljubljana

PrispevekObjavljeno: Sob Jun 27, 2009 09:24    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

sqlower,

sem imel priliko posluÅ”ati ta LG HT. Te preseneti z moĆØjo in transparentnostjo. Sicer ni B&O, vendar pa boÅ” imel "grmenje" v dnevni.
Design in izdelava sta nadpovpreĆØni za ta cenovni razred.
OjaĆØevalce mu dela znan konstruktor!
Dve pomankljivosti sem pa vendarle naŔel.
-Kvaliteta zvoka v stereo modu in
-Ni Bluraya, kar za danaŔnje WD TV HD-je ali Ŕe bolje Xtreamer-je niti ni problem.

Ob tej priliki bi izrazil svojo ferbĆØnost v zvezi z bratovim sistemom.
Kake B&O cukerĆØke si lasti!?[/url]
_________________
B&O Fan in audiofil z OKM!
... it's not just about what your equipment does, it's about how it makes you feel.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
sqlower



Pridružen/-a: Pet Jun 2009 19:54
Prispevkov: 3
Kraj: podljubelj

PrispevekObjavljeno: Sob Jun 27, 2009 14:41    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

najprej hvala za tak odziv...

alenvprekrÅ”ku...za radio vem da ima beosound 3200, to ima že kar nekaj let, zvoĆØniki pa mislim da so beovision 6000 ali 8000, vem da so nekako brezžiĆØni oz.ima on tako narejeno...vem da sem izpadel idiot ko nisem znal odpreti radia da bi vstavil cd Laughing , no zdej znam Exclamation

malo sem brskal po netu in bil tudi navduÅ”en nad kef kht 5005.2, tudi dizajn mi je vÅ”eĆØ, sicer so Å”e enkrat dražji kot lg, kaj menite profiji Question
http://www2.kef.com/us/SurroundSound/KHT/5000w

in pa teli na slikci , ampak jih nisem naŔel
http://www.digitalija.si/kef.html druga slika...
lp,andraž
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Telefon: 041 821 310
alenvprekrŔku



Pridružen/-a: Pet Nov 2008 14:09
Prispevkov: 890
Kraj: Ljubljana

PrispevekObjavljeno: Sob Jun 27, 2009 15:45    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

sqlower je napisal/a:
najprej hvala za tak odziv...

alenvprekrÅ”ku...za radio vem da ima beosound 3200, to ima že kar nekaj let, zvoĆØniki pa mislim da so beovision 6000 ali 8000, vem da so nekako brezžiĆØni oz.ima on tako narejeno...vem da sem izpadel idiot ko nisem znal odpreti radia da bi vstavil cd Laughing , no zdej znam Exclamation

lp,andraž


Andraž,

niĆØ hudega, se hitro navadiÅ” njihovih reÅ”itev.
Bi me zanimalo pogledati v to brezžiĆØno povezavo pri bratu.
B&O ima žiĆØno povezavo za signal do aktivnih zvoĆØnikov (Masterlink).
Pasivni so samo vgradni zvoĆØniki BeoVox 1.

ImaÅ” tudi ZS!

Lp Alen
_________________
B&O Fan in audiofil z OKM!
... it's not just about what your equipment does, it's about how it makes you feel.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
miŔolin



Pridružen/-a: Sob Dec 2008 19:04
Prispevkov: 441
Kraj: Maribor

PrispevekObjavljeno: Sob Jun 27, 2009 16:30    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Poglej Ŕe firmo Teufel. So specializirani za hiŔni kino in baje, da kr kvalitetni (sam jih ne poznam).

http://www.teufel.eu/Homecinema/
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Pokaži sporočila:   
Objavi novo temo   Odgovori na to temo    Kazalo po www.audio-kontakt.com forumu -> DomaĆØi kino Časovni pas GMT + 2 uri, srednjeevropski - poletni čas
Stran 1 od 1

 
Pojdi na:  
Ne, ne moreš dodajati novih tem v tem forumu
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Ne, ne moreš urejati svojih prispevkov v tem forumu
Ne, ne moreš brisati svojih prispevkov v tem forumu
Ne ne moreš glasovati v anketi v tem forumu


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group


Zadnje teme - HI-FI

Zadnje teme - ostalo

VIDEOTEKA
© www.audio-kontakt.com  |  info@audio-kontakt.com  |  Pogoji uporabe