Pomoč pogostih vprašanjPomoč pogostih vprašanj   IščiIšči   Seznam članovSeznam članov   Skupine uporabnikovSkupine uporabnikov   Registriraj seRegistriraj se   Tvoj profilTvoj profil   Prijava za pregled zasebnih sporočilPrijava za pregled zasebnih sporočil   PrijavaPrijava 

Nakup Soundbara (dilema)

Objavi novo temo   Odgovori na to temo    Kazalo po www.audio-kontakt.com forumu -> Domači kino
Poglej prejšnjo temo :: Poglej naslednjo temo  
Avtor Sporočilo
Ricky

Pridružen/-a: Sob Jan 2015 21:45
Kraj: Tolmin

PrispevekObjavljeno: Sob Jan 03, 2015 21:56    Naslov sporočila: Nakup Soundbara (dilema) Odgovori s citatom

Lepo pozdravljeni. sem nov na forumu in sicer se obračam na vas zaradi dileme,ki se tiče nakupa soundbara. Gre se za dva modela: prvi je Sony HT CT370 http://www.sony.co.uk/electronics/sound-bars/ht-ct370

in drugi je Panasonic SC-HTB580EGK http://www.panasonic.com/ch/de/consumer/home-entertainment/audio-hifi/soundbars/sc-htb580egk.html

lepo bi prosil kakega strokovnjaka,če lahko malo primerja tega dva modela in pove svoje mnenje o njih. Kupujem v spletni trgovini kjer je cena za oba ista. Sony je znižan iz 349 na 229€ Panasonic pa iz 299 na 229€. tako da je zdaj samo odvisno še od specifikacij. Vem,da je Sony novejši model z malo več funkcijami in vhodi,je pa Panasonic malo boljši v moči...

za odgovore se vam že vnaprej zahvaljujem Wink

Lp Martin
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
uzitek123

Pridružen/-a: Sob Dec 2013 16:12
Kraj: OPLOTNICA

PrispevekObjavljeno: Sob Jan 03, 2015 22:52    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Confused Prav zadnjič sva z kolegom po štatucan testirala zadeve, vse pod 300-400€ so hitro padle iz izbora,saj je vse skupaj zvenelo za en k....Nekateri še slabši od vgrajenih tv zvočnikov. Po dvodnevnem poslušanju sta v ožji izbor padla Bose in Yamaha ysp2500, katero je nato tudi kupil in sicer v BB za 760€, kajti nikjer drugje se ni dalo dobiti ceneje.Zadeva zveni dokaj kvalitetno, a bi jaz raje za tak denar izbral 5.1 zvočnike in ojačevalec.On se je tako odločil zaradi pomanjkanja prostora itd.

Če bi že moral izbrati med tvojima, bi izbral Sony
Nazaj na vrh
Ricky

PrispevekObjavljeno: Sob Jan 03, 2015 23:50    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Tudi sam se bolj nagibam k Sony-ju,ker imam tudi TV Sony,telefon je Sony in vse skupaj se lepo sinhronizira skupaj. Sprva sem tudi sam razmišljal o Receiver+zvočniki,ampak tudi meni prostor ne dopušča kaj večjega od sounbar-a. Gledal sem tudi predhodnika tega modela in sicer HT CT260. Zmotilo me je to,da ta novejši model nima Dolby Prologic II. Ali ima vseeno potem boljše specifikacije novejši HT CT370?
http://sound-bars.findthebest.com/compare/191-283/Sony-HT-CT260-vs-Sony-HT-CT370
Nazaj na vrh
dr.sah

Pridružen/-a: Sob Sep 2008 21:41
Kraj: LJUBLJANA

PrispevekObjavljeno: Ned Jan 04, 2015 09:46    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Kaj pa Sonos soundbar? Sicermalo dražji, a ima odlično aplikacijo, kjer soundbar deluje kot samostojen mrežni player. Tv je povezan z optiko, ter da se ga krmiliti z kakimi daljinci (vsaj univerzalnega). Če je to premalo, se doda wireless sub.
Nazaj na vrh
Ricky

PrispevekObjavljeno: Ned Jan 04, 2015 12:46    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Ma 600€ glih nebi dajal za to. bMoj budget je tja do 300€. tko da mislim,da bom kar Sony-ja naroču. Cool Za moje potrebe poslušanja muzike in gledanja TV in filmov bo čisto ok.
Nazaj na vrh
Slinch

Pridružen/-a: Ned Jul 2009 16:17
Kraj: Ptuj

PrispevekObjavljeno: Pon Jan 05, 2015 10:58    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Raje daj 150e za ene rabljene zvočnike in 150 za nek rabljen ojačevalec, bo tako za filme kot za glasbo NEPRIMERLJIVO boljše. Tile soundbari so metanje dnarja skozi okno.

PrispevekObjavljeno: Tor Jan 20, 2015 11:28    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Sam tolk da javim. Zadeva je že doma in deluje presenetljivo odlično. Za prostor,ki ga uporabljam za gledanje TV-ja in poslušanja glasbe odlično zapolni z zvokom. Zame kot ne ravno profija v audiofiliji,je to čisto uredu. Cool
Nazaj na vrh
ambasador

Pridružen/-a: Sre Feb 2011 19:52
Kraj: izola

PrispevekObjavljeno: Sre Jan 21, 2015 10:13    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Ricky je napisal/a:
Sam tolk da javim. Zadeva je že doma in deluje presenetljivo odlično. Za prostor,ki ga uporabljam za gledanje TV-ja in poslušanja glasbe odlično zapolni z zvokom. Zame kot ne ravno profija v audiofiliji,je to čisto uredu. Cool

Še za premnogega avdiofila je ta izbira veliko boljša kot pa plest mrežo po hiši. Saj tudi jaz, dokler nisem slišal na lastna ušesa, sem jemal to bolj z rezervo. Pred par leti sem o tem že pisal na forumu.
Enemu priljatelju je prišel hišni kino - z vso navlako kablov in zvočnikov po hiši - preko glave. Pa ni bila ta ropotija slaba sama po sebi.
Kupil si je top model Yamahe sound bara skupaj z njihovim subom, poklical mene za branje navodil za uporabo ... et voila .. čeljust dol, oči razprte: ..ni možno.. ok.. efekti, razumem, toda zvok .. tudi dober. Res si nisem mislil.

/pozor.:zapisano je moje stališče, pravica do sprememb pridržana/
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Telefon: 030389877
ico

Pridružen/-a: Ned Maj 2013 10:00
Kraj: kranj

PrispevekObjavljeno: Sob Nov 09, 2019 11:21    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Ricky je napisal/a:
Ma 600€ glih nebi dajal za to. bMoj budget je tja do 300€. tko da mislim,da bom kar Sony-ja naroču. Cool Za moje potrebe poslušanja muzike in gledanja TV in filmov bo čisto ok.

kaj si potem vzel?za 300 eur dandanes dobiš le dobre slušalke...lp.
Nazaj na vrh
Pokaži sporočila:   
Objavi novo temo   Odgovori na to temo    Kazalo po www.audio-kontakt.com forumu -> Domači kino Časovni pas GMT + 2 uri, srednjeevropski - poletni čas
Stran 1 od 1

Pojdi na:  
Ne, ne moreš dodajati novih tem v tem forumu
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Ne, ne moreš urejati svojih prispevkov v tem forumu
Ne, ne moreš brisati svojih prispevkov v tem forumu
Ne ne moreš glasovati v anketi v tem forumu