Pomoč pogostih vprašanjPomoč pogostih vprašanj   IščiIšči   Seznam članovSeznam članov   Skupine uporabnikovSkupine uporabnikov   Registriraj seRegistriraj se   Tvoj profilTvoj profil   Prijava za pregled zasebnih sporočilPrijava za pregled zasebnih sporočil   PrijavaPrijava 

Začetniške dileme glede nakupa HI-FI sistema
Pojdi na stran Prejšnja  1, 2, 3, 4, 5
 
Objavi novo temo   Odgovori na to temo    Kazalo po www.audio-kontakt.com forumu -> HI-FI
Poglej prejšnjo temo :: Poglej naslednjo temo  
Avtor Sporočilo
simonceli



Pridružen/-a: Pet Mar 2011 8:36
Prispevkov: 195
Kraj: Komenda

PrispevekObjavljeno: Sob Jan 27, 2018 12:10    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Še razdelilno letev daj stran in boš tam, kjer moraš biti.
lp
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
raptor



Pridružen/-a: Čet Jan 2014 11:03
Prispevkov: 175
Kraj: LJ

PrispevekObjavljeno: Sob Jan 27, 2018 14:06    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Razdelilna letev je sedaj itak na drugi vticnici-na "direktni" liniji je samo ojacevalec in nic vec. Me je stromar najprej debelo gledal, potem se je pa smejat zacel, češ kaksne čira čare se grem Very Happy
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
bogomir 4051



Pridružen/-a: Tor Dec 2008 19:42
Prispevkov: 1440
Kraj: ljubljana

PrispevekObjavljeno: Sob Jan 27, 2018 18:47    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Tem čiračaram se ne smejijo samo električarji ampak tudi inženirji!
Dokler ne slišijo!!!

lpm
_________________
miro
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Telefon: 031361550
ambasador



Pridružen/-a: Sre Feb 2011 19:52
Prispevkov: 5982
Kraj: Izola

PrispevekObjavljeno: Pon Jan 29, 2018 15:05    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Meni pa se je zgodil nepričakovani upgrade zvoka - in to za nič (zero) denarja !!
Prišli so menjat števec za elektriko.
Ko sem videl, da bo na mestu prejšnjega anlognega števca montiran digitalni, sem se prijel za glavo. Ajej, ode voz, sem pomislil.

S strahom sem prižgal moj stereo in - na veliko presenečenje - ne samo da se ni podrlo - se mi je slišalo bolje!
Uščipni me, mogoče sanjam. Je samo dan takšen, čisti slučaj, ne more bit. Drugi dan isto. In tako dan za dnem.
Z gotovostjo lahko povem, da je boljši fokus - jasneje definirane figure znotraj stereo slike kot tudi dogajanje v globini te slike. Dobilo je nobel prizvok dobrih sistemov.
--------------------------------------------------------------------------------------------------------
Postavlja pa se vprašanje - ali bi dobil definicijo v globini slike na hifi sistemu ki ne zmore globine stereo slike? Zgolj z menjavo števca.
Ne vem, ma za vsak slučaj menjajte. Itak ne stane nič. Sicer menjajo na 12 let, ma če se pritožiš da premalo kaže (hahaha) bodo hitro prišli..
Večji shit je, če so števec že menjali, zvok pa še vedno nima teh atributov. To je potem res dilema.

ps: na njem piše FLEX ll. Mimogrede, tudi slika na TV je neto boljša - v isti smeri - definicija globine po plasteh.
_________________
Carpe Diem


Nazadnje urejal/a ambasador Pon Jan 29, 2018 15:27; skupaj popravljeno 1 krat
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
delfinus



Pridružen/-a: Tor Apr 2008 8:55
Prispevkov: 1627
Kraj: Laško

PrispevekObjavljeno: Pon Jan 29, 2018 15:24    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Tudi jaz sem to opazil pred leti, ko so upgrejdali stevec na digitalnega. Ampak se navadis na hitro in ti pac postane referenca in se potem kmalu ne spomnis vec, kako je bilo Smile.

lp, d.
_________________
If it sound good and it feel good, then it's musical - James Brown
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Pokaži sporočila:   
Objavi novo temo   Odgovori na to temo    Kazalo po www.audio-kontakt.com forumu -> HI-FI Časovni pas GMT + 2 uri, srednjeevropski - poletni čas
Pojdi na stran Prejšnja  1, 2, 3, 4, 5
Stran 5 od 5

 
Pojdi na:  
Ne, ne moreš dodajati novih tem v tem forumu
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Ne, ne moreš urejati svojih prispevkov v tem forumu
Ne, ne moreš brisati svojih prispevkov v tem forumu
Ne ne moreš glasovati v anketi v tem forumu


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group


Zadnje teme - HI-FI

Zadnje teme - ostalo

VIDEOTEKA
© www.audio-kontakt.com  |  info@audio-kontakt.com  |  Pogoji uporabe