Pomoč pogostih vprašanjPomoč pogostih vprašanj   IščiIšči   Seznam članovSeznam članov   Skupine uporabnikovSkupine uporabnikov   Registriraj seRegistriraj se   Tvoj profilTvoj profil   Prijava za pregled zasebnih sporočilPrijava za pregled zasebnih sporočil   PrijavaPrijava 

High End Show v Digitaliji
Pojdi na stran Prejšnja  1, 2
 
Objavi novo temo   Odgovori na to temo    Kazalo po www.audio-kontakt.com forumu -> Dogodki v svetu HI-FI-ja, srečanja
Poglej prejšnjo temo :: Poglej naslednjo temo  
Avtor Sporočilo
JAZZZ



Pridružen/-a: Sre Apr 2008 12:32
Prispevkov: 2770
Kraj: POSAVEC

PrispevekObjavljeno: Tor Jun 02, 2009 20:45    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Še dve fotki iz Digitalije:
Oseba na prvi fotki je avtor gramofona(Mirko Smolčič) z druge fotke.




_________________
"There are two kinds of fools. One says-this is old and therefore good. The other says-this is new and therefore better." Bob Katz
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Obišči avtorjevo spletno stran
Vinylfan



Pridružen/-a: Sob Mar 2009 23:52
Prispevkov: 891
Kraj: Ljubljana

PrispevekObjavljeno: Pon Jun 08, 2009 22:15    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Ne vem točno, ampak navkljub gostoljubnosti v Digitaliji pa so glede biznisa malce neresni... Ali imam samo jaz tak občutek?
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
ProJet



Pridružen/-a: Sre Feb 2009 17:54
Prispevkov: 1241
Kraj: Ljubljana

PrispevekObjavljeno: Pon Jun 08, 2009 22:56    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Imam isti občutek, kot da bi cvikali vložit malce več denarja v demo opremo. Sem že omenil, da bi morali kot zastopniki KEF-a nujno imeti 207-2 zvočnike in malce več "jajc". Very Happy

Drugače so prijazni, tudi stisnit se ji da za kakšen popust, ampak kot sem že rekel malce več promocije in poguma z drago robo. Wink
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Vinylfan



Pridružen/-a: Sob Mar 2009 23:52
Prispevkov: 891
Kraj: Ljubljana

PrispevekObjavljeno: Tor Jun 09, 2009 09:47    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Ja, se strinjam. Sicer zdi se mi, da gre za tisto vrsto zastopništva, kjer vse financiraš sam, proizvajalec pa nič. Tudi kataloge moraš kupiti. Vendar je to stvar posameznika, ki se odloči, da bo imel distribucijo.

Moti me tudi, da jih prosiš za posredovanje pri Kef-u, pa te tudi ne obvestijo ali so dobili odgovor ali ne. Ravno tako si želiš nek proizvod, plačaš delni predračun in tudi po 45 dneh te ne morejo obvestiti, da bo proizvod imel zamudo oz da ga še ni... Mislim, da bo v teh časih vseeno potrebno izboljšati poslovnost.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Pokaži sporočila:   
Objavi novo temo   Odgovori na to temo    Kazalo po www.audio-kontakt.com forumu -> Dogodki v svetu HI-FI-ja, srečanja Časovni pas GMT + 2 uri, srednjeevropski - poletni čas
Pojdi na stran Prejšnja  1, 2
Stran 2 od 2

 
Pojdi na:  
Ne, ne moreš dodajati novih tem v tem forumu
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Ne, ne moreš urejati svojih prispevkov v tem forumu
Ne, ne moreš brisati svojih prispevkov v tem forumu
Ne ne moreš glasovati v anketi v tem forumu


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group


Zadnje teme - HI-FI

Zadnje teme - ostalo

VIDEOTEKA
© www.audio-kontakt.com  |  info@audio-kontakt.com  |  Pogoji uporabe