Pomoč pogostih vprašanjPomoč pogostih vprašanj   IščiIšči   Seznam članovSeznam članov   Skupine uporabnikovSkupine uporabnikov   Registriraj seRegistriraj se   Tvoj profilTvoj profil   Prijava za pregled zasebnih sporočilPrijava za pregled zasebnih sporočil   PrijavaPrijava 

Primare SPA 22

 
Objavi novo temo   Odgovori na to temo    Kazalo po www.audio-kontakt.com forumu -> DomaĆØi kino
Poglej prejšnjo temo :: Poglej naslednjo temo  
Avtor Sporočilo
p206cc



Pridružen/-a: Pon Feb 2012 14:14
Prispevkov: 21
Kraj: Dobre-polje

PrispevekObjavljeno: Sre Mar 27, 2019 15:27    Naslov sporočila: Primare SPA 22 Odgovori s citatom

Pozdravljeni,

po dolgem ĆØasu sem konĆØno priÅ”el do nove, sicer rabljene, pridobitve Primare SPA 22.

Nadomestil je NADa T 747 in prvi obĆØutki glede zvoka so nori. Primare je res beÅ”tija. Ima pa zastarel meni, ki ne dela preko HDMIja. Vedno moram preklapljati na composit in imeti Å”e en dodaten kabel.

Sedaj pa proÅ”nja za pomoĆØ, ĆØe ima kdo doma enakega oziroma kako drugaĆØe pozna odgovor:

1. Kadar imam zvok s TVja ali NEOta samo 2.0, uporabljam Dolby Prologic Movie. Nikakor se mi ne prižge subwoofer. Igral sem se že s kombinacijami nastavitev (izbira zvoĆØnikov large/small, Crossover, tiÅ”al sem ostale zvoĆØnike in subu dajal +12 db) vse brez uspeha. Naj Å”e dodam, da drugaĆØe je SUB pravilno priklopljen saj pri doloĆØitvi +12db preko njega pride zvok in prav tako je SUB v nastavitvah na ON. Ali je kakÅ”na druga nastavitev, ki sem jo spregledal? Ali je mogoĆØe, da se SUB zbudi Å”ele pri zelo visoki jakosti, navedeno Å”e nisem uspel sprobati, ker imam ĆØas vedno Å”ele zveĆØer, ko sosedi spijo in tudi ĆØe je to res, je neuporabno, ker s tako jakostjo ne morem gledati TVja. Å e to, kadar je signal Dolby Digital ali DTS pa SUB nažiga kot nor.

2. Pri nakupu nisem prejel daljinca. Sicer ga ne rabim, ker mi deluje universal remote od TVja, vendar pa bi rad poizkusil ali je mogoĆØe z originalnim daljincem zamenjati MODE posluÅ”anja (npr. Party, Prologic, ....). Ker preko Universal remote mi tega ne naredi in za ta ukaz tudi ni tipke na reciverju. Torej, ĆØe ima kdo za posoditi za en dan daljinec bi bil vesel. Ali pa ĆØe kdo ve, ali se navedeno sploh da narediti, bi tudi bil vesel odgovora. Da ne kupujem dodatne Å”katle brezveze. (daljinec pa je Primare C24).

Hvala v naprej in lp
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
dr.sah



Pridružen/-a: Sob Sep 2008 21:41
Prispevkov: 1403
Kraj: LJUBLJANA

PrispevekObjavljeno: Čet Mar 28, 2019 07:27    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Imel sem dva suba JL E112 in sem imel podoben problem, moral sem naviti glasnost, da sta se zbudila in to kar konkretno. Ena opcija ke, da ga pustiÅ” prižganega cel ĆØas m, druga za test pa da vzameÅ” Y kabel za rca in povežeÅ” oba vhoda (meni to ni pomagalo).
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
p206cc



Pridružen/-a: Pon Feb 2012 14:14
Prispevkov: 21
Kraj: Dobre-polje

PrispevekObjavljeno: Sob Mar 30, 2019 09:14    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Pozdravljeni,

Evo sem nekaj ugotovil. ƈe je center zvoĆØnik nastavljen na small, potem sub dela tudi pri Dolby prologic. Sicer mi ni jasno zakaj ravno v tej kombinaciji.

Glede daljinca pa Å”e vedno prosim za pomoĆØ.

lp
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Pokaži sporočila:   
Objavi novo temo   Odgovori na to temo    Kazalo po www.audio-kontakt.com forumu -> DomaĆØi kino Časovni pas GMT + 2 uri, srednjeevropski - poletni čas
Stran 1 od 1

 
Pojdi na:  
Ne, ne moreš dodajati novih tem v tem forumu
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Ne, ne moreš urejati svojih prispevkov v tem forumu
Ne, ne moreš brisati svojih prispevkov v tem forumu
Ne ne moreš glasovati v anketi v tem forumu


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group


Zadnje teme - HI-FI

Zadnje teme - ostalo

VIDEOTEKA
© www.audio-kontakt.com  |  info@audio-kontakt.com  |  Pogoji uporabe