Pomoč pogostih vprašanjPomoč pogostih vprašanj   IščiIšči   Seznam članovSeznam članov   Skupine uporabnikovSkupine uporabnikov   Registriraj seRegistriraj se   Tvoj profilTvoj profil   Prijava za pregled zasebnih sporočilPrijava za pregled zasebnih sporočil   PrijavaPrijava 

Integrirani ojaĆØevalec - kaj kupiti
Pojdi na stran Prejšnja  1, 2, 3 ... 34, 35, 36 ... 41, 42, 43  Naslednja
 
Objavi novo temo   Odgovori na to temo    Kazalo po www.audio-kontakt.com forumu -> HI-FI
Poglej prejšnjo temo :: Poglej naslednjo temo  
Avtor Sporočilo
AndrejS



Pridružen/-a: Tor Dec 2010 17:03
Prispevkov: 930
Kraj: Gorica

PrispevekObjavljeno: Sre Dec 12, 2018 11:05    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Kaj ce bi prodajalci / mesetarji / ponudniki na forumu bili nekako razpoznani / zacahnanani ?

Biti trgovec ni nic narobe, pa prilimaj zraven se telefonsko, email in urnik in kaj lahko ponudis. Tako kot je to najbolj normalno, ce ze reklamiras stvari.
Velja za vse trgovce in mesetarje.


Tu zgleda tako kot, da bi sel v bife, noter bi pa ob sanku stali
se ambulantni prodajalci iz rokava. Spunje pa debatirjo iz kjre odprtine tece bolj pristno.



Sorry, mene je dokoncno zmotilo, ker je vse skupaj postala umobolnica
med tistimi, ki debatirajo, zzaajjeebbaavvaajjoo in prodajajo. Ta mesnica
ne deluje. Bi, ker so teme locene, pa je u resnici samo ena, cel forum.
Dokaz tega je se en skupek 35-ih strani nicesar.

Ce nekdo rabi nasvet je ta forum se najvecja past/nevarnost zanj.

Brez zamere, lep praznicni december zelim.



Andrej

PS: Razumem tudi, da ce nocem sodelovati na forumu me seveda nihce ne sili.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
benma



Pridružen/-a: Ned Jan 2011 17:12
Prispevkov: 1533
Kraj: Kamnica

PrispevekObjavljeno: Sre Dec 12, 2018 21:11    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Se strinjam z AndrejemS.

Kljub vsemu pa me navdaja z optimizmom dejstvo, da velikokrat premoremo konstruktivne debate o konkretnih zadevah.

Na tem forumu je veliko znanja, ki pa ga obĆØasno zameglijo razne ekscentriĆØne debate/izjave.

Tu vidim možnosti za izboljŔave.

Prodajalce pa je res treba nekako oznaĆØiti, ker so preveĆØ subjektivni.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
ajka



Pridružen/-a: Tor Maj 2008 10:00
Prispevkov: 3181
Kraj: Sežana

PrispevekObjavljeno: Čet Dec 13, 2018 10:10    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

LP

Kdo bo in kako "markiral" "Å”uÅ”marje", "preprodajalce", "anonimne provokatorje", ki tako ali drugaĆØe lahko ruÅ”ijo "renome" nekega izdelka, firme "pa anonimne oporode", ki tako ali drugaĆØe reklamira za nekoga in Å”e bi se kaj naÅ”lo ...
O subjektivnosti, kdo bo tisti, ki ima "absolutni vpogled" in "znanje", ki bi lahko vsaj malo ocenil "vrednost" "subjektivno_objektivne" ocene audio izdelka, storitve ...
ƈe kdo lahko tisti, ki ima vsak dan opravka z izdelkom lahko najbolj "oceni" kako in v kateri sistem izdelek sodi Rolling Eyes Wink Da o koristnosti informacije niti ne govorimo, sploh, ĆØe gre za izdelke, ki jih ne sreĆØamo na "vsakdanjih trgovskih policah"...
PS.:VeĆØina forumskih informacij, ne samo tega se dobi po naĆØelu "rekla_kazala_sliÅ”ala" in manj na lastnih izkuÅ”njah, kar Å”e dodatno ponuja "subjektivni info" Crying or Very sad Rolling Eyes Wink
_________________
~ ** ~
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Telefon: -
joztom



Pridružen/-a: Pon Jan 2013 11:07
Prispevkov: 1946
Kraj: Ljubljana

PrispevekObjavljeno: Čet Dec 13, 2018 12:39    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Judovskih zvezd pa že ne bomo limali na ĆØelo. Vsako mnenje Å”teje, od profesionalcev pa Å”e veliko bolj, ker imajo vsaj nekako pregled nad trgom. ƈe sam ne izluÅ”ĆØiÅ” resnice iz objav, pa ne beri tega foruma. To je itak neracionalen hoby, ki zahaja in v svetu izjemno hitro izgublja. Zahteva nemogoĆØe prostorske pogoje, ki jim je izjemno težko zadostiti. Izgublja tudi suport v glasbeni idustriji, ki rapidno niža standarde in ceni produkcijo. Nekaj potrebne poživitve je dobil v zadnjih letih z napadom mehanizacije, zamaknjeno gledanje v žareĆØe lampe in vrtenje gramofonskih krožnikov, v kvaliteti pa izjemno redke linije kažejo napredek, ker je potrebno vrhunsko znanje in zaloga kvalitetnih starih posnetkov, da preÅ”iÅ”aÅ” digitalijo. Nekateri vintage izdelki so dandanes predragi za proizvodnjo in so izkljuĆØno v ljubiteljski uporabi. Mi hodi na misel rek, ki pravi, v vsakem oddelku v službah je zlata vreden svetovni prvak v lovljenju metuljev, ne zaradi dosežkov in znanja, ampak, ker dviguje kriterije vsem udeležencem, ki si želijo v znanju napredovati. Tako težkokategorniÅ”ki konfliktni dialogi silijo udelžence naÅ”ega foruma, da se oborožijo z osnovami in znanjem, da pravzaprav vse razumejo, kar je pa zlata vredno za vse skupaj.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
gero



Pridružen/-a: Sob Dec 2011 15:03
Prispevkov: 196

PrispevekObjavljeno: Čet Dec 13, 2018 14:38    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

@joztom tako je, ampak res.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
jacoby



Pridružen/-a: Sre Jun 2008 10:23
Prispevkov: 1111

PrispevekObjavljeno: Čet Dec 13, 2018 15:09    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Tako je ! Vse to je off topic!
Vedno se ugrabi neka tema in se izkoristi trenutno "gledanost" da se tam nabija vse mogoĆØe nebuloze - kot neka lajna, da se prodaja, in za kurĆØenje. Ko bo to mimo, ko se vsi zvrstijo in so pomembni svojih 5 min, noben veĆØ ne bo povohal te teme. In tud kupil noben ne bo niĆØ od naÅ”tetega. WTF
_________________
The only way to do great work is to love what you do
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Telefon: 051383384
joztom



Pridružen/-a: Pon Jan 2013 11:07
Prispevkov: 1946
Kraj: Ljubljana

PrispevekObjavljeno: Čet Dec 13, 2018 15:25    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Nasprotno, tema se kar dobro drži smeri. Iniciatorju smo ponudili mnogo predlogov, vsak po svojih najboljÅ”ih moĆØeh, dobil je ponudbe za demonstracije na drugi lokaciji, z enako opremo, ali demonstracijo na njegovi lokaciji s primerno opremo. OĆØitno si je premislil, ker bi rad elitne basovske enote priklapljal na lampaÅ”e, kar ne bom komentiral. Ni pa nobeden nikomur dolžan polagati raĆØunov za nivo svojega znanja in prakse.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
simon740



Pridružen/-a: Sob Sep 2012 15:59
Prispevkov: 975
Kraj: MARIBOR

PrispevekObjavljeno: Čet Dec 13, 2018 15:46    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

joztom je napisal/a:
Nasprotno, tema se kar dobro drži smeri. Iniciatorju smo ponudili mnogo predlogov, vsak po svojih najboljÅ”ih moĆØeh, dobil je ponudbe za demonstracije na drugi lokaciji, z enako opremo, ali demonstracijo na njegovi lokaciji s primerno opremo. OĆØitno si je premislil, ker bi rad elitne basovske enote priklapljal na lampaÅ”e, kar ne bom komentiral. Ni pa nobeden nikomur dolžan polagati raĆØunov za nivo svojega znanja in prakse.


Tako je. ƈe ste mislili mene, si nisem niĆØ premislil.
Morda je Å”e kdo drug omenjal lampaÅ”a, jaz ne. Aja...razen, ĆØe je to letelo na "hibrida"
Imam pa vaŔ kontakt, tako da sem vas Ŕe dolžan poklicati Wink

Hvala in lep pozdrav,
Simon
_________________
Sound quality has very little to do with file size
Some people may think that loud sound is = good sound, but the fact is that it is loud and compressed and all dynamics have been sucked out.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
anzec



Pridružen/-a: Ned Jul 2014 19:10
Prispevkov: 230
Kraj: Ljubljana

PrispevekObjavljeno: Čet Dec 13, 2018 16:27    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Citiram:
ker bi rad elitne basovske enote priklapljal na lampaŔe


Mene smo zanima kaj si mislil s tem stavkom? Wofer ali zvoĆØnik z elitno basovsko enoto.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
joztom



Pridružen/-a: Pon Jan 2013 11:07
Prispevkov: 1946
Kraj: Ljubljana

PrispevekObjavljeno: Čet Dec 13, 2018 16:40    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

MoraÅ” spremljati dialog, da boÅ” razumel. Priklapljanje L150 na lampaÅ”a in iskanje temeljnih basov, ki jih je le-ta sposoben, ne gre skupaj. Seveda pa se ni nikomur, Å”e najmanj avtorju teme, treba podrejati mnenjem in predlogom, ĆØe nisi prepriĆØan v to.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
habo66



Pridružen/-a: Čet Maj 2010 18:01
Prispevkov: 1079
Kraj: Lenart

PrispevekObjavljeno: Čet Dec 13, 2018 17:22    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Sori, ker se vrivam, ampak sam na hitro bi se rad zahvalu namigom in tistim, ki ste mi poslal zs. Ravno preko slednjega sem dobil zelo dobro ponudbo za eno krasno "lesenjaĆØo", ki se do sedaj med vsemi ferÅ”ti najbolj ujame z moji zvoĆØniki. Sicer sem potem odÅ”tel malce veĆØ, kot sem predvidel.. To je Pathos Inpol remix mk1, hibrid, A klasa, 10W, brez vgrajenega daca (ne ta ta nov 70w ab klasa k je pol cenejsi). Takoj sem porajtal kako se že pri minimalni jakosti lepo sliÅ”i polna tekstura inÅ”trumentov. Bas je fin in bogat, ampak trd in kontroliran kot kdajkoli prej, kar je pri tem modelu Zuja ful težko. Ima tisti grip, prime in ne spusti, takoj z nule. Zvok je na temnejÅ”i strani, skoraj preveĆØ "muzikaliĆØen", tekoĆØ, ne sicer s toliko drive-a kot pri pure SS, ampak Å”e vedno se pa ne zatika kot pri lampah. Å e najbolj je vidna sprememba na bolje pri klasiki, ker tako lepo zdefinira in odigra tisti poden, brez katerega se mi zdi, da stvari samo plavajo nekje v luftu, niso prizemljene.

Potem sem pa vĆØeraj hotel napisati en manjÅ”i minus in sicer, da je morda malce slabÅ”a zraĆØnost, 3d, kot npr. prej pri Lux-u. Ni se ĆØisto u nulo naredu stage, mau mu je manjkal, niĆØ kritiĆØnega. No in potem vidim sosednjo temo "iskanje faze.." in spremenim polariteto na ferÅ”tu in ... ajd drž se. Zdej ne vem, al je bil placebo, ampak nisem bil na travi, nisem bil na koki, ne na alkotu, komadi so bli isti kot vedno, Tidal, skratka sound je dobil nazaj Å”e boljÅ”o 3d sliko. ZadnjiĆØ sem imel tak 3d, ko sem imel Zu Druid pa Unison Simply Four, sam zdej mam Å”e drive, pa poden. Tko da, zadeva igra zelo dobro.

Pa Å”e waf faktor je 10/10. Lep je, ko da bi bil japonc, sploh ni naĆØiĆØkan po italijansko. Uni Pathosi z rdeĆØimi kondlci pa Å”peglom mi res niso, tole je pa neki druzga.
Harry Belafonte, Live Carnegie, Matilda, k se on sprehaja po odru Smile))

https://www.fidelity-magazin.de/2016/07/13/test-pathos-inpol-remix/



Nazadnje urejal/a habo66 Čet Dec 13, 2018 17:48; skupaj popravljeno 1 krat
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
markoni



Pridružen/-a: Pon Mar 2009 23:09
Prispevkov: 541
Kraj: Ljubljana

PrispevekObjavljeno: Čet Dec 13, 2018 17:48    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Patos je znan po lepoti !
_________________
Only trust your hart (ears) ! Elephant man ......
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
longplay



Pridružen/-a: Sob Sep 2011 7:53
Prispevkov: 851
Kraj: Ptuj

PrispevekObjavljeno: Čet Dec 13, 2018 18:05    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Pathos pomeni pretirano navduÅ”enje. Je pa res to lepo za videt oĆØem pa Å”e pri kurjavi privarĆØujeÅ”. Upam da boÅ” imel vsaj za letos mir. Smile
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
habo66



Pridružen/-a: Čet Maj 2010 18:01
Prispevkov: 1079
Kraj: Lenart

PrispevekObjavljeno: Čet Dec 13, 2018 18:22    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

A ves da se sploh ne greje tako zelo, recimo da je mlacno-topel.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
mcnaget



Pridružen/-a: Čet Nov 2012 12:28
Prispevkov: 144
Kraj: Gorenjska

PrispevekObjavljeno: Čet Dec 13, 2018 18:28    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

habo66 je napisal/a:
A ves da se sploh ne greje tako zelo, recimo da je mlacno-topel.


Ne pozab Ŕe enih 60 parov elektronk sprobat da dobiŔ optimum. Very Happy
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Pokaži sporočila:   
Objavi novo temo   Odgovori na to temo    Kazalo po www.audio-kontakt.com forumu -> HI-FI Časovni pas GMT + 2 uri, srednjeevropski - poletni čas
Pojdi na stran Prejšnja  1, 2, 3 ... 34, 35, 36 ... 41, 42, 43  Naslednja
Stran 35 od 43

 
Pojdi na:  
Ne, ne moreš dodajati novih tem v tem forumu
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Ne, ne moreš urejati svojih prispevkov v tem forumu
Ne, ne moreš brisati svojih prispevkov v tem forumu
Ne ne moreš glasovati v anketi v tem forumu


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group


Zadnje teme - HI-FI

Zadnje teme - ostalo

VIDEOTEKA
© www.audio-kontakt.com  |  info@audio-kontakt.com  |  Pogoji uporabe