Pomoč pogostih vprašanjPomoč pogostih vprašanj   IščiIšči   Seznam članovSeznam članov   Skupine uporabnikovSkupine uporabnikov   Registriraj seRegistriraj se   Tvoj profilTvoj profil   Prijava za pregled zasebnih sporočilPrijava za pregled zasebnih sporočil   PrijavaPrijava 

Fono dan 2019 - Hotel Lev
Pojdi na stran Prejšnja  1, 2, 3, 4, 5, 6  Naslednja
 
Objavi novo temo   Ta tema je zaklenjena: ne moreš urejati sporočil ali odgovarjati na objave.    Kazalo po www.audio-kontakt.com forumu -> Dogodki v svetu HI-FI-ja, srečanja
Poglej prejšnjo temo :: Poglej naslednjo temo  
Avtor Sporočilo
Bwaze



Pridružen/-a: Tor Okt 2011 20:59
Prispevkov: 408
Kraj: Kamnik

PrispevekObjavljeno: Tor Feb 26, 2019 11:14    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

O Fono dnevu praktično niti besedice, hkrati pa celi traktati tule o "neprimerni" majici?

A ni vserno, če se temo pobriše, debata pa se preseli na kakšen bolj ustaljen teritorij za tovrstna zgražanja, kot je na primer Nova24TV?
_________________
Pezzer Ritter Wenne Knecht!
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
0844Ales



Pridružen/-a: Tor Jan 2009 15:09
Prispevkov: 98
Kraj: Kamnik

PrispevekObjavljeno: Tor Feb 26, 2019 11:43    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Napaka forumaša, ker je prilepil fotko in s tem povzročil razburjenje.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
joztom



Pridružen/-a: Pon Jan 2013 11:07
Prispevkov: 1946
Kraj: Ljubljana

PrispevekObjavljeno: Tor Feb 26, 2019 11:56    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Ne bo držalo, na strokovno in ljubiteljsko druženje ne spadajo nikakršni ekstremistični simboli, ne zvezde in ne kljukasti križi. Verjetno je to bilo sprovocirano, ker so že zjutraj ob otvoritvi ob liftu ponujali mainstream Mladino.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
11duc



Pridružen/-a: Pet Maj 2008 22:40
Prispevkov: 84
Kraj: Maribor

PrispevekObjavljeno: Tor Feb 26, 2019 12:06    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Ekstremistični simboli Laughing Po veliki verjetnosti se počutite zelo nervozno v vsaki trgovini ali lokalu kjer prodajajo Heiniken pivo Laughing To popolnoma zgrešeno primerjavo simbolov bom kar spregledal. Tudi jaz predlagam, da debato preselite na Nova24, sicer medij za katerga je dokazano, da v 80% primerih prodjajo laži in je ravno zato izjemno primeren za takšne diskusije. Tu dajte kaj napisat o glasbi, tehniki in podobnih zadevah, saj se imenuje AUDIO forum (če je komu slučajno ušlo).
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
0844Ales



Pridružen/-a: Tor Jan 2009 15:09
Prispevkov: 98
Kraj: Kamnik

PrispevekObjavljeno: Tor Feb 26, 2019 12:06    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

https://4d.rtvslo.si/arhiv/porocila/174597654?fbclid=IwAR3Ggs5DrMefOQI9FCkjJTVuZz-i10yBTkZdWB8qShNms9rMzvleBMLfajM
Zgoraj je link z reportažo mainstream (hanzi) medija, ki je čisto korekten in meni všečen.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
MIRE



Pridružen/-a: Tor Feb 2019 13:08
Prispevkov: 1
Kraj: Krško

PrispevekObjavljeno: Tor Feb 26, 2019 13:23    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Ko so mi poslali link na ta forum, sem se sprva od srca nasmejal. Ker pa razen mene vpletate tudi druge deležnike in manipulirate, podajam kratek odgovor in pojasnilo:
- Majica, ki sem jo imel na sebi je bila pač na vrhu kupa moje omare;
- Zelo zanimiva povezava vpletenosti organizatorja, prodajalca Mladine in mene je žal plod prestrašene in zlonamerne misli;
- Rdeča zvezda pa sicer simbolizira bratstvo in enotnost med narodi, svobodo pred zatiranjem in napredno misel, ki povezuje ljudi onstran kompleksa več-vrednosti ter ni slučajno na mojem kupu;
- Upam, da se svoboda Dhaffer-ja Youssef-a ali Richarda Bone ne neha, ko ju zaprete v ovitek Vinyla ampak lahko prestopita tudi mejo in greste z veseljem na njihov koncert. Upam, da teh ljudi obredno ne prebadate z dragimi gramofonskimi iglami temveč uživate v glasbeni umetnosti in v tehnologiji, ki vam omogoča globok estetski užitek;
- ne nazadnje, zaradi nas in naših odprtih glav nastaja glasba, ki jo lahko polagate na svoje naprave in se vsaj za trenutek zazibate v onostranstvo;

V nadaljevanju na tem forumu vam želim prijetno debato o glasbi in razstavljeni opremi.

Lp, Mitja Režman
_________________
Mitja
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Charleston



Pridružen/-a: Sre Dec 2018 12:32
Prispevkov: 24
Kraj: Trbovlje

PrispevekObjavljeno: Tor Feb 26, 2019 14:12    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Odprem forum in o lej, cela stran o Fono dayu se je nabrala, si rečem. Gotovo slike in debata o tem kaj smo videli.
Kliknem na podstran in glej ga zlomka, kot marsikje drugje, le neproduktivna kvazipolitična razprava.

Žalostno in škoda.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
lix



Pridružen/-a: Ned Jan 2016 3:17
Prispevkov: 501
Kraj: Med Koprom in Trstom

PrispevekObjavljeno: Tor Feb 26, 2019 14:36    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Dandanašnji je veliko bolj pomembno kako je nekdo oblečen kot pa kaj ima za povedati. Jaz tudi včasih oblečem črno ali rjavo srajco, pa me še nihče ni kamenjal zaradi tega.
Zakaj se pa nihče ne obregne nad besedami lepo oblečenih kravatarjev, ki nam razlagajo, da nas je preveč na tem svetu in je čimprej potrebno populacijo drastično zmanjšati na petino zdajšnje.
Ko enoumje preide v brezumje.

lix
_________________
"Ne moreš dobiti pudinga, če ne poješ mesa."
P. Floyd
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Tomahawk



Pridružen/-a: Sre Okt 2013 23:02
Prispevkov: 95
Kraj: Ljubljana

PrispevekObjavljeno: Tor Feb 26, 2019 14:38    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Gospod Režman,
Dajte si vzeti čas in napišite še vaš konkretni doprinos tej prireditvi. Seveda je Intek vedel zaradi česa vas vabi in ta del ste tudi realizirali. V mislih imam igranje v živo in snemanje "na suho" na master medije. itd.
Zanimivo bi bilo, kako to v praksi poteka, okolje-studio, izolacija, tehnika, nasnemavanje, EQalizacija, če in če sploh, stereo-mix. Postopek izdelave Vinilne plošče, trajanje, končni rezultat. Razlika med pristnim posnetkom in elektronsko dodelamim do mere neprepoznavnosti itd. Za tiste, ki niso bili na prireditvi.
In mogoče še to, ali tovrstne posnetke audiofili uporabljajo sploh za uglaševanje njihovih sistemov..
BI utegnilo biti zelo zanimivo.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
jacoby



Pridružen/-a: Sre Jun 2008 10:23
Prispevkov: 1111

PrispevekObjavljeno: Tor Feb 26, 2019 14:47    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Res Nagnusno!...MHO Še Svetlana je manjkala pa bi blo za bruhat!
_________________
The only way to do great work is to love what you do
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Telefon: 051383384
LBaudio



Pridružen/-a: Ned Jan 2010 10:25
Prispevkov: 829
Kraj: Ljubljana, SLOVENIJA

PrispevekObjavljeno: Tor Feb 26, 2019 15:22    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

takole indoktriniranje in kakrsnokoli oglasevanje bivsega sistema ki smo ga SLOVENCI ZAVRGLI je NESPREJEMLJIVA...... Lahko bi prisel v reklamni majcki od Kuzme, ali od Inteka ali od ....
Ce bi bil tam bi se prvo sekundo obrnil na peti in odsel
_________________
For Fast Moving Concerts

Custom Aeroports
Custom car audio installs

2 X WR setter dBDrag street B - 2005
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Obišči avtorjevo spletno stran Telefon: 041 853615
Bwaze



Pridružen/-a: Tor Okt 2011 20:59
Prispevkov: 408
Kraj: Kamnik

PrispevekObjavljeno: Tor Feb 26, 2019 16:08    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

LBaudio je napisal/a:
takole indoktriniranje in kakrsnokoli oglasevanje bivsega sistema ki smo ga SLOVENCI ZAVRGLI je NESPREJEMLJIVA......

Ce bi bil tam bi se prvo sekundo obrnil na peti in odsel


Od kdaj so pa desničarji taki snowflakei?

In ni potrebno potvarjati zgodovine. Slovenci smo sprejeli večstrankarski sistem in se osamosvojili, stranke naslednice komunistične partije pa so zmagale že na drugih državnozborskih volitvah.

Pozivam moderatorje, da pobrišejo vse komentarje v temi, ki se ukvarjajo z modno kritiko, ne s samo prireditvijo. Sicer bo potem tema prazna, a vseeno bolje kot to.
_________________
Pezzer Ritter Wenne Knecht!
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
LightBit



Pridružen/-a: Pon Okt 2017 23:11
Prispevkov: 2365
Kraj: Kranj

PrispevekObjavljeno: Tor Feb 26, 2019 16:09    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Tovariši, kje so pa slikice gramofonov ...?
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
kalimero



Pridružen/-a: Pon Sep 2008 21:25
Prispevkov: 283
Kraj: Šmartno pri Litiji

PrispevekObjavljeno: Tor Feb 26, 2019 18:12    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

jacoby je napisal/a:
Res Nagnusno!...MHO Še Svetlana je manjkala pa bi blo za bruhat!


Dobro, da nisem razstavljal. V ferštu imam not tele lampe:



_________________
www.marsaudio.eu - zastopnik za Jantzen Audio in Fountek
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Pošlji E-sporočilo Obišči avtorjevo spletno stran Telefon: 040758875
nek_do



Pridružen/-a: Čet Okt 2009 21:22
Prispevkov: 2276
Kraj: Ljubljana

PrispevekObjavljeno: Tor Feb 26, 2019 18:20    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

MIRE je napisal/a:
Ko so mi poslali link na ta forum, sem se sprva od srca nasmejal. Ker pa razen mene vpletate tudi druge deležnike in manipulirate, podajam kratek odgovor in pojasnilo:
- Majica, ki sem jo imel na sebi je bila pač na vrhu kupa moje omare;
- Zelo zanimiva povezava vpletenosti organizatorja, prodajalca Mladine in mene je žal plod prestrašene in zlonamerne misli;
Lp, Mitja Režman


V kolikor sem jaz odprl temo ter tudi kasneje izpostavil majico predlagam, da res prekinemo debato ter preidemo na opremo razstavljalcev. Še prav posebno tudi, ker se s takimi izgovori g. Režmana, kjer se na nek način vidi tudi odnos do gledalcev ter poslušalcev zapletamo v začaran krog, ki ne vodi nikamor. Da kot nastopajoči muzičar ter direktor glasbene šole pred nastopom ter predavanjem obleče prvo, ki jo ima na vrhu svoje omare. Halo! Jaz kot obiskovalec iz spoštovanja do izvajalca pogledam kaj bom oblekel za koncert.

G. Režman, da vam povem še to, nisem imel in tudi sedaj nimam nobenih prestrašenih misli še manj pa zlonamernih. Prestrašene misli pa so mi rojile po glavi, ko sem bil kot teritorialec na Brniku, ko so Migi s tisto famozno rdečo zvezdo raketirali tv stolp, letališče ter pobili ob gozdičku tiste novinarje. Še vedno me je groza ko grem na letališče. Zato vas resnično prosim, da mi ne prodajate nekih prepisanih floskul o tej zvezdi. Pa, da ne bo pomote nisem nek zagrizen desničar, svečkar ali vernik JJ.

LightBit je napisal/a:
Tovariši, kje so pa slikice gramofonov ...?


Evo za začetek tisti iz ozadja "zloglasne" fotke.


_________________
Lep je dan
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Pokaži sporočila:   
Objavi novo temo   Ta tema je zaklenjena: ne moreš urejati sporočil ali odgovarjati na objave.    Kazalo po www.audio-kontakt.com forumu -> Dogodki v svetu HI-FI-ja, srečanja Časovni pas GMT + 2 uri, srednjeevropski - poletni čas
Pojdi na stran Prejšnja  1, 2, 3, 4, 5, 6  Naslednja
Stran 2 od 6

 
Pojdi na:  
Ne, ne moreš dodajati novih tem v tem forumu
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Ne, ne moreš urejati svojih prispevkov v tem forumu
Ne, ne moreš brisati svojih prispevkov v tem forumu
Ne ne moreš glasovati v anketi v tem forumu


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group


Zadnje teme - HI-FI

Zadnje teme - ostalo

VIDEOTEKA
© www.audio-kontakt.com  |  info@audio-kontakt.com  |  Pogoji uporabe